Πανελλήνια συγκέντρωση ιστορικών Citroen 2020

traffic

Member
Reaction score
4.206
Πόντοι
777
Περιοχή
Σαχάρα
Μεγάλη επέτειος φέτος, 50 χρόνια Citroen GSM. Covid επιτρέποντος θα το γιορτάσουμε με την Ε.Λ.Φ. 2CV & Citroen όπως πάντα στην πανελλήνια συγκέντρωση ιστορικών Citroen στο Oasis του Ζαππείου την Κυριακή 29 Νοεμβρίου. Εννοείται πως είναι καλεσμένοι όλοι οι Retromaniax ακόμα και ουχί Σιτροενάκηδες αλλά ακόμα πιο πολύ οι Σιτροενάκηδες Panhardistes και λάτρεις του αληθινού πρωτοποριακού κινήματος. Οι κάτοχοι GS, GSA & SM τιμώμενα πρόσωπα φέτος στην γιορτή των πρώτων αυτών σημαντικών δημιουργιών που έκαναν γνωστό τον Robert Opron και σημάδεψαν στυλιστικά την ίδια την δεκαετία του 70 αλλά και τις επόμενες. Φοράτε λοιπόν από τώρα πάντα μάσκες φροντίστε να ημερέψει το θηρίο των κρουσμάτων για να καταστεί δυνατόν να συναντηθούμε από κοντά. Αυτή δεν είναι η επίσημη πρόσκληση της λέσχης αλλά σας προετοιμάζω για να κρατήσετε οι ενδιαφερόμενοι την ημερομηνία

Yiannis Gliniadakis

Η εικόνα ίσως περιέχει: αυτοκίνητο, κείμενο που λέει "GS"

nonos

Member
Reaction score
14.286
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Δουβλινο
ΜΙΛΤΟΣ κανόνισε και φέτος να έρθεις Πεζό 2 ή με κανένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κορεατικο...:lol::rocket:

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
20.600
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
ΜΙΛΤΟΣ κανόνισε και φέτος να έρθεις Πεζό 2 ή με κανένα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ κορεατικο...:lol::rocket:
Χαχαχα
Πέρα από την πλάκα έτσι πως πάμε βλέπω lockdown μέχρι τότε

Nikephoros

Member
Reaction score
9.894
Πόντοι
947
Περιοχή
Αθήνα
Έχω την πληροφόρηση ότι γενικό lockdown δεν μπορεί να γίνει άλλο, αλλά τέτοιου είδους συναθροίσεις γενικά είναι πιθανό να απαγορευτούν. Όλοι μας ελπίζουμε να γίνει, η επέτειος των 50 χρόνων GSM αποτελεί ένα από τα μεγαλύτερα ορόσημα στην αυτοκίνηση και πάνω από όλα... θέλω να ξαναδώ GS από κοντά και να πάω πάλι πίσω στα παιδικά μου χρόνια! (Μίλτο ακούς??!! Εάν γίνει, θα φέρεις τη GS?:grin:)

Υ.Γ. Αφού το έφερε η ζωή να είμαι στην 1η γραμμή της διάγνωσης, εύχομαι να πάνε όλα καλά, να μας δοθεί η ευκαιρία να τα πούμε από κοντά και να σας μιλήσω για αυτήν την πανδημία, πέρα από αυτά που είχα γράψει κάποτε στο καφενείο. Πράγματα που δε λέγονται απλώς σε ένα διαδικτυακό μέσο, αλλά εγώ προσωπικά αισθάνομαι ότι έχω χρέος να τα πω!

traffic

Member
Reaction score
4.206
Πόντοι
777
Περιοχή
Σαχάρα
Αγαπητά μέλη και φίλοι.
Λόγω των νέων προληπτικών μέτρων , που ισχύουν με την ΚΥΑ από 03-11-2020 , για την προστασία της δημόσιας υγείας ,
αναβάλουμε την εκδήλωση της 6ης Συνάντησης Ιστορικών Citroen , που είχαμε προγραμματίσει για τις 29-11-2020 ,
την τελευταία Κυριακή του μηνός Νοεμβρίου.
Σκοπός μας είναι η εκδήλωση να πραγματοποιηθεί όταν οι συνθήκες το επιτρέψουν.
Θα ενημερωθείτε για την νέα ημερομηνία της εκδήλωσης έγκαιρα.
Με εκτίμηση
Εκ μέρους του Δ.Σ.
Δημήτρης Αμούργης Γιάννης Χωριανόπουλος
Πρόεδρος Γεν. Γραμματέας

Top Bottom