Μόλις πήρα ενα 2cv

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
64
Κατα 90% το σωληνακι ειναι βουλομενο μεσα στο ρεζερβουαρ . απο εκει που τραβαει το καυσιμο... το λεω γιατι και στο 2cv που ειχα μενοντασ για 5 περιπου χρονια ακινητο ειχε βουλωσει το σωληνακι μεσα στο ρεζερβουαρ....... προσοχη στο φιλτρακι που υπαρχει εκει.......ειναι ευκολο να βγει το ρεζερβουαρ .....και οπωσ λεει και ο citrobella ξεκινα απο τον λαιμο....
 

Spiros 2cv

Member
Εγγραφή
16 Αυγούστου 2014
Μηνύματα
39
Reaction score
37
Πόντοι
42
Age
50
Περιοχή
Alíartos, Voiotia, Greece
Το έβγαλα και είχε μέσα κάτι σαν γρασσο μαύρο το καθάρισα και αφού είχα αλλάξει λάδια φίλτρο μπουζι πήρε μια χαρα δεν φαντάζεστε την χαρα και την ικανοποίηση μου όταν πήρε μπρος !!!!!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Παίδες δεν μπορω να ανεβάσω κάποιες φωτο που έχω βγάλει μου λέει οτι ειναι μεγάλες σε όγκο !!!
Δες εδώ
 

Spiros 2cv

Member
Εγγραφή
16 Αυγούστου 2014
Μηνύματα
39
Reaction score
37
Πόντοι
42
Age
50
Περιοχή
Alíartos, Voiotia, Greece
Το πρόβλημα ειναι γιατι μπαίνω απο το κινητό και δεν εχει τέτοια επιλογή θα την βρω όμως την άκρη !!!!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Το πρόβλημα ειναι γιατι μπαίνω απο το κινητό και δεν εχει τέτοια επιλογή θα την βρω όμως την άκρη !!!!
Αν θέλεις μου τις στέλνεις στο pierre.boulanger@my2cv.gr και τις ανεβάζω εγώ ;)
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Το πρόβλημα ειναι γιατι μπαίνω απο το κινητό και δεν εχει τέτοια επιλογή θα την βρω όμως την άκρη !!!!
image_1.jpeg
image_2.jpeg
image.jpeg


Κάποιες φώτος που έστειλε ο Σπύρος :)
 

Spiros 2cv

Member
Εγγραφή
16 Αυγούστου 2014
Μηνύματα
39
Reaction score
37
Πόντοι
42
Age
50
Περιοχή
Alíartos, Voiotia, Greece
Καλησπέρα σε όλη την παρέα άργησα λίγο να γράψω στο φόρουμ γιατι ασχολιομουν εντατικά με το 2cv μου μετά απο αρκετές εργατοωρες προσωπικής απασχόλησης κ βοήθεια (δεν τα ξέρουμε κ ολα !! ) έφτασα σε ενα καλο μηχανολογικα επίπεδο πλέον κυκλοφορώ στον δρόμο κανονικά σιγα σιγα πρέπει να ασχοληθώ κ με το εσωτερικό του το 2cv μου ειναι με τετράγωνα φανάρια δεν ξέρω εάν ειναι dolly η charlestone θα ασχοληθώ με Ταπετσαριες κ καλύμματα πισω εχει τα δικα του καθίσματα μπροστα όμως εχει διαφορετικά θα βάλω κ φωτο αύριο θέλω την γνώμη σας πως να κανω το εσωτερικό κ εάν υπαρχει στο Ίντερνετ πουθενα οι διαστάσεις για να κόψω μοκέτα ;;;
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.530
Reaction score
19.032
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Καλησπέρα σε όλη την παρέα άργησα λίγο να γράψω στο φόρουμ γιατι ασχολιομουν εντατικά με το 2cv μου μετά απο αρκετές εργατοωρες προσωπικής απασχόλησης κ βοήθεια (δεν τα ξέρουμε κ ολα !! ) έφτασα σε ενα καλο μηχανολογικα επίπεδο πλέον κυκλοφορώ στον δρόμο κανονικά σιγα σιγα πρέπει να ασχοληθώ κ με το εσωτερικό του το 2cv μου ειναι με τετράγωνα φανάρια δεν ξέρω εάν ειναι dolly η charlestone θα ασχοληθώ με Ταπετσαριες κ καλύμματα πισω εχει τα δικα του καθίσματα μπροστα όμως εχει διαφορετικά θα βάλω κ φωτο αύριο θέλω την γνώμη σας πως να κανω το εσωτερικό κ εάν υπαρχει στο Ίντερνετ πουθενα οι διαστάσεις για να κόψω μοκέτα ;;;
Καλήμερα αν θες ρίξε μια ματιά εδω απο την δουλειά μου...

http://my2cv.gr/forum/threads/Νέα-εσωτερική-ταπετσαρία….524/
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
Σπυρο συνεχισε χαλαρα και σταθερα μην βιαστεις να κανεις σωστη δουλεια και να το απολαυσεις για πολλα χρονια ακομη....
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.530
Reaction score
19.032
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Ωραία δουλεια εκπληκτική θα έλεγα !!! Εάν χρειαστω τα πατρον υπάρχουν ;;;
Θα ψάξω κάπου πρέπει να τα έχω φυλάξει...
 
Top Bottom