Καφενείον "Το δικύλινδρο" (Bar)

ami8_gs_ds_bx

Member
Εγγραφή
31 Δεκεμβρίου 2013
Μηνύματα
1.827
Reaction score
4.161
Πόντοι
777
Age
48
Ενα βιντεο απο το καλοκαίρι που μας πέρασε με το 2Cv εξερευνώντας την Βόρεια Ελλάδα!
Ποιος Αγγελόπουλος; Δεν υπάρχει Αγγελόπουλος, μόνον KostasX υπάρχει.
Υπέροχο :lovecitroen:
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.433
Reaction score
5.011
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Ποιος Αγγελόπουλος; Δεν υπάρχει Αγγελόπουλος, μόνον KostasX υπάρχει.
Υπέροχο :lovecitroen:
Χαχαχαχαχα!! Η κοπέλα μου το έφτιαξε φίλε Γιώργο! Εγώ μόνο για μονοπλανα είμαι :lol:
 

Stargazer

Member
Εγγραφή
10 Νοεμβρίου 2021
Μηνύματα
991
Reaction score
1.295
Πόντοι
437
Age
38
Περιοχή
Καλαμαριά
Χαχαχαχαχα!! Η κοπέλα μου το έφτιαξε φίλε Γιώργο! Εγώ μόνο για μονοπλανα είμαι :lol:
Τι τα θέλεις τα μονοπλάνα όταν υπάρχουν τα διπλάνα 30732
 

Stargazer

Member
Εγγραφή
10 Νοεμβρίου 2021
Μηνύματα
991
Reaction score
1.295
Πόντοι
437
Age
38
Περιοχή
Καλαμαριά
Βάφω που λέτε τα πουλιά...έχω περάσει στόκο, ασταρι , και 4 ελαφρά περάσματα χρώμα τέλεια ομως.
Και εκεί που πάω να περάσω το τελευταίο χέρι το βαρύ το υγρό και να καμαρώσω την δουλειά μου μπερδεύω τα σπρέι και ψεκάζω ασταρι...

Δέχομαι συγχαρητήρια :bow:
 

Giorgos_81

Member
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2022
Μηνύματα
1.647
Reaction score
3.606
Πόντοι
697
Age
50
πλησιάζει άνοιξη...
Μέσα στην σκέψη μου είσαι ! Σήμερα, με 18 βαθμούς όξω, βγήκα και αγκάλιασα το αγαπημένο μου, και άρχισα να κάνω σκέψεις για το πότε πρέπει να ξαναξεκινήσω !

Καταγραφή εναπομενουσών εργασιών, Παναϊαν μου !
Κατάστρωση σχεδίου δράσης, από που ξεκινάω, που τελειώνω.
Που θα χρειαστώ βοήθεια και που όχι.
Ανταλλακτικά και ...........χρήματα !
Με το S/M να είναι πλέον 20-25 % παραπάνω από ότι ήταν, .........μαυρίλα στον ορίζοντα.
Αλλά, πριν βγεί έστω και ο μισός Μάρτης, δεν ανοίγω υπαίθριο "γκαράζ", μην φάμε πάλι κανένα χιόνι και μου κρυώσει το 2CV. Ειναι και ο @KostasX μακρυά μου. Ατυχώς.

Και θεωρητικά, θα πρέπει να είμαι έτοιμος μέσα-τέλη Ιουνίου, να πάω στο νησί από Ιούλιο. Αυγουστο απολύεται και ο φαντάρος, ένα μήνα πριν παίρνει άδεια, οπότε απελευθερώνομαι πλήρως από τις υποχρεώσεις πλυσιμάτων-μαγειρεμάτων-γυαλισμάτων.

Αντε να δούμε ! Θα τα καταφέρω ?
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.433
Reaction score
5.011
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Μέσα στην σκέψη μου είσαι ! Σήμερα, με 18 βαθμούς όξω, βγήκα και αγκάλιασα το αγαπημένο μου, και άρχισα να κάνω σκέψεις για το πότε πρέπει να ξαναξεκινήσω !

Καταγραφή εναπομενουσών εργασιών, Παναϊαν μου !
Κατάστρωση σχεδίου δράσης, από που ξεκινάω, που τελειώνω.
Που θα χρειαστώ βοήθεια και που όχι.
Ανταλλακτικά και ...........χρήματα !
Με το S/M να είναι πλέον 20-25 % παραπάνω από ότι ήταν, .........μαυρίλα στον ορίζοντα.
Αλλά, πριν βγεί έστω και ο μισός Μάρτης, δεν ανοίγω υπαίθριο "γκαράζ", μην φάμε πάλι κανένα χιόνι και μου κρυώσει το 2CV. Ειναι και ο @KostasX μακρυά μου. Ατυχώς.

Και θεωρητικά, θα πρέπει να είμαι έτοιμος μέσα-τέλη Ιουνίου, να πάω στο νησί από Ιούλιο. Αυγουστο απολύεται και ο φαντάρος, ένα μήνα πριν παίρνει άδεια, οπότε απελευθερώνομαι πλήρως από τις υποχρεώσεις πλυσιμάτων-μαγειρεμάτων-γυαλισμάτων.

Αντε να δούμε ! Θα τα καταφέρω ?
Φυσικά και θα τα καταφέρεις... Μόνο θετικές σκέψεις κάνουμε...Τι σου λείπει από ανταλλακτικά?
 

Giorgos_81

Member
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2022
Μηνύματα
1.647
Reaction score
3.606
Πόντοι
697
Age
50
Φυσικά και θα τα καταφέρεις... Μόνο θετικές σκέψεις κάνουμε...Τι σου λείπει από ανταλλακτικά?
Κώστα, απαντώ στο νήμα της επαναφοράς, για να μην τρώω χώρο εδώ, και είμαι και εκτός θέματος.

@KostasX
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.212
Reaction score
23.874
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Ενα βιντεο απο το καλοκαίρι που μας πέρασε με το 2Cv εξερευνώντας την Βόρεια Ελλάδα!
Υπέροχο κ. Αγγελόπουλε, εεε Κώστα ήθελα να γράψω. Μου χάλασες μόνο το κάδρο που καλό θα ήταν να είναι κάθετο και όχι οριζόντιο :thumbs:
 

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
949
Reaction score
2.771
Πόντοι
587
Age
35
Θεωρω πως αυτη ειναι η καταλληλοτερη ενοτητα για κατι τετοιο..παρ ολα αυτα,αν η δημοσιευση μου θεωρειται οτι προσβαλει τον παροντα ιστοτοπο,παρακαλω οπως διαγραφει παραυτα,χωρις να φαω μπαν..


''Κοιμισοsport...Κοπροsport να μην μπουν στον κοπο το αυτοκίνητο είναι πληρωμενο... Σαβουροεμπορομαντραδες...συνεργειοξερολες...κορδομενοsport...πλυσιματιες...αγροτοSUVολατρες να μην ενοχλουν.Γενικα δεν βγάζει ζημιές εκτός κ αν κάνα παλιό μαστοράκι της peugeot σε συμβουλέψει να το πας 10 Χιλ χωρίς τρόμπα λαδιου....κ μετά αφού το έχεις φτιαξει...το άλλο το νέο μαστορακι-με προτιμηση-εφεση στα γερμανο-ιαπωνικα σε συμβουλεψει να το ξανακανεις...''

:ban::ban::ban:
 

dap

Member
Εγγραφή
26 Οκτωβρίου 2020
Μηνύματα
289
Reaction score
816
Πόντοι
337
Age
56
Προφανώς κάνει πλάκα.... Αν όχι, έχει σοβαρό θέμα.
 

Giorgos_81

Member
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2022
Μηνύματα
1.647
Reaction score
3.606
Πόντοι
697
Age
50
Θεωρω πως αυτη ειναι η καταλληλοτερη ενοτητα για κατι τετοιο..παρ ολα αυτα,αν η δημοσιευση μου θεωρειται οτι προσβαλει τον παροντα ιστοτοπο,παρακαλω οπως διαγραφει παραυτα,χωρις να φαω μπαν..


''Κοιμισοsport...Κοπροsport να μην μπουν στον κοπο το αυτοκίνητο είναι πληρωμενο... Σαβουροεμπορομαντραδες...συνεργειοξερολες...κορδομενοsport...πλυσιματιες...αγροτοSUVολατρες να μην ενοχλουν.Γενικα δεν βγάζει ζημιές εκτός κ αν κάνα παλιό μαστοράκι της peugeot σε συμβουλέψει να το πας 10 Χιλ χωρίς τρόμπα λαδιου....κ μετά αφού το έχεις φτιαξει...το άλλο το νέο μαστορακι-με προτιμηση-εφεση στα γερμανο-ιαπωνικα σε συμβουλεψει να το ξανακανεις...''

:ban::ban::ban:
Αν θυμάμαι καλά, έχει ξανααναρτηθεί.
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.453
Reaction score
19.458
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Αποστολη,
Μηπως να καθαριστει λιγο το θεμα Αγοραπωλησιες - Οχηματων, Buy & sell vehicles?
Μ εξαιρεση του τελευταιου 12μηνου εχει παλιες που μπορουν να μεταφερθουν σε αυτες που ολοκληρωθηκαν πχ.
 

Stargazer

Member
Εγγραφή
10 Νοεμβρίου 2021
Μηνύματα
991
Reaction score
1.295
Πόντοι
437
Age
38
Περιοχή
Καλαμαριά
Κάποια από αυτά που λέει είναι η μαύρη αλήθεια , κατά τα άλλα το γέλιο δίνει ζωή
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.212
Reaction score
23.874
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Αποστολη,
Μηπως να καθαριστει λιγο το θεμα Αγοραπωλησιες - Οχηματων, Buy & sell vehicles?
Μ εξαιρεση του τελευταιου 12μηνου εχει παλιες που μπορουν να μεταφερθουν σε αυτες που ολοκληρωθηκαν πχ.
Έχεις δίκιο Χρήστο, θα γίνει μόλις βρω λίγο χρόνο
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.433
Reaction score
5.011
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα σας!
Ζητάω για αγορά καντράν σκέτο η πλήρες με κοντέρ από Citroen 2cv6 Special!! Οποίος έχει κάτι για πώληση η μπορεί να με κατευθύνει θα εκτιμηθεί δέοντος!
30748
 
Top Bottom