Πίσω φως ομίχλης…

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Reaction score
16.682
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Italy Milan
Διάβασα ότι από κάποια χρονολογία και μετά 1987? Για λογούς ασφαλείας η Citroen έβαζε εργοστασιακά στα 2cv, πίσω φως ομίχλης…
Συγκεκριμένα ήταν τοποθετημένα κάτω αριστερά από την βάση του προφυλακτήρα… στο γκρι όταν το πηρα από την γιαγιουλα, υπηρχε αλλα ηταν χαλασμένο...και με την αλλαγή του πίσω προφυλακτήρα το έβγαλα τελείως για να το αντικαταστήσω μελλοντικά με ένα καινούργιο… ψάχνω για γνήσιο… η αλήθεια είναι ότι με έχει ψιλόδυσκολέψει να το βρω… (το original) :worry:

πριν & μετά...

Reaction score
77
Πόντοι
0
Περιοχή
Κηφισιά (για την ώρα)
Σιγά το γνήσιο. Εγώ όσα έχω δει που μάλλον ήταν σαν αυτό που λές ήταν σχεδόν ίδια με αυτά τα after market που κάνουν 3 ευρώ. Βάλε ένα τέτοιο και τέλος. Δεν θα το καταλάβει κανείς.

DimitrisR

Member
Reaction score
15
Πόντοι
0
Πιτσικράκης said:
Σιγά το γνήσιο. Εγώ όσα έχω δει που μάλλον ήταν σαν αυτό που λές ήταν σχεδόν ίδια με αυτά τα after market που κάνουν 3 ευρώ. Βάλε ένα τέτοιο και τέλος. Δεν θα το καταλάβει κανείς.
... με απογοητεύεις Πιτσικράκη.... Όταν είδα οτι υπάρχει απαντηση απο εσένα στο θέμα,ήμουν σίγουρος οτι θα έγραφες : "Μην ασχολήσαι, άχρηστο είναι, άστο χωρίς... κερδίζεις και βάρος!" :lol:

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
21.523
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
DimitrisR said:
Πιτσικράκης said:
... με απογοητεύεις Πιτσικράκη.... Όταν είδα οτι υπάρχει απαντηση απο εσένα στο θέμα,ήμουν σίγουρος οτι θα έγραφες : "Μην ασχολήσαι, άχρηστο είναι, άστο χωρίς... κερδίζεις και βάρος!" :lol:
:lol: Κλασσικός Πιτσικράκης όντως

Top Bottom