visa chrono

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.530
Reaction score
19.665
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
:lol::bow:
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Τι έπαθες,, Μωρέ,..?:oops::lol:...Ι love citroen in my way..(until mid 80..)
Ακόμα τα ζωντανά βόλτα έχεις πάει..?..
Από το πρωί... έχει πιάσει βράδυ...( και εκείνος ο Ιταλός..μετά από 6 ώρες ..για φρένα...κοιματε...):clap::baby::chair::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy:
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
από ότι διαβάζω δεν τα γουστάρεις καθόλου ε?
Αγαπητέ Τρυφωνα αγαπάω ολα τα classic αλλα λίγο και άλλα ποιο πολύ..κάτι σαν τα φαγητά ένα πράγμα...( από όλα μπορείς να πάρεις κάτι.. η να σου αφήσει μια ανάμνηση..)
...Περι ορέξεως ο καθένας φυσικά....:hunter::hunter:

:citroen::citrolove::citroen:
 

tryphon

Member
Εγγραφή
25 Νοεμβρίου 2015
Μηνύματα
1.283
Reaction score
2.214
Πόντοι
697
Αγαπητέ Τρυφωνα αγαπάω ολα τα classic αλλα λίγο και άλλα ποιο πολύ..κάτι σαν τα φαγητά ένα πράγμα...( από όλα μπορείς να πάρεις κάτι.. η να σου αφήσει μια ανάμνηση..)
...Περι ορέξεως ο καθένας φυσικά....:hunter::hunter:

:citroen::citrolove::citroen:
ετσι είναι εχεις δίκιο
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.538
Reaction score
19.056
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Τι έπαθες,, Μωρέ,..?:oops::lol:...Ι love citroen in my way..(until mid 80..)
Ακόμα τα ζωντανά βόλτα έχεις πάει..?..
Από το πρωί... έχει πιάσει βράδυ...( και εκείνος ο Ιταλός..μετά από 6 ώρες ..για φρένα...κοιματε...):clap::baby::chair::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy:
Εκεινος ο φιλος σου ο Ιταλος... σημερα απόρησε... τι φρενα και τακακια ηθελε το visa?
αφου ειναι πιο καινουργια απο καινουργια...:chair:
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Εκεινος ο φιλος σου ο Ιταλος... σημερα απόρησε... τι φρενα και τακακια ηθελε το visa?
αφου ειναι πιο καινουργια απο καινουργια...:chair:
Kαι εκείνα τα ψαλίδια πως θα τα βρίσκαμε εαν δεν πηγαιναμε για τα φρενα... ασε τις φωτο με οτι visaki απο τοσους αγωνες στα 80...(..ε..και μου έφυγε και η ανησυχια...και θα γυρισω και τα κουτια πισω...)..και εκεινο το καινουργη βιζα..πως θα το βλέπαμε...ε...
Αρα καλα καναμε και πηγαμε για φρενα
παρεμπιπτόντως εχω ενα κουτι Ferodo racing.. takakia που μπορει να κανουν σε @citrobella η @GiAnniS για δειτε τι φορατε αν σας κανουν να σας τα δωσσω( ειναι οβαλ το σχεδιο και οχι τετραγωνα)
 

Tagre

Member
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
43
Reaction score
11
Πόντοι
32
ρε αφήστε τα παλιά και πέστε μου κάτι καινούργιο: 2 με 4 Σεπτ 2016 στην Κεφαλλονιά θα γίνει Ευρωπαϊκή(;) συνάντηση αερόψυκτων κινητήρων. Αυτοί που το ετοιμάζουν έχουν ποστερ μόνο με σκαραβαίους...! Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο η είναι κλειστό κλαμπ και πας με πρόσκληση???? (Μπατίστα επειδή πολύ με ενδιαφέρει αν θες ''σήκωσε
'' το σε καινούργιο 'θρεντ')
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
ρε αφήστε τα παλιά και πέστε μου κάτι καινούργιο: 2 με 4 Σεπτ 2016 στην Κεφαλλονιά θα γίνει Ευρωπαϊκή(;) συνάντηση αερόψυκτων κινητήρων. Αυτοί που το ετοιμάζουν έχουν ποστερ μόνο με σκαραβαίους...! Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο η είναι κλειστό κλαμπ και πας με πρόσκληση???? (Μπατίστα επειδή πολύ με ενδιαφέρει αν θες ''σήκωσε
'' το σε καινούργιο 'θρεντ')
:oops::offtopic:.....:thanks:
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Μου την eστειλαν..προφανως απο το αγαπημενο φατσομπουκι σας...( προχωρανε γρηγορα τα νεα με την τεχολογια...βεβαιος βεβαιος....αν και η φυγουρα σκια σαν τον Γιαννη μου κανει )
Πολυ Ωραια.. concours today
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
Νομίζω..νομίζω λέω..ο ιδιοκτήτης του θέλει να το κάνει ανταλλαγή με ένα Bx...και να δώσει και τυχόν διαφορά....idea
...!?...pou ton echoune...sto dafni?...:w00t:
 
Top Bottom