Citroen horror pics...

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
949
Reaction score
2.771
Πόντοι
587
Age
35
Mηπως ειμαστε υπερβολικα αυστηροι;
Πριν καμμια 15-20ετια,που αυτα τα αμαξια κυκλοφορουσαν κανονικα,θυμαμαι να βλεπω αρκετες τετοιες ''ομορφιες'',οπως η cx παραπανω.Ειναι ιεροσυλια βεβαια,αλλα σε λογικα πλαισια.
Εγω οταν ακουω για horror pics,εχω στο μυαλο μου κατι τετοιο

(απο street view,δεν τολμησα ποτε να το φωτογραφισω..δεν ηθελα να υποβαλω τη φωτογραφικη μου σε τετοιο μαρτυριο)
Δυστυχως στην φωτογραφια δεν φοραει τα ακτινωτα-συρματινα τασια που φορουσε παλιοτερα,και τα οποια ηταν το κερασακι στην τουρτα του τρομου...αλλα κι ετσι,νομιζω μια χαρα χαλια ειναι...
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Μέχρι και κάτι κέρατα και κάτι κύπελλα είχε αυτή πάνω , τη θυμαμαι:lol:
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Για πολύ horror...:cold:
22919
 

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
949
Reaction score
2.771
Πόντοι
587
Age
35
Βλεποντας τη φωτογραφια,μου γεννηθηκε μια απορια:Ειναι νομιμο να κυκλοφορουν αυτοκινητα με τετοιες μετατροπες σε θεωρητικα ''προηγμενες''χωρες;(απο τις πινακιδες κυκλοφοριας υποθετω οτι ειναι στο Βελγιο).
Ειδικα αυτο το ''φτυαρι'' κατω απο τον πισω προφυλακτηρα,θεωρω οτι θα κοβοταν απο τα εκει κτεο,ως πιθανα υπαιτιο για προκληση ατυχηματος,αν μη τι αλλο.Σιγουρα θα ηταν σχεδον αδυνατο να κινηθει το αυτοκινητο στη χαμηλη σκαλα.
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Βλεποντας τη φωτογραφια,μου γεννηθηκε μια απορια:Ειναι νομιμο να κυκλοφορουν αυτοκινητα με τετοιες μετατροπες σε θεωρητικα ''προηγμενες''χωρες;(απο τις πινακιδες κυκλοφοριας υποθετω οτι ειναι στο Βελγιο).
Ειδικα αυτο το ''φτυαρι'' κατω απο τον πισω προφυλακτηρα,θεωρω οτι θα κοβοταν απο τα εκει κτεο,ως πιθανα υπαιτιο για προκληση ατυχηματος,αν μη τι αλλο
toulaxiston edo,, an exeis kapoion gnosto sto kteo, boreis na to peraseis kai xoris kan na to dei to aftokinito.
An pas ksekarfotos, se kovoun akoma kai gia lathos deikti taxititas sta elastika.


Episis, o aftokinito pote den ksereis se ti katastasi itan tin stigmi pou episkeftike to telefteo kteo
 

ami8_gs_ds_bx

Member
Εγγραφή
31 Δεκεμβρίου 2013
Μηνύματα
1.827
Reaction score
4.165
Πόντοι
777
Age
48
toulaxiston edo,, an exeis kapoion gnosto sto kteo, boreis na to peraseis kai xoris kan na to dei to aftokinito.
An pas ksekarfotos, se kovoun akoma kai gia lathos deikti taxititas sta elastika.


Episis, o aftokinito pote den ksereis se ti katastasi itan tin stigmi pou episkeftike to telefteo kteo
Κρίμα που είχαμε την εντύπωση πως αυτά μόνον στην Ελλάδα γίνονται.
 

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
949
Reaction score
2.771
Πόντοι
587
Age
35
Πιθανον να το εκανε επιτηδες,για να προσελκυσει το Νονο..:devil:


Παντως,πριν καμποσα χρονια ειχα πετυχει φωτογραφια σε περιοδικο,οπου καποιος ειχε παρατησει ενα παλιο λεωφορειο ΜΕΣΑ στη λιμνη της Καστοριας.Οποτε μια χαρα νορμαλ παρκαρισμενη μου φαινεται η gs.Αλλωστε,πριν 15+ χρονια που δειχνει να εχει τραβηχτει η φωτογραφια,πολλοι νομιζω εχουμε να θυμηθουμε καποιο παρατημενο σε παραλια.
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Πως του ήρθε να την αφήσει εκεί ρε παιδί μου είναι πραγματικά άξιο απορίας
Και μετά γύρισε την Ευδοκία του Δαμιανού
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Καποτε παλια...
Εχω κατεβασει 3η αντί να κουμπωσω 5η με τη xantia ,καλοκαίρι πάνω σε κόντρα έχωντας ξεχάσει και το aircondition ανοιχτο. :lol:Η φάτσα μου τα δευτερόλεπτα τρόμου με τον κόφτη να χτυπάει αλύπητα πρέπει να ήταν όλα τα λεφτά...:Orant2
 
Top Bottom