Η ωραία κοιμωμένη...

Reaction score
12.818
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Région parisienne
. Μαράζι το έχω να σε δω με ιστορικό Citroen που τόσο τα αγαπάς
H ξανθούλα πάντως ήδη φλερτάρει με τον όρο ιστορικό. Έχουν περάσει κιόλας 20 χρόνια από το τέλος της παραγωγής της...

Reaction score
12.818
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Région parisienne
. Μαράζι το έχω να σε δω με ιστορικό Citroen που τόσο τα αγαπάς
H ξανθούλα πάντως ήδη φλερτάρει με τον όρο ιστορικό. Έχουν περάσει κιόλας 20 χρόνια από το τέλος της παραγωγής της

nonos

Member
Reaction score
14.197
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Δουβλινο
Δεν έχει Πεμπτη Πορτα:lol:
Νταξ την άλλη φορά θα γράψω πορτονι που λένε και στη Πάτρα για να είναι κατανοητό σε όλους.. :lol:Μπαγκαζοπορτα να τ' αφήσω?:dash:

nonos

Member
Reaction score
14.197
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Δουβλινο
H ξανθούλα πάντως ήδη φλερτάρει με τον όρο ιστορικό. Έχουν περάσει κιόλας 20 χρόνια από το τέλος της παραγωγής της
Τα πρώτα κορεατικά ήδη παίρνουν ιστορικές φέτος εντωμεταξυ.
Είμαι κοντά και ταυτόχρονα τόσο μακριά για ιστορικές στα xantia και zx μου.

Εδώ η κορεατισσα έδινε στην Κοιμωμένη κουράγιο να ξυπνήσει για τα καλα..:love:
24295

Last edited:

minas

Member
Reaction score
1.696
Πόντοι
487
Φαινεται πολυ καλη βαση,δεδομενου οτι δεν εχει σκουριες και λογικα ουτε αρκετους-εως καθολου-στοκους,και δεδομενου οτι και η μηχανη δεν εχει ως φαινεται σοβαρα θεματα.Φυσικα θελει αρκετη δουλεια ,καθως αρκετα απο τα περιφερειακα ειναι σε κακη κατασταση.Αλλα ολα γινονται με καλη θεληση,και αν και ο ιδιοκτητης δεν ειναι εμμονικος με την τελειοτητα,μπορει μαλλον ευκολα να εχει ενα ομορφο αποτελεσμα.:)

Αναμενουμε φωτο απο γραμμη ελεγχου κτεο-που λογικα θα χρειαστει να περασει,αφου απο οτι βλεπω πηρε καινουριες πινακιδες.Παντως ετρεφα μια κρυφη ελπιδα,οτι θα σας εδιναν πισω τις παλιες..:sorry:

nonos

Member
Reaction score
14.197
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Δουβλινο
Θέλει πολύ καθαριότητα πρώτα απ' όλα Μηνά. Σκουριές υπάρχουν αλλά όχι αυτο που λέμε σαπια εκτεταμένες σαπιλες κτλπ. Μικρά τοπικά σημεία σε μη δομικά μερη-πταισματα. Θέλει πολλά άλλα εύκολα!Το ΚΤΕΟ δεν αργει. Εγώ από την άλλη πίστευα ότι θα έχουν καταστραφεί οι αρχικές της πινακίδες.

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
20.364
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
H ξανθούλα πάντως ήδη φλερτάρει με τον όρο ιστορικό. Έχουν περάσει κιόλας 20 χρόνια από το τέλος της παραγωγής της...
Σίγουρα αλλά αναφέρομαι σε ένα κλασικό κλασικό :)

Top Bottom