Citroen BX φωτογραφίες

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Πίστεψε με, έτσι όπως γίνεται ο κόσμος σήμερα μιά χαρά γυρίζουν και εκεί τα χιλιόμετρα. Τι ωραίες εποχές... Δεν μπλέκαμε με εγκεφάλους κλπ. Καθόλου! Τι θες να κάνεις; Καν' το! Οχι όπως σήμερα... Μπες κοίτα τον εγκέφαλο για να βρεις το πρόβλημα, μετά βγάλε 25 χιλιάδες καλώδια για το κάθε πράγμα, άλλαξε τι θέλεις αφού έχεις βγάλει όλες τις TORX βιδούλες, ξαναβάλε τα 25 χιλιάδες καλώδια στη θέση τους, βάλε όλα τα παλιο-κάπακα για να φαίνεται όμορφη η μηχανή, λες και θα την ερωτευτεί ο μηχανικός... Τορξ... Τα ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ δεν τους άρεσαν...
Κάποτε, όχι πολλά χρόνια πίσω, τ'αυτοκίνητα ήτανε απλά. Η μπαταρία είχε ρεύμα μόνο για τη μηχανή (βενζίνα), τον αναπτήρα και τα φώτα. Τώρα; Για χίλια δύο πράγματα. Από ηλεκτρικά παράθυρα μέχρι τρόμπες βενζίνας. Άνοιγες το καπό της μηχανής και από κάτω έβλεπες το χώμα ή την άσφαλτο. Σου έπεφτε μια βίδα και έσκυβες και την έπαιρνες. Τώρα άμα σου τύχει πρέπει να λύσεις το μισό αυτοκίνητο για να τη βρείς. Έτσι είναι. Η ζήτηση, η τεχνολογία, κλπ, φέρνουν κι άλλα πράγματα. Τα απλά γίνονται σύνθετα. Και που είσαι ακόμα.
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.750
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Τι ωραίες εποχές... Δεν μπλέκαμε με εγκεφάλους κλπ. ..
Ετσι είναι όλοι οι παλιόγεροι! Αναπολούν τις εποχές που ήταν νέοι!
:D:D:D
 

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Ετσι είναι όλοι οι παλιόγεροι! Αναπολούν τις εποχές που ήταν νέοι!
:D:D:D
Άλλο να βλέπεις τη Λάσκαρη στα 40 της, :clap::dizzy::heat:κι άλλο στα 70 της.faint
Άλλο Χ"παναγής ζωντανά :D στο χόρτο, κι άλλο στο βίντεο. :(
Άλλο αντιπροσωπεία citroen τίγκα σε cx, gsa,bx κατακαίνουριες:clap:, έτοιμες προς πώληση, κι άλλο να παλεύουμε να κρατήσουμε ζωντανά αυτοκίνητα 20, 30, και 40 ετών.:O
Στα σοβαρά τώρα, εμείς οι "παλιόγεροι",:shoot: δεν αναπολούμε τις εποχές που ήμασταν νέοι. Δεν μας πήραν δα, και τα χρόνια. :dance:Αναπολούμε τις εποχές που ήμασταν ξέγνιαστοι. Όπου νυχτώσουμε και όπου ξημερώσουμε:up::P
Έτσι γίνεται για όλους μας. Είναι η σειρά των πραγμάτων και της φύσης.
Και που είσαι;teasing
Όπου είσαι ήμουνα, και όπου είμαι θά'ρθεις.:lol: :w00t:
Με τη διαφορά οτι και να θέλω, δε μπορώ να σε περιμένω.
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.750
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Άλλο να βλέπεις τη Λάσκαρη στα 40 της, :clap::dizzy::heat:κι άλλο στα 70 της.faint
Άλλο Χ"παναγής ζωντανά :D στο χόρτο, κι άλλο στο βίντεο. :(
Άλλο αντιπροσωπεία citroen τίγκα σε cx, gsa,bx κατακαίνουριες:clap:, έτοιμες προς πώληση, κι άλλο να παλεύουμε να κρατήσουμε ζωντανά αυτοκίνητα 20, 30, και 40 ετών.:O
Στα σοβαρά τώρα, εμείς οι "παλιόγεροι",:shoot: δεν αναπολούμε τις εποχές που ήμασταν νέοι. Δεν μας πήραν δα, και τα χρόνια. :dance:Αναπολούμε τις εποχές που ήμασταν ξέγνιαστοι. Όπου νυχτώσουμε και όπου ξημερώσουμε:up::P
Έτσι γίνεται για όλους μας. Είναι η σειρά των πραγμάτων και της φύσης.
Και που είσαι;teasing
Όπου είσαι ήμουνα, και όπου είμαι θά'ρθεις.:lol: :w00t:
Με τη διαφορά οτι και να θέλω, δε μπορώ να σε περιμένω.
στην συγκεκριμένη περίπτωση πέφτεις τελείως έξω!
:D
 

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Στο θέμα ρε παλιόγεροι :wise::lol:
Στο θέμα είμαστε. Άλλες εποχές, ωραίες, μα πολύ ωραίες: Λάσκαρη:clap:, Χ"παναγής:dizzy:, εκθέσεις citroen :up::citrolove:.
Στο τότε είμαστε. Γιατί φωνάζεις;
:citroen: :citroen: :citroen:
 

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Το θέμα είναι BX φωτογραφίες όχι Λάσκαρη και Χατζηπαναγής :grin:
Θα σου κακόπεφτε αγαπητέ mon ami (καλό έέέ), να είχες μια κουκλάρα :new: cx 2400 pallas injection, τη κούκλα :lost: Λάσκαρη στο δίπλα κάθισμα, και να γύρναγες ανά τη χώρα να απολαμβάνεις τον τρισμέγιστο :hypno: Χ"παναγή.
Έέέέέέ άμα πιά, αυτό ανήκει όντως σε άλλη εποχή, και στο θέμα. Έχει cx, έχει κάθισμα από cx, έχει βόλτα με cx. Τώρα άν είναι cx και όχι bx, εντάξει, όπου cx βάλε BX. Υδρό είναι και τα δύο. Αλλά χάνεις τη Λάσκαρη. Οοέέοο.
Τελεία και παύλα._

:lol: :tease: :w00t: :citrolove: :kind:
 
Last edited:

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Έχω DS και 2cv και τη γυναίκα μου και μου φτάνει :)
Κουκλάρα=cx2400 pallas injection
Τρισμέγιστος="Βάσια"
Κούκλα=Λάσκαρη.
Κούκλες, βγαίνανε, βγαίνουν, και θα βγαίνουνε.ΠΑΝΤΑ.
CX, και Βάσια ΔΕΝ ξαναβγαίνουνε. ΠΟΤΕ.
Ζωγραφιές τα υδρό (γενικά) τότε, ζωγραφιά και ο Βάσια, επίσης τότε.
ΤΟΤΕ. :(
Κι εγώ έχω xantia και γυναίκα (γνωριστήκαμε με τη bx), και μου φτάνουν (αν και άπιαστο όνειρο από τότε ήταν η CX ΙΙ, και όχι η λάσκαρη).
Ίσως στο βάθος του μυαλού κάποιες φορές, μού'ρχεται λίγο η BX.:citrolove:
 

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Μη με τσιγκλάτε ρε παιδιά κι αλλάξω τη xantia με bx.
Χαλβαδιάζω μια ασημί του '93, αλλά είναι 70άρης, και ξέρω καλά (συγγενής) οτι δε τη δίνει με τίποτα.
ΥΓ. Πολύ ομίχλη βλέπω. Στα Γιάννενα είναι;
 

PapatasosCX77

Member
Εγγραφή
28 Ιουνίου 2017
Μηνύματα
2.141
Reaction score
2.405
Πόντοι
747
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
ΥΓ. Πολύ ομίχλη βλέπω. Στα Γιάννενα είναι;
Ποιά ομίχλη;;; Βροχή θα είναι! Σήμερα έριξε ότι δεν έριξε τον τελευταίο χρόνο...
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.735
Reaction score
4.016
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
γιατι βλπεω απλα ενα IMG
 
Top Bottom