Ανακατασκευή Citroen DS DSUPER 1974

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.070
Reaction score
26.927
Πόντοι
1.607
Εγω αυτο που καταλαβα απο τα λεγομενα του χαρη ειναι πως καποια στιγμη το αμαξι ηταν πρασινο και ο πρωην ιδιοκτητης το εκανε στο αρχικο χρωμα που ηταν χρυσαφι..
Οτι και αν ηταν .τελικος εγω θα ξεκιναγα απο το VIN με γραμμα στην citroen και αποστολη απο αυτους τι μοντελο ειναι και τι χρωμα..
καλο βραδυ..σε ολους
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.683
Reaction score
20.158
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Εγω καταλαβα οτι πρασινος ηρθε απο το εργοστασιο. το θεωρω πολυ ταιριαστο χρωμα στη ds, περισσοτερο και απο το χρυσαφι..
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Εγω καταλαβα οτι πρασινος ηρθε απο το εργοστασιο. το θεωρω πολυ ταιριαστο χρωμα στη ds, περισσοτερο και απο το χρυσαφι..
STHN ΕΛΛΑΔΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΧΡΥΣΑΦΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΙ.......
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΟΤΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ CITROEN ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ..... Η ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΗΣ DS ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΕΩΤΕΡΑΣ....:cry::cry:priest
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.683
Reaction score
20.158
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
STHN ΕΛΛΑΔΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΧΡΥΣΑΦΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΙ.......
Βρε αλλο τι ταιριαζει.. Εγω ξαναρωταω καλα καταλαβα οτι βγηκε απο το εργοστασιο πρασινος?

Περαστικα στον θειο Χαρη ,ταχεια αναρρωση ευχομαι!
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Ο ΘΕΙΟΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ!! ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΞΑΝΑ ΤΗΝ DS. ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΟ ΤΕΛΟΣ. ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙΝΙΥΡΓΙΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ:lovecitroen::lovecitroen::lovecitroen:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.254
Reaction score
23.994
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Αρχίζει και ομορφαίνει (όχι εσύ :p) επικίνδυνα :D



Πολύ γάτος ο θείος σου μπράβο του πιάνει το χέρι του χοντρά!!

Για ρώτησε τον κάτι.. Για να αλλάξω ένα λαμπάκι στο ταμπλό, αυτό το μπλε όταν είναι αναμένοι οι προβολείς πρέπει απλά να ξαβιδώσω τις βίδες του ταμπλό ή πρέπει μετά να κάνω και κάτι άλλο?
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.070
Reaction score
26.927
Πόντοι
1.607
Ωραια πατε....:superman::superman:

Τα πριτσινια μονο..μην ξεχνατε...(αφου το κανατε..που το κανατε βιδες) και ο γερμανος εχει την τιμιτικη του βλεπω..
πες του να στειλει και κανα πανελ....:baby::baby:
Keep going.. mate..
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Αρχίζει και ομορφαίνει (όχι εσύ :p) επικίνδυνα :D



Πολύ γάτος ο θείος σου μπράβο του πιάνει το χέρι του χοντρά!!

Για ρώτησε τον κάτι.. Για να αλλάξω ένα λαμπάκι στο ταμπλό, αυτό το μπλε όταν είναι αναμένοι οι προβολείς πρέπει απλά να ξαβιδώσω τις βίδες του ταμπλό ή πρέπει μετά να κάνω και κάτι άλλο?
ναι βεβαιωs θα τον ρωτησω. ευχαριστω που τισ ανεβασεs!!
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Ωραια πατε....:superman::superman:

Τα πριτσινια μονο..μην ξεχνατε...(αφου το κανατε..που το κανατε βιδες) και ο γερμανος εχει την τιμιτικη του βλεπω..
πες του να στειλει και κανα πανελ....:baby::baby:
Keep going.. mate..
o γερμανοσ δεν εχει χαμπαρι απο αυτοκινηση.:heat::heat: να ειναι καλα οι γαλλοι που τουσ βαλανε τα γυαλια και πουλανε κανενα ανταλλακτικο για την θρυλικη citroen!!:lovecitroen::lovecitroen:
 
Top Bottom