Citroen CX φωτογραφίες

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.632
Reaction score
13.101
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Παραδέχομαι, επανερχόμενος μετά από πολλούς μήνες σε μία συζήτηση που είχαμε σχετικά με "κοντό" και "μακρύ" μεταξόνιο στις CX, ότι και οι "μακριές" είναι απίστευτα όμορφες! (διότι είχα δηλώσει οπαδός των κοντών...). Μου αρέσουν εξίσου και οι 2. Και πόσο εντυπωσιακή φαίνεται η μακριά όταν είναι χαμηλωμένη... Μου αρέσει επίσης ότι αυτή η Prestige έχει τις υπέροχες ζάντες της "κοντής" GTI turbo και όχι τις δικές της τύπου "ατμοσφαιρικής GTI".
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Παραδέχομαι, επανερχόμενος μετά από πολλούς μήνες σε μία συζήτηση που είχαμε σχετικά με "κοντό" και "μακρύ" μεταξόνιο στις CX, ότι και οι "μακριές" είναι απίστευτα όμορφες! (διότι είχα δηλώσει οπαδός των κοντών...). Μου αρέσουν εξίσου και οι 2. Και πόσο εντυπωσιακή φαίνεται η μακριά όταν είναι χαμηλωμένη... Μου αρέσει επίσης ότι αυτή η Prestige έχει τις υπέροχες ζάντες της "κοντής" GTI turbo και όχι τις δικές της τύπου "ατμοσφαιρικής GTI".
είναι Πρεστίζ τούρμπο, γι' αυτό
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Ναι, το πρόσεξα. Νόμιζα ότι και οι Prestige turbo δεν είχαν τις ζάντες της GTI Turbo, αλλά της ατμοσφαιρικής...
Μαλλον έχεις δίκιο. Αν και είχαν τις διαστασεις των τουμρμο 210/55, νομίζω είχαν το ίδιο σχέδιο με τις κλασικές Πρεστίζ...
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
αν και προτιμω την σειρα 2 η παραπανω φωτο την κανει πιο ομορφη από το λιγτινγκ.....και ναι θα την προτιμουσα από σειρα 2 μονο αυτην....
 

GiAnniS

Member
Εγγραφή
24 Ιουνίου 2014
Μηνύματα
2.869
Reaction score
7.905
Πόντοι
957
Age
52
Περιοχή
Lion France
αν και προτιμω την σειρα 2 η παραπανω φωτο την κανει πιο ομορφη από το λιγτινγκ.....και ναι θα την προτιμουσα από σειρα 2 μονο αυτην....
Το πλαστικό ποτέ δεν το συμπάθησα!!
 
Top Bottom