Citroen CX 20 TRE του Νίκου

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.665
Reaction score
13.188
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Είχα έρθει και εγώ αν θυμάσαι.. Για να πάρω το παρπρίζ για την DS αν θυμάμαι καλά που ήρθε μαζί με την CX από αυστρία :)
Βεβαίως, πως δεν το θυμάμαι! Όπως επίσης και το ότι ήσουν ο πρώτος που είδες τη CX από κοντά, στην Αυστρία!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.238
Reaction score
23.935
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Όπως επίσης και το ότι ήσουν ο πρώτος που είδες τη CX από κοντά, στην Αυστρία!
Με είχε πάει βόλτα μάλιστα ο Κώστας. Και μια ανέκδοτη ιστορία.. Μου λέει κάποια στιγμή, θέλεις να την κάνεις μια βόλτα? Αρνήθηκα για λόγους τάξεως και σεβασμού προς τον νέο ιδιοκτήτη αν και είμαι σίγουρος πως δεν θα είχες αντίρρηση :)
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.665
Reaction score
13.188
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Με είχε πάει βόλτα μάλιστα ο Κώστας. Και μια ανέκδοτη ιστορία.. Μου λέει κάποια στιγμή, θέλεις να την κάνεις μια βόλτα? Αρνήθηκα για λόγους τάξεως και σεβασμού προς τον νέο ιδιοκτήτη αν και είμαι σίγουρος πως δεν θα είχες αντίρρηση :)
Σε ευχαριστώ πολύ Απόστολε,, αλλά δεν έπρεπε να αρνηθείς! Την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε θα την οδηγήσεις!
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.428
Reaction score
16.772
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Niko, koitousa to thema kai eida oti CX sou eixe apo tin mama tis siderenies zantes.

Tora pou exeis valei alouminiou, na ksereis oti ta boulognia den tairiazoun stin rezerva sou.

Afto pou boreis na kaneis einai eite na exeis mazi sou mia 5ada apo ta palia boulognia i na pareis tis epektaseis pou bainoun stin rezerva gia na tairiazoun ta makritera boulogna tis zantas alouminiou
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.665
Reaction score
13.188
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Niko, koitousa to thema kai eida oti CX sou eixe apo tin mama tis siderenies zantes.

Tora pou exeis valei alouminiou, na ksereis oti ta boulognia den tairiazoun stin rezerva sou.

Afto pou boreis na kaneis einai eite na exeis mazi sou mia 5ada apo ta palia boulognia i na pareis tis epektaseis pou bainoun stin rezerva gia na tairiazoun ta makritera boulogna tis zantas alouminiou
Ακριβώς! Μερικές φορές ακούγεται ένα "κλανκ-κλανκ" από τα μπουλόνια που όντως τα έχω κρατήσει στο χώρο αποσκευών! (Έχω μαζί μου επίσης λάδι, LHM και ψυκτικό, μαζί με εργαλεία). Δεν το ήξερα αρχικά, όταν έβαλα τις αλουμινένιες ζάντες και δε θα το ξεχάσω, άυπνος από εφημερία, που πήγα να βάλω τα καινούρια λάστιχα με τις αλουμινένιες ζάντες και μου είπαν ότι τα μπουλόνια που είχα ήδη από τις σιδερένιες ζάντες δεν ταιριάζουν...

Πάντως Νίκο πραγματικά σε ευχαριστώ και για την παρατηρητικότητά σου και για το γεγονός ότι έσπευσες αμέσως να με ειδοποιήσεις για ένα θέμα που πρέπει να προσέξω!
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.665
Reaction score
13.188
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Το θέμα είναι να περνάνε καλά :)
Να την χαιρόμαστε Νικόλα μας :thumbs:
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Απόστολε! Και επειδή πραγματικά, όπως το λες, και εγώ πάντα τη θεωρούσα και θα τη θεωρώ "δική μας", μέσα στην οικογένεια του φόρουμ μας, ανυπομονώ να βρεθούμε και πάλι, όλοι μαζί...
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.665
Reaction score
13.188
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
χρονια το ακουω και χρονια δεν το βλεπω:D
Γεια σου Μίλτο! Πόσο χαίρομαι που σε ακούω πάλι, έστω διαδικτυακά. Να είμαστε καλά θα τα πούμε πάλι, που θα πάει...
 

Stargazer

Member
Εγγραφή
10 Νοεμβρίου 2021
Μηνύματα
1.009
Reaction score
1.337
Πόντοι
457
Age
38
Περιοχή
Καλαμαριά
Σαν σήμερα, πριν από 6 χρόνια, όταν ο Κώστας έλεγξε και αγόρασε τη CX για εμένα στην Αυστρία....!!! :citroen::citrolove:
Αυτά είναι , να την χαίρεσαι :citroen:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.238
Reaction score
23.935
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
χρονια το ακουω και χρονια δεν το βλεπω:D
:lol::lol::lol:

Και έλεγα θα πεταχτεί δεν θα πεταχτεί. Ρε από τότε που έχουμε να τα πούμε έχω φέρει 2 παιδιά στην κόσμο :sick:
Έχω βάλει μπροστά τα αυτοκίνητα τα τελευταία 3 χρόνια 2 φορές. Και μια βόλτα!

θα γίνει όμως υπόσχομαι :superman::up:
Συγνώμη από τον Νίκο για τα άσχετα πόστ
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.428
Reaction score
16.772
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
:lol::lol::lol:

Και έλεγα θα πεταχτεί δεν θα πεταχτεί. Ρε από τότε που έχουμε να τα πούμε έχω φέρει 2 παιδιά στην κόσμο :sick:
Έχω βάλει μπροστά τα αυτοκίνητα τα τελευταία 3 χρόνια 2 φορές. Και μια βόλτα!

θα γίνει όμως υπόσχομαι :superman::up:
Συγνώμη από τον Νίκο για τα άσχετα πόστ
4 μερες αδεια κι ελατε απο δω...
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.582
Reaction score
19.817
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
χρονια το ακουω και χρονια δεν το βλεπω:D
Βρε αλήτη έχεις κάνα παράπονο από μένα? :rtfm::P
Και μου λες και το αμάξι κορεάτικο..:hunter:
 

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
65
Νικο να εισαι καλα......ελπιζω να κανονισουμε συντομα να βρεθουμε ......περιμενει και ο Χαρης την συναντηση με το gsa
 
Top Bottom