bxakias

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece
:D δεν εχω κανει και πολλα βηματα ως προς τις επισκευες καθως χρειαζεται αρκετη φαναρτζοδουλεια.! το σκεπασμενο ειναι η bx μου η λευκη!:citrolove:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.231
Reaction score
23.920
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
:D δεν εχω κανει και πολλα βηματα ως προς τις επισκευες καθως χρειαζεται αρκετη φαναρτζοδουλεια.! το σκεπασμενο ειναι η bx μου η λευκη!:citrolove:
Με το καλό.. Αν χρειαστείς ανταλλακτικά έχουμε κονέ.. Αν και θα πρέπει να τον ξέρεις... ;)
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.231
Reaction score
23.920
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
:clap: ναι τον ιδιο λεμε!!:up:
Μια οικογένεια είμαστε όσοι έχουμε ιστορικά Citroen... :)
Του ζήτησες πράγματα πρόσφατα?

Με πήρες πριν καμιά βδομάδα και μου λέει έτοιμα στα έχω τα πράγματα.. Του λέω τα πήρα τα φλασάκια για την DS μου που ήθελα.. Μου λέει δεν είσαι ο... (δεν συγκράτησα το όνομα) από την Λάρισα? Όχι του λέω είμαι ο Απόστολος από το Μαρούσι :lol:
 

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece
:confused: οχι δεν ημουν εγω..μηπως ο sotos?? και εμενα εφτυχως τα φλασακια τα εχει:lol::lol: αλλα και του sotos δεν του λειπει κατι απο οσο ξερω.! αρα υπαρχουν και αλλες θεες!!:ds:
 

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece
Πρεπει να κοπιασει επειδη εχει μια απιστευτη ds την οποια την βλεπω τακτικα και την εχω βολταρει...αν και λιγο!:lovecitroen:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.231
Reaction score
23.920
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Πρεπει να κοπιασει επειδη εχει μια απιστευτη ds την οποια την βλεπω τακτικα και την εχω βολταρει...αν και λιγο!:lovecitroen:
Με το καλό!!!!!!!!!! :citrolove:
 

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece
Την έχω ναι. Πλέον εχω 2 16v και μια σαν την δικιά σου. Αλλα την έχω λύσει εντελώς. Δεν ξέρω ακόμα τι θα την κάνω.
 

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece

μετά απο αρκετα χρόνια αναζήτησης διαφόρων ανταλλακτικών ηρθε και ο προφυλακτήρας απο εξωτερικό. :love:. Τα φανάρια ειναι απο Ελλάδα αλλα επειδή ήταν σπασμένα κάποια κρύσταλλα ταιριαξα απο bmw όπως βλέπεται. Για κάποιους φένεται περίεργο αλλα δεν μπορούσα να κάνω κάτι αλλο. Δεν με χαλάει και καθόλου βεβαία.
 
Top Bottom