Ο δρόμος έχει τη δική του ιστορία (άλλα Citroen)

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
21.990
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties

GiwrgosTer

Member
Reaction score
115
Πόντοι
307
Περιοχή
Χανιά, Κρήτη
Pony pickup? :blink:
pony ηταν σιγουρα το θυμαμαι απο οταν δν ηταν καλλυμενο αλλα λεπτομερειες δεν ξερω μιας και δεν εχω πολλες γνωσεις περι του συγκεκριμενου μοντελου

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
21.990
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
pony ηταν σιγουρα το θυμαμαι απο οταν δν ηταν καλλυμενο αλλα λεπτομερειες δεν ξερω μιας και δεν εχω πολλες γνωσεις περι του συγκεκριμενου μοντελου
Πολύ καλό εύρημα. Στην θέση σου σήκωνα την κουκούλα πάντως να ξέρεις. Στο λέω για να σου βάζω ιδέες γιατί είσαι νέος σε ηλικία :grin:

Giorgos_81

Member
Reaction score
1.802
Πόντοι
437
View attachment 27640
ο μουσαμας μπηκε σχετικα προσφατα οποτε ισως σκεφτεται να το σωσει ο ιδιοκτητης
Ειναι ξακάθαρα Pony της Namco, το κλασικό μας.

Περίγραμμα προβολέα, σπάσιμο φτερού στην γωνία ( ράδιο ), στράτζα ακμής καπώ, προφυλακτήρας, ζάντα , εξάτμιση στο πλάϊ.

photo host upload

nonos

Member
Reaction score
15.439
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Δουβλινο
27666

27667

Σε κανονική υπηρεσία ακομα...κάπου στο Πήλιο..

:Xpriest:wise::die:

Και ήταν σίγουρα ακόμα 3 στην Ελλάδα στον ίδιο ρόλο. Μια στη Θεσσαλονίκη πολύ παρόμοια που δυστυχώς έγινε ανταλλακτικά, μια ακόμα που είχα δει σε άσχετη φωτογραφία-διαφημιση και ακόμα μια γκρι που είχα δει με τα μάτια μου στον Κόκκινο Μύλο έξω από το αντίστοιχο γραφείο. Και για να ξέρω εγώ αυτές σίγουρα θα ήταν και άλλες.

maxtsif

Member
Reaction score
2.652
Πόντοι
677
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
View attachment 27666

View attachment 27667

Και ήταν σίγουρα ακόμα 3 στην Ελλάδα στον ίδιο ρόλο. Μια στη Θεσσαλονίκη πολύ παρόμοια που δυστυχώς έγινε ανταλλακτικά, μια ακόμα που είχα δει σε άσχετη φωτογραφία-διαφημιση και ακόμα μια γκρι που είχα δει με τα μάτια μου στον Κόκκινο Μύλο έξω από το αντίστοιχο γραφείο. Και για να ξέρω εγώ αυτές σίγουρα θα ήταν και άλλες.
Eλπίζω να είναι σε υπηρεσία όταν έρθει η ώρα μου! Δε θελω να με πάει ούτε Μερσεντες ουτε Μπεμβε!

nonos

Member
Reaction score
15.439
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Δουβλινο
Πριν από λίγη ώρα στη λεωφόρο Φυλής, πριν την έξοδο για Αττική οδό, ήταν πίσω μου μια Millesime με το κλασσικό σαμπανι χρώμα σε εξαιρετική κατάσταση. Της έλειπαν μόνο τα τασια από τους τροχούς. Δυστυχώς έστριψε δεξιά προς Ζεφύρι και δεν μπόρεσα να τη φωτογραφίσω...
27679

:cool:

ami8_gs_ds_bx

Member
Reaction score
3.305
Πόντοι
777
Ε εντάξει τώρα Χρήστο, έχω μείνει άφωνος! :bow:
Τώρα έμεινες άφωνος εσύ; Δεν έχεις διαβάσει όλα τα posts με ύμνους που έχουμε γράψει για τον Χρήστο. Νίκο θα μπεις τιμωρία :lol:

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
21.990
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
View attachment 27666

View attachment 27667

Υπονοούμενο για τους κάπως μεγαλύτερους του φόρουμ Χρηστάκη?
Φαντάζομαι σε επόμενο ποστ θα μας δώσεις και το τηλέφωνο του, έτσι να μας βρίσκεται :lol:

Top Bottom