GS Φωτογραφίες εποχής (και όχι μόνο) για την GS

tataskit

Member
Εγγραφή
15 Ιανουαρίου 2016
Μηνύματα
391
Reaction score
529
Πόντοι
137
Age
43
Σε ευχαριστώ πολύ Citrobella!!!!!
Τον γνωρίζω τον κύριο Engelhart κ έχουμε μιλήσει κ τηλεφωνικά για κάτι που έψαχνα, κ πραγματικά όπως το λες αξίζει για GS! Εχω παραγείλει 2-3 φορές από αυτόν,. Τώρα τελευταία έχει ακριβύνει βεβαια τα μεταφορικά για Ελλάδα, τόσο που μόνο ψιλοκοκό/ελαφριά πραγματάκια αξίζει να φέρεις (κάποτε είχα πάρει κ σφαίρες...), όχι βαριά πράγματα γιατί τα μεταφορικά γίνονται γελοία ακριβά. Αλλά κατά τα λοιπά εξυπηρετικότατος!
Τις τιμές του μάλιστα τις έχω ως reference πολλές φορές όταν ψάχνω κάτι, αλλά ας όψεται που πρέπει να είμαι ο μοναδικός του πελάτης από Ελλάδα (πολύ μικρή ζήτηση...)
Σίγουρα πάντως έχει πραγματα για GS/GSA (κ πολλά εξαφανισμένα, σε original ή ανακατασκευή), αγαπά το μοντέλο (νομίζω είναι κ ο ίδιος κάτοχος 2 GS), έχει αξιολογότατο e-shop με τιμές/κατηγορίες/φωτογραφίες κλπ αλλά είναι ίσως αυτός μόνο κ ο Chevronics (κ ένας από Γαλλία που σε ότι γλώσσα κ να του μιλήσεις, φωνή βοώντος....), οι μοναδικοί που ασχολούνται......
Μας έχει φάει το ebay.......Μια πίσω εταζέρα για GSA ψάχνω, κ μιλάω με ένας Γάλλο από ebay που πουλάει μια σπασμένη, από αυτοκίνητο που πιθανότατα έκανε ανταλλακτικά.....Δράμα!!!
στην ελλαδα δεν εχουν καθολου ανταλακτικα για GS/GSA;
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.546
Reaction score
19.710
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Μα απολυτως τιποτα ουσιαστικα.. Παντως το "Τ" βρισκεται οπως και επιστροφες, στην Ελλαδα.. Επισης σποραδικα θα βγουν και αγγελιες μεταχειρισμενης φανοποιειας.
 

tataskit

Member
Εγγραφή
15 Ιανουαρίου 2016
Μηνύματα
391
Reaction score
529
Πόντοι
137
Age
43
Μα απολυτως τιποτα ουσιαστικα.. Παντως το "Τ" βρισκεται οπως και επιστροφες, στην Ελλαδα.. Επισης σποραδικα θα βγουν και αγγελιες μεταχειρισμενης φανοποιειας.
κριμα...
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Σίγουρα δεν είναι εποχής αλλά ήθελα να την μοιραστώ μαζί σας...

Από τις πιο όμορφες φωτογραφίες με αυτοκίνητο γενικά που έχω δει ποτέ μου... Δεν μπορώ να αποφασισω, όμως... Ποιο είναι πιο όμορφο, το τοπίο, ή η GS?perfect10 (Την ξέρετε την τελική απάντηση...)
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.228
Reaction score
23.918
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Από τις πιο όμορφες φωτογραφίες με αυτοκίνητο γενικά που έχω δει ποτέ μου... Δεν μπορώ να αποφασισω, όμως... Ποιο είναι πιο όμορφο, το τοπίο, ή η GS?perfect10 (Την ξέρετε την τελική απάντηση...)
Ε τότε τι ρωτάς... :lol:
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
και όχι μόνο..

Alfa romeo 2600 sprint είναι αυτό το σκούρο που βρίσκεται σε 1ο πλάνο κάτω αριστερά; Από περιέργεια ρωταω, διότι εάν διαλεγα ένα αυτοκίνητο από όλα αυτά, θα έπαιρνα την GS.
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.546
Reaction score
19.710
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Ναι αυτη πρεπει να ναι!
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.735
Reaction score
4.016
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
είναι 2 διαφορετικα αμαξια....δεν συγκρινονται.....άλλη ομορφια το ένα άλλη χαρη το άλλο.....
 

tataskit

Member
Εγγραφή
15 Ιανουαρίου 2016
Μηνύματα
391
Reaction score
529
Πόντοι
137
Age
43
να πω την αληθεια τα τριγωνικα πισω φωτα που ειχαν τα πρωτα μοντελα GS μου αρεσαν περισσοτερο
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.546
Reaction score
19.710
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Τι υπεροχο χρωμα η τελευταια.. Αγαπημενο!
 
Top Bottom