aleckahn

aleckahn

Member
Εγγραφή
30 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
19
Reaction score
34
Πόντοι
52
Age
43
Περιοχή
Βολος
καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα. Βρίσκομαι ακόμα στην φάση που ονειρέυομαι να αποκτήσω το δικό μου 2cv. Ειμαι απο Βόλο οπου εψαχνα πριν απο μερικά χρονια για να αποκτήσω ένα, αλλα μια η κρίση , μια οτι εκανα οικογένεια πήγε πίσω το όλο project. Η αγάπη για τα 2cv ξεκίνησε απο τότε που θυμαμαι τον ευατό μου γιατι ο θείος μου κυκλοφορούσε αρχικά με ένα και εκέι έκανα τα πρώτα μαθήματα οδήγησης. Αφού το ξεπάστρεψε, πήρε ένα pony. Αυτο το ξεπαστρέψαμε εγώ και ο ξαδερφός μου, ώσπου μια μέρα ο θείος μου το έριξε στος ρόδες ενός λεωφορείου του ΚΤΕΛ. (ευτυχως ο ίδιος έζησε με λιγα ράμματα αλλα το pony αποδήμησε) .
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
καλημέρα σας και καλώς σας βρήκα. Βρίσκομαι ακόμα στην φάση που ονειρέυομαι να αποκτήσω το δικό μου 2cv. Ειμαι απο Βόλο οπου εψαχνα πριν απο μερικά χρονια για να αποκτήσω ένα, αλλα μια η κρίση , μια οτι εκανα οικογένεια πήγε πίσω το όλο project. Η αγάπη για τα 2cv ξεκίνησε απο τότε που θυμαμαι τον ευατό μου γιατι ο θείος μου κυκλοφορούσε αρχικά με ένα και εκέι έκανα τα πρώτα μαθήματα οδήγησης. Αφού το ξεπάστρεψε, πήρε ένα pony. Αυτο το ξεπαστρέψαμε εγώ και ο ξαδερφός μου, ώσπου μια μέρα ο θείος μου το έριξε στος ρόδες ενός λεωφορείου του ΚΤΕΛ. (ευτυχως ο ίδιος έζησε με λιγα ράμματα αλλα το pony αποδήμησε) .
Καλώς όρισες!
Ελπίζω να αποκτήσεις ένα σύντομα και να μην έχει την τύχη του πρώτου άλλα και του Πόνυ.

Ότι χρειαστείς είμαστε όλοι στην διάθεση σου :citroen:
 

Taskos

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2013
Μηνύματα
1.241
Reaction score
2.959
Πόντοι
697
Age
54
Καλώς ήλθες !

Ξεκίνα με όρεξη, αγάπη και όραμα :superman:
και νά'σαι σίγουρος πως το αποτέλεσμα θα σε ανταμείψει. :D

:kind:
 

aleckahn

Member
Εγγραφή
30 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
19
Reaction score
34
Πόντοι
52
Age
43
Περιοχή
Βολος
Καλησπερα. Το πηρα λιγο πατριωτικα το θεμα, και λεω να παω αυριο(με την παροτρυνση της γυναικας μου) να δω 2 που ειδα στοcar.gr. παντως αν ακουσει κανενας τπτ ας μου πει!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Καλησπερα. Το πηρα λιγο πατριωτικα το θεμα, και λεω να παω αυριο(με την παροτρυνση της γυναικας μου) να δω 2 που ειδα στοcar.gr. παντως αν ακουσει κανενας τπτ ας μου πει!
Με το καλό.... Ενημέρωσε μας πως πήγε :)
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Καλως ηρθες! Προσοχη στο σασσι σε αυτα που θα δεις! Μια ωραια εξωτερικη εικονα μπορει να κρυβει χοντρο δομικο προβλημα!
 

aleckahn

Member
Εγγραφή
30 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
19
Reaction score
34
Πόντοι
52
Age
43
Περιοχή
Βολος
Φορεσα τα προχειρα ρουχα κ συρθηκα απο κατω. Ειδα ενα στον βολο σαραβαλο. Αλλα κ ενα στην λαρισα που τσεκαρα ηταν πολυ καλο
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.530
Reaction score
19.032
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Αντε καλοριζικο περιμενουμε φωτο!!!
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
καλοριζικο....
 

mad-man

Member
Εγγραφή
12 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
11
Reaction score
11
Πόντοι
22
Age
47
Καλοριζικο.....να σαι καλά να το χαίρεσαι..... Φωτό γρήγορα.....
 

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
64
Καλοριζικο και καλοταξιδο να το χαιρεσαι .......
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
δες και στους αλλους που πουλανε εκι εξω πραγματα..(υπαρχει καπου εδω..μεσα..λινκ με τυπους εξω που πουλανε..)
Ητιμη δεν ειναι κακια..μιλαμε για καινουργιο ανταλακτικο...
 
Top Bottom