Ιστορικό video για rally Acropolis και ότι άλλο το αφορά ..

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Κάποιος κύριος εν ονόματι Σπύρος Δούμας ενημερώνει για το παραπάνω:

"Οι Φίλοι μου απ την Γαλλία Mark Brifa - Xavier Russet το 1993 στο Ακρόπολις .Τερμάτισαν τελευταίοι, αλλά τερμάτισαν. Το αυτοκίνητο ήρθε απο και επέστρεψε στην Avignion ΟΔΙΚΏΣ παρακαλώ. Πριν την 1η ανασυγκρότηση πριν τους Δελφούς το δεσαμε όπου ήταν δυνατό με όποιο τρόπο ήταν δυνατόν. Το επόμενο βράδυ καταφυγαμε στην Άμφισσα σε συνεργείο για τα απολύτως απαραίτητα αλλά και το διπλανό φανοποιιο για την πλέον αναγκαία συγκόλληση του σασί με αργκόν.
χορηγοί: παντελονιδιος, ανταλλακτικά Πιπικιος

ΗΡΩΕΣ!!!!"
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
Κάποιος κύριος εν ονόματι Σπύρος Δούμας ενημερώνει για το παραπάνω:

"Οι Φίλοι μου απ την Γαλλία Mark Brifa - Xavier Russet το 1993 στο Ακρόπολις .Τερμάτισαν τελευταίοι, αλλά τερμάτισαν. Το αυτοκίνητο ήρθε απο και επέστρεψε στην Avignion ΟΔΙΚΏΣ παρακαλώ. Πριν την 1η ανασυγκρότηση πριν τους Δελφούς το δεσαμε όπου ήταν δυνατό με όποιο τρόπο ήταν δυνατόν. Το επόμενο βράδυ καταφυγαμε στην Άμφισσα σε συνεργείο για τα απολύτως απαραίτητα αλλά και το διπλανό φανοποιιο για την πλέον αναγκαία συγκόλληση του σασί με αργκόν.
χορηγοί: παντελονιδιος, ανταλλακτικά Πιπικιος

ΗΡΩΕΣ!!!!"
https://www.ewrc-results.com/final/533-acropolis-rally-1993/
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.632
Reaction score
13.101
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Τα παιδικά δωμάτια της δεκαετίας του '80 τα κοσμούσαν οι αφίσες των Countach, Testarossa, 911 Turbo, κ.λ.π. Στον τοίχο του δικού μου δωματίου υπήρχε μόνο αυτή η CX!
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Έχω κι εγώ την Άμφισσα από τους 4Τ της εποχής..Να είναι καλά.ο πατέρας μου, άλλος ένας γοητευμένος από το αυτοκίνητο.
 
Top Bottom