labkouk

Labkouk

Member
Εγγραφή
6 Μαϊου 2019
Μηνύματα
1
Reaction score
3
Πόντοι
222
Age
23
Καλησπέρα στους φίλους της ομάδας,
Το username μου είναι Labkouk και είμαι ιδιοκτήτης ενός Citroën 2CV6 Club του 1989.Το αυτοκίνητο ηταν ακινητοποιημένο σε ιδιόκτητο πάρκινγκ τα τελευταία 12 χρόνια ενώ πρόσφατα, πριν από περίπου ένα έτος είχε πάει την τελευταία του βόλτα.Θα ήθελα να ρωτήσω τους φίλους της ομάδας αν γνωρίζουν κάποιον με συνεργείο στα Γιάννενα που να γνωρίζει από 2CV για να κάνει τον γενικό έλεγχο των μηχανολογικών.
Σας ευχαριστω παρά πολύ για τον χρόνο σας και ανυπομονώ για τις απαντήσεις !
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.438
Reaction score
16.813
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Καλησπέρα στους φίλους της ομάδας,
Το username μου είναι Labkouk και είμαι ιδιοκτήτης ενός Citroën 2CV6 Club του 1989.Το αυτοκίνητο ηταν ακινητοποιημένο σε ιδιόκτητο πάρκινγκ τα τελευταία 12 χρόνια ενώ πρόσφατα, πριν από περίπου ένα έτος είχε πάει την τελευταία του βόλτα.Θα ήθελα να ρωτήσω τους φίλους της ομάδας αν γνωρίζουν κάποιον με συνεργείο στα Γιάννενα που να γνωρίζει από 2CV για να κάνει τον γενικό έλεγχο των μηχανολογικών.
Σας ευχαριστω παρά πολύ για τον χρόνο σας και ανυπομονώ για τις απαντήσεις !
εχει αρκετό κόσμο από ήπειρο εδώ... Θα βρεις βοήθεια σίγουρα...
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.740
Reaction score
4.022
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
ανασυνταξη ολοι οι γιαννιωτες παρακαλω
 

2cv01

Member
Εγγραφή
18 Αυγούστου 2015
Μηνύματα
1.447
Reaction score
3.279
Πόντοι
777
Περιοχή
ioannina, Greece
Καλησπέρα στους φίλους της ομάδας,
Το username μου είναι Labkouk και είμαι ιδιοκτήτης ενός Citroën 2CV6 Club του 1989.Το αυτοκίνητο ηταν ακινητοποιημένο σε ιδιόκτητο πάρκινγκ τα τελευταία 12 χρόνια ενώ πρόσφατα, πριν από περίπου ένα έτος είχε πάει την τελευταία του βόλτα.Θα ήθελα να ρωτήσω τους φίλους της ομάδας αν γνωρίζουν κάποιον με συνεργείο στα Γιάννενα που να γνωρίζει από 2CV για να κάνει τον γενικό έλεγχο των μηχανολογικών.
Σας ευχαριστω παρά πολύ για τον χρόνο σας και ανυπομονώ για τις απαντήσεις !
Γεια σ και καλως ήρθες !
Εγω είμαι απο τα Γιάννενα και την ανακατασκευη απο το 2cv μου την εκανα μονος μου οποτε οτι χρειαστεις μου λες !!
Συνεργειο για 2cv να βρεις γιαννενα δύσκολο ;) βαλε και μια φωτο το 2cv σ ;)
 

Taskos

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2013
Μηνύματα
1.290
Reaction score
3.086
Πόντοι
777
Age
54
Καλώς όρισες. Tο δικό μου είναι '78 Club.
Aνυπομονώ για τις ερωτήσεις! :citroen:
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.433
Reaction score
5.015
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Καλωσηλθες και από εμένα..
Ο γενικός έλεγχος που λες μπορεί να το κάνει οποιαδήποτε καλό συνεργείο.... Μεγάλη προσοχή μόνο ο τρόπος που θα το σηκώσει ο Μηχανικός το ντεσεβο .... Ποτε από την καμπίνα και μόνο στα συγκεκριμένα σημεία στο σασί αλλιώς στραβωνει το σασί με κίνδυνο μέχρι και να σπάσει . Αν ψάξεις λίγο στο φόρουμ η στο Web θα βρεις τι πως και γιατί.
Επισης μετά από τόση ακινησία καλο θα ήταν να αγόραζες ένα σετ επισκευής καρμπυρατέρ και να του έκανες ένα καλό καθαρισμό, μαζί με το ρεζερβουάρ..
Επισης η αλλαγή όλων των υγρών (λάδια, υγρά φρένων, βαλβολινες), φίλτρα επιβάλλεται..
Αυτά από εμένα..
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.614
Reaction score
19.894
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Καλώς ήρθες και από εμένα.
 
Top Bottom