Επιλεγμένα βίντεο ιστορικών Citroën


Εδώ θα συγκεντρώνουμε τα όχι απλά ενδιαφέροντα βίντεο με τα αγαπημένα μας ιστορικά, αλλά βίντεο υψηλής καλλιτεχνικής αξίας. Συνεχίζετε να ανεβάζετε τα βίντεο στα υπάρχοντα θέματα όπως κάνατε και στο παρελθόν και αν ο καλλιτεχνικός διευθυντής (εγώ δηλαδή :p) κρίνει ότι πρέπει να μεταφερθούν εδώ θα το κάνει.

Ο σκοπός αυτού του θέματος είναι να υπάρχουν μαζεμένες αυτές οι υπέροχες παραγωγές για να τις απολαμβάνουμε όποτε θέλουμε χωρίς να χρειάζεται να ψάχνουμε.
 
Last edited:

Comments


Βρήκα λίγο χρόνο και έφτιαξα ένα ακόμα βίντεο με πρωταγωνίστρια την Χιονάτη. Σε αυτό το βίντεο βλέπουμε τι εστί υδροπνευματική ανάρτηση σε σύγκριση με τις συμβατικές.

Τα γυρίσματα έγιναν στην Αυστρία τον Ιούνιο όταν είχα ανέβει για να την φέρω!
 
Last edited:
Ωραίο και ενδιαφέρον βίντεο, :up:
αλλά νομίζω ότι διάλεξες το λιγότερο κολακευτικό εμπόδιο για την υδροπνευματική ανάρτηση! :secret:

δεν είναι το χειρότερο. Τα χειρότερα είναι οι απότομες μικρές ανωμαλίες με μικρή ταχύτητα, όπου αντιδρά ξερά.
 
Ωραίο και ενδιαφέρον βίντεο, :up:
αλλά νομίζω ότι διάλεξες το λιγότερο κολακευτικό εμπόδιο για την υδροπνευματική ανάρτηση! :secret:
Σε πληροφορώ ότι έχω περάσει και με συμβατικό αυτοκίνητο από αυτό το εμπόδιο με μικρότερη ταχύτητα από ότι το πέρασα με την DS και χτυπήθηκα άσχημα :lol:
 

Εδώ θα συγκεντρώνουμε τα όχι απλά ενδιαφέροντα βίντεο με τα αγαπημένα μας ιστορικά, αλλά βίντεο υψηλής καλλιτεχνικής αξίας. Συνεχίζετε να ανεβάζετε τα βίντεο στα υπάρχοντα θέματα όπως κάνατε και στο παρελθόν και αν ο καλλιτεχνικός διευθυντής (εγώ δηλαδή :p) κρίνει ότι πρέπει να μεταφερθούν εδώ θα το κάνει.

Ο σκοπός αυτού του θέματος είναι να υπάρχουν μαζεμένες αυτές οι υπέροχες παραγωγές για να τις απολαμβάνουμε όποτε θέλουμε χωρίς να χρειάζεται να ψάχνουμε.
Στο βίντεο...:cry:
Ξέχασαν...:cry: Να βάλουν... Τον έρωτα της ζωής μου...:cry: CX....:chair:
Περνάει από τη DS κατευθείαν στη C5... Ρε αδέεεεερφιαααα.... Χάσατε μήπως καμια CX στο δρόμο;;;; Μήπως βγήκε από άλλο στενάκιιιιι;;;
:chair::chair::chair:
:shoot::shoot::shoot:
 
Στο βίντεο...:cry:
Ξέχασαν...:cry: Να βάλουν... Τον έρωτα της ζωής μου...:cry: CX....:chair:
Περνάει από τη DS κατευθείαν στη C5... Ρε αδέεεεερφιαααα.... Χάσατε μήπως καμια CX στο δρόμο;;;; Μήπως βγήκε από άλλο στενάκιιιιι;;;
:chair::chair::chair:
:shoot::shoot::shoot:
Θα ήταν η Τούρμπο και δεν την πρόλαβε ο καμεραμάν
 
Top Bottom