Καφενείον "Το δικύλινδρο" (Bar)

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Στα όνειρά μου η Stradale έχει κυρίαρχη θέση... Όχι να την αποκτήσω, δεν πρόκειται να αποκτήσω ποτέ τόσα πολλά λεφτά (ούτε θέλω), αλλά απλώς να δω μία από κοντά, κάποτε... Μου αρέσει σε τέτοιο βαθμό που μερικές φορές χαζεύω ακόμα και τις πολύ καλές ρέπλικες (με βάση τη Monte Carlo, που ήταν έτσι κι αλλιώς η 037) που βγάζει μία Ιταλική εταιρεία στο ίντερνετ.

Και βέβαια, όπως έχουμε ξαναπεί στο φόρουμ, πόσο μας έχει σημαδέψει το άρθρο του "Κ.Κ." στους 4Τ τον Νοέμβριο του '82, όπου δοκίμασε μία τέτοια κόκκινη Stradale.

Υ.Γ. Κώστα βλέπω είσαι Κορέα! Καλό ταξίδι! Με το καλό να επιστρέψεις και να μας μαγέψεις με τα υπέροχα πρότζεκτ σου (ιδίως ως άνθρωπος που μεγάλωσε με GS!).
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.433
Reaction score
5.011
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Στα όνειρά μου η Stradale έχει κυρίαρχη θέση... Όχι να την αποκτήσω, δεν πρόκειται να αποκτήσω ποτέ τόσα πολλά λεφτά (ούτε θέλω), αλλά απλώς να δω μία από κοντά, κάποτε... Μου αρέσει σε τέτοιο βαθμό που μερικές φορές χαζεύω ακόμα και τις πολύ καλές ρέπλικες (με βάση τη Monte Carlo, που ήταν έτσι κι αλλιώς η 037) που βγάζει μία Ιταλική εταιρεία στο ίντερνετ.

Και βέβαια, όπως έχουμε ξαναπεί στο φόρουμ, πόσο μας έχει σημαδέψει το άρθρο του "Κ.Κ." στους 4Τ τον Νοέμβριο του '82, όπου δοκίμασε μία τέτοια κόκκινη Stradale.

Υ.Γ. Κώστα βλέπω είσαι Κορέα! Καλό ταξίδι! Με το καλό να επιστρέψεις και να μας μαγέψεις με τα υπέροχα πρότζεκτ σου (ιδίως ως άνθρωπος που μεγάλωσε με GS!).
Τα ίδια όνειρα έχουμε φίλε Νικηφόρε.. Απιστευτο αυτοκινητο!!
Οι ρεπλίκες που κατασκευαζει ο Ιταλός ειναι οντως πανεμορφες αλλα νομίζω ζητάει να εχεις Monte Carlo ωστε να γίνει η μετατροπή...Επίσης δεν ξερω ποιον κινητηρα τοποθετουν στις ρεπλικες....

Σ 'ευχαριστώ θερμά για τις ευχές σου!!Καλη αντάμωση να εχουμε.( Η GS πάντως έχει αρχίσει και μου αρέσει πολύ!!)
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.717
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Το ειχα δει παλιοτερα, τρομερο βιντεο και ιστορια!

Κωστα τη gs θα την ερωτευτείς...
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Τελικά, ποιος έπαθε τη μεγαλύτερη ζημιά???!!! Φαινομενικά τα πήγε μια χαρά η ΤΑ σε αυτήν τη σύγκρουση, χρησιμοποιώντας και τη ζημιά της DS4 ως μέτρο αναφοράς.
 

ami8_gs_ds_bx

Member
Εγγραφή
31 Δεκεμβρίου 2013
Μηνύματα
1.845
Reaction score
4.220
Πόντοι
777
Age
48
Τελικά, ποιος έπαθε τη μεγαλύτερη ζημιά???!!! Φαινομενικά τα πήγε μια χαρά η ΤΑ σε αυτήν τη σύγκρουση, χρησιμοποιώντας και τη ζημιά της DS4 ως μέτρο αναφοράς.
Μη κοιτάς τη ζημιά, αλλά πως βγήκαν οι επιβάτες μετά την σύγκρουση. Οι κατασκευαστές αυτό βλέπουν.
 

traffic

Member
Εγγραφή
28 Νοεμβρίου 2014
Μηνύματα
1.471
Reaction score
6.129
Πόντοι
847
Περιοχή
Σαχάρα
την ΤΑ θα την φτιαξουν ξανα.........ενω το αλλο και να το πεταξουν δε νομιζω να στεναχωρηθουν ιδιαιτερα εκτος λιγο στην τσεπη
 

Taskos

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2013
Μηνύματα
1.263
Reaction score
3.019
Πόντοι
777
Age
54
Καλά οι λαμαρίνες και τα φανάρια και οι ασφαλιστικές και οι συγκρίσεις,
αλλά
οι άνθρωποι πώς είναι ?
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Δεν καταλαβα γρι...Μα απολαυσα την ιταλικη προφορα πισω απο εικονες .... Μου εμεινε το machina ..@ La passione ...:love:





Se συνεχεια ..5ωρης παρακολουθησης Goodwood....:fool::blink:
 

traffic

Member
Εγγραφή
28 Νοεμβρίου 2014
Μηνύματα
1.471
Reaction score
6.129
Πόντοι
847
Περιοχή
Σαχάρα

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Last edited:
Top Bottom