Pony Citroen Pony s.o.s.

mikevespa

Member
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2014
Μηνύματα
119
Reaction score
216
Πόντοι
397
Age
50
Παιδια καλησπέρα και από μένα!Θερμή παράκληση....Αν το παρακάτω pony το πήρε κάποιος από το forum,ή αν κάποιος από εδώ μέσα ξέρει αυτόν που το πήρε ας μου στείλει παρακαλώ πολύ ενα μήνυμα και σίγουρα θα τα βρούμε.Το είχα κλείσει (τηλεφωνικώς)είχα κανονίσει τη μεταφορά του κ την επισκευή του στον κ Χορέβα,απλά ο πωλητής δεν κράτησε το λόγο του....και επειδή βαριόταν το τρέξιμο το έδωσε για ανταλλακτικά....Έχει πινακίδες και ειναι σε τέλεια κατάσταση....Είναι κρίμα.....Το είχε ένας κύριος (παππούς τώρα )πρώτο χέρι απο το 1979 και ειναι αμαρτια να παει για ανταλλακτικά .....Βοηθήστε χριστιανοί!!!!!
 

Attachments

PapatasosCX77

Member
Εγγραφή
28 Ιουνίου 2017
Μηνύματα
2.141
Reaction score
2.404
Πόντοι
747
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Παιδια καλησπέρα και από μένα!Θερμή παράκληση....Αν το παρακάτω pony το πήρε κάποιος από το forum,ή αν κάποιος από εδώ μέσα ξέρει αυτόν που το πήρε ας μου στείλει παρακαλώ πολύ ενα μήνυμα και σίγουρα θα τα βρούμε.Το είχα κλείσει (τηλεφωνικώς)είχα κανονίσει τη μεταφορά του κ την επισκευή του στον κ Χορέβα,απλά ο πωλητής δεν κράτησε το λόγο του....και επειδή βαριόταν το τρέξιμο το έδωσε για ανταλλακτικά....Έχει πινακίδες και ειναι σε τέλεια κατάσταση....Είναι κρίμα.....Το είχε ένας κύριος (παππούς τώρα )πρώτο χέρι απο το 1979 και ειναι αμαρτια να παει για ανταλλακτικά .....Βοηθήστε χριστιανοί!!!!!
Πωωω ρε φίλε κρίμα... Δυστυχώς εδώ που είμαι δε μπορώ να βοηθήσω. Εύχομαι τα καλύτερα!
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
?
Mιχαλη καλησπέρα
Κοίτα στην ανακύκλωση Λειβαδιας..
Δεν ειναι ανακυκλωση απ οτι ξερω. Επισης εχει και τρελο πραμα απο αυτοκινητα....

Μακαρι να το βρεις Mike!
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
Δεν ειναι ανακυκλωση απ οτι ξερω. Επισης εχει και τρελο πραμα απο αυτοκινητα....

Μακαρι να το βρεις Mike!
Τα πάντα όλα είναι.. Χρηστακο....
Τώρα το τρελό... Ο καθένας το μεταφράζει.. Όπως θέλει...
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Εκτος απο εκει που εχει τα πλακωμενα και τα φυτρωμενα (καποια που ειχα ποσταρει μαλιστα) εχει και αλλο χωρο αλλου...
 

tryphon

Member
Εγγραφή
25 Νοεμβρίου 2015
Μηνύματα
1.283
Reaction score
2.214
Πόντοι
697
Αυτά είναι ο όποιος προλάβει! Και λίγα είναι τα 2500! Γιατί δηλαδή να το σκοτώσει με 500 ευρώ? Με μεσάζοντας να ειναι, μαγκιά του!
 

mikevespa

Member
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2014
Μηνύματα
119
Reaction score
216
Πόντοι
397
Age
50
Αυτά είναι ο όποιος προλάβει! Και λίγα είναι τα 2500! Γιατί δηλαδή να το σκοτώσει με 500 ευρώ? Με μεσάζοντας να ειναι, μαγκιά του!
φιλε τρύφωνα μαζί σου .....με τον τύπο κανένα πρόβλημα,(του μίλησα και τηλεφωνικά)και ας το κάνει για να βγάλει φράγκα,χωρίς κάποια αγάπη για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.....
στις εποχές που ζούμε,μάλλον δε χωράνε ρομαντισμοί,άσχετα αν οι περισότεροι από εδώ μέσα δε θα λειτουργούσαν έτσι...
στο κάτω-κάτω ποιοι είμαστε εμείς που θα το κρίνουμε...
με τον ηλίθιο που το χα κλείσει τα πήρα και γιατί δεν κράτησε το λόγο του,αλλά και γιατί μετά είπε πως το έδωσε σε κάποιον για ανταλλακτικά και εγώ ο βλάκας έψαχνα τηλεφωνικά τα ανακυκλωτήρια ......
τουλάχιστον σώθηκε το αμαξάκι....κάθε εμπόδιο για καλό....θα βρεθεί άλλο.....υγεία και χαμόγελο!!!
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
Το παιχνίδι έτσι είναι...
Ο ένας πουλάει.. Κάτι σε μια τιμή και κάποιος αγοράζει.. με όποιο σκοπό.. (ο καθένας ορίζει στο μυαλό του.. το τι και πως)
Απο προσωπική εμπειρία.. Όταν κάτι μου μπει στο μάτι και μπορώ κάνω τα πάντα χωρίς να επαναπαύεσαι σε κανέναν πωλητή.
Έχω χάσει αλλά και έχω πάρει αυτοκίνητο ή γενικά αντικείμενο σε παρόμοια κατάσταση..
Keep going...
 

mikevespa

Member
Εγγραφή
6 Αυγούστου 2014
Μηνύματα
119
Reaction score
216
Πόντοι
397
Age
50
Το παιχνίδι έτσι είναι...
Ο ένας πουλάει.. Κάτι σε μια τιμή και κάποιος αγοράζει.. με όποιο σκοπό.. (ο καθένας ορίζει στο μυαλό του.. το τι και πως)
Απο προσωπική εμπειρία.. Όταν κάτι μου μπει στο μάτι και μπορώ κάνω τα πάντα χωρίς να επαναπαύεσαι σε κανέναν πωλητή.
Έχω χάσει αλλά και έχω πάρει αυτοκίνητο ή γενικά αντικείμενο σε παρόμοια κατάσταση..
Keep going...
σωστα φιλε Δημητρη,όπως τα λες είναι.....Keep going.....
 

tryphon

Member
Εγγραφή
25 Νοεμβρίου 2015
Μηνύματα
1.283
Reaction score
2.214
Πόντοι
697
@mikevespa μη στεναχωριεσαι! Ας ελπίσουμε να πάει σε καλά χέρια τουλάχιστον! Σε αυτές τις περιπτώσεις να φροντίζεις να δίνεις μια καλή προκαταβολή αμέσως χωρίς να του αφήνεις πολλά περιθώρια! Επίσης να μη δείχνεις ποτέ ενθουσιασμένος με το αυτοκίνητο!! Την έχω πατήσει πολλές φορες!! Και όσον αφορά άτομα που δεν κρατάνε το λόγο τους, έχει γεμίσει ο τόπος, όχι μόνο στην αυτοκίνηση! Παντού!!
φιλε τρύφωνα μαζί σου .....με τον τύπο κανένα πρόβλημα,(του μίλησα και τηλεφωνικά)και ας το κάνει για να βγάλει φράγκα,χωρίς κάποια αγάπη για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.....
στις εποχές που ζούμε,μάλλον δε χωράνε ρομαντισμοί,άσχετα αν οι περισότεροι από εδώ μέσα δε θα λειτουργούσαν έτσι...
στο κάτω-κάτω ποιοι είμαστε εμείς που θα το κρίνουμε...
με τον ηλίθιο που το χα κλείσει τα πήρα και γιατί δεν κράτησε το λόγο του,αλλά και γιατί μετά είπε πως το έδωσε σε κάποιον για ανταλλακτικά και εγώ ο βλάκας έψαχνα τηλεφωνικά τα ανακυκλωτήρια ......
τουλάχιστον σώθηκε το αμαξάκι....κάθε εμπόδιο για καλό....θα βρεθεί άλλο.....υγεία και χαμόγελο!!!
 
Top Bottom