bxakias

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece
Γεια σας και απο εμενα! Μερικοι με γνωριζουν ως bxakias! Οπως καταλαβαινετε απο το ονομα ειμαι υπερβολικα κολλημενος με τα bx! Και γι΄ αυτο το λογο εχω δυο bx ( 1.4ikat kai 1.6gti 8v).Επισης προσφατα απεκτησα και μια dspesial!! οπως καταλαβαινεται και οι γονεις θα κυκλοφορουν με κατι αντιστοιχο( xantia 1.6 '94). Αυτα τα ολιγα για εμενα. Τελος συγγχαρητηρια γι' αυτην την υπεροχη σελιδα την οποια αρχικα την βρηκα μεσω f/b
! :citrolove: Θα χαρω να μοιραστω μαζι σας τα:single:μου!
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.530
Reaction score
19.031
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Καλός ήρθες ανάμεσα μας... και εμενα μου αρεσουν τα bx ειδικα η πρωτη σειρα... αν θες βαλε φωτο και απο τα αλλα αμαξια σου!!!
 

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece
1.6gti 8v 115hp γνησιο!!!. Εχουν γινει αρκετες επισκευες οπως: αλλαγη πεταλιερας, πισω αξονα, δαγκανες εμπροσθιες,τρομπα φρενου , φτερα μπροστα, φαναρια, τα καθισματα αντικατασταθηκαν με ακριβως ιδια γνησια, τιμονι gti , βγηκαν οι μοκετες και εγινε ενα καλο καθαρισμα παντου, και αλλα ψιλοπραγματα που δεν τα θυμαμαι!!:toilet: Επισης αναμενεται και η ολικη βαφη :lovecitroen:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.211
Reaction score
23.874
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Γεια σας και απο εμενα! Μερικοι με γνωριζουν ως bxakias! Οπως καταλαβαινετε απο το ονομα ειμαι υπερβολικα κολλημενος με τα bx! Και γι΄ αυτο το λογο εχω δυο bx ( 1.4ikat kai 1.6gti 8v).Επισης προσφατα απεκτησα και μια dspesial!! οπως καταλαβαινεται και οι γονεις θα κυκλοφορουν με κατι αντιστοιχο( xantia 1.6 '94). Αυτα τα ολιγα για εμενα. Τελος συγγχαρητηρια γι' αυτην την υπεροχη σελιδα την οποια αρχικα την βρηκα μεσω f/b
! :citrolove: Θα χαρω να μοιραστω μαζι σας τα:single:μου!
Γεια σου ρε Μητσαράρααααα :D
Τα σπάνε τα εργαλεία σου. Με ένα Visa ένα 2cv και φυσικά μια BX έμαθα να οδηγώ οπότε καταλαβαίνεις την αγάπη που της έχω :love:
Ενα τρελό όνειρο μου αφού έχω το 2cv και πρόσφατα απέκτησα και την θεά μου είναι μια BX 4x4 :D
Καλώς όρισες!
 

Kostas 2CV

Member
Εγγραφή
10 Απριλίου 2013
Μηνύματα
90
Reaction score
79
Πόντοι
372
Age
51
Περιοχή
Citropolis
Γεια σας και απο εμενα! Μερικοι με γνωριζουν ως bxakias! Οπως καταλαβαινετε απο το ονομα ειμαι υπερβολικα κολλημενος με τα bx! Και γι΄ αυτο το λογο εχω δυο bx ( 1.4ikat kai 1.6gti 8v).Επισης προσφατα απεκτησα και μια dspesial!! οπως καταλαβαινεται και οι γονεις θα κυκλοφορουν με κατι αντιστοιχο( xantia 1.6 '94). Αυτα τα ολιγα για εμενα. Τελος συγγχαρητηρια γι' αυτην την υπεροχη σελιδα την οποια αρχικα την βρηκα μεσω f/b
! :citrolove: Θα χαρω να μοιραστω μαζι σας τα:single:μου!
Καλώς ορισες.. Η λευκή BX είναι χάρμα οφθαλμών, προσκυνώ :bow:
Εχεις και DS? faint
:ds:
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
γεια σου ωρε ΒΧακια παιδια ο τυπος δεν παιζετε.....Μανωλης απο το αλλο to greekcitroenclub καλως ηρθες με τα διαμαντια σου.....
σου το ειπα και θα το ξαναπω το ΒΧ το κοκκινο θα κοψει κωλους ετσι και βγει στο δρομο να εχεις και ενα καφασι με παγωμενα τσαγακια για το καλοκαιρι να κερνας κατι υποτιθετε γρηγορυς και το χειμωνα απο την τσαγιερα....
 

bxakias

Member
Εγγραφή
26 Νοεμβρίου 2013
Μηνύματα
47
Reaction score
105
Πόντοι
347
Age
29
Περιοχή
Lárisa, Greece
Γεια σου και απο δω :citroen: Μιχαλη. Θα κανονισουμε να τους κερασουμε μαζι :up: :up:
 
Last edited:

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.453
Reaction score
19.458
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Γεια σου βρε Δημητρη γιγαντα! Καλως ηρθες κι εδω.. να μαζευομαστε οι βαθεια αρχαιολαγνοι..:food::D
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.530
Reaction score
19.031
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Πολυ ωραια η θεά!!!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.211
Reaction score
23.874
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Κούκλα :up: cool5

Έχεις αρχίσει να την φτιάχνεις?
Τι χρειάζεται?
Το σκεπασμένο πίσω τι είναι? ΒΧ?
Για πες :w00t:
 
Top Bottom