Citroen Picasso 2013.. Απόψεις..

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.211
Reaction score
23.874
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Δεν είμαι ορτινάτζα κανενός μάστορα και ούτε πρόκειται να γίνω. Τον εν λόγω τον έχω πληρώσει για ότι έχει κάνει και μάλιστα αδρά. Όσο μου εμπνέει ασφάλεια θα πηγαίνω. Όταν αποδειχθεί ότι απαταιωνίζει θα πάει στον αγύριστο.

Μου χαλάς το θέμα και ενοχλείς αυτούς που το διαβάζουν. Τα μηνύματα θα απομακρυνθούν σύντομα.
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
η αποψη μου...
αγοραζεις σιτροεν ξερεις οτι θα εχεις ανεση χωρους και ενα καθαρα οικογνειακο αυτοκινητο χωρις να εχεις τρελλες απαιτησεις
βενζινα η πετρελαιο? εδω ειναι το ζητημα...αν κανεις πανω απο 15 18.000 χλμτρα το χρονο ναι παρε ντηζελ για λιγοτερα ουτε λογος παρε ενα βενζινοκινητο αν βγαινει με μοτερ 1600 16ν περασε του ενα αεριο και τελειωσες
αυτοματο η χειροκινητο?.....σαφως χειροκινητο.....ακομα και για λογους καταναλωσης που λιγοι το αναφερουν και προτιμω χειροκινητο λογω λιγοτερων ζημιων....
αποστολη μενεις αθηνα......σε λιγα χρονια θα σου που μονο ευρο6 θα μπαινουν στον νομο...τι θα κανεις?.....θα παρεις αλλο?
θελει προσοχη η αγορα του και να εισε τυχερος να μην εχεις θεματα....
απο καρδιας καλη επιλογη να εχεις......
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.211
Reaction score
23.874
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Χαχα...
Έχεις δίκιο..
Το έκαψα το πρότζεκτ θα παω για μετά του 2016 μοντέλο..

Άντε να δω πόσο πάει ο εκτελωνισμός. Όποιος έχει κανέναν εκτελωνιστή να μου πει να πάρω πληροφορίες
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
για το τελωνειο σου αναφερα..πρεπει να εχεις συγκεκριμενο μοντελο με εξοπλισμο με ολα τα στοιχεια μαζι για να δεις το ποσο......
αλλα στο περιπου θα μαθεις...
 
Top Bottom