H Van Φωτογραφίες από ΗΥ

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
Μια όμορφη φώτο με ένα HV

Afto akribos to HY itane stin katochi mou...tote me alo chroma... Masi me enan kollito to ichame gia dio chronia meta to poulisame stin Slovenia...
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Afto akribos to HY itane stin katochi mou...tote me alo chroma... Masi me enan kollito to ichame gia dio chronia meta to poulisame stin Slovenia...
Και αυτή η φωτογραφία από Σλοβενία πρέπει να είναι αν βλέπω σωστά τις πινακίδες... Λες να είναι το δικό σας??
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
Και αυτή η φωτογραφία από Σλοβενία πρέπει να είναι αν βλέπω σωστά τις πινακίδες... Λες να είναι το δικό σας??
Ne, opos egrapsa ke prin! AFTO AKRIBOS!!!!
 

CostasV

Member
Εγγραφή
17 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
61
Reaction score
122
Πόντοι
307
Age
53
Περιοχή
Άγιος Δημήτριος (Μπραχάμι)
camping Παργα 08/2014 με citroen. Σκέφτεστε τίποτα καλύτερο;
Στις 4 Αυγούστου ένα Η van ίδιο χρώμα με το εικονιζόμενο έφτανε στην Αρχαία Ολυμπία την ώρα που εγώ έφευγα. Λογικά πρέπει να είναι το ίδιο, απ' όσο θυμάμαι είχε ρεζέρβα στην οροφή κλπ. Μπράβο στον τύπο που το χαίρεται...
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
camping Παργα 08/2014 με citroen. Σκέφτεστε τίποτα καλύτερο;
Να μπορούσες να τράβαγες και καμία φωτογραφία από μέσα.. Είχα δει ένα στην Ολλανδία και μου έφυγε το κεφάλι.. Σπίτι κανονικό :)
 

kpol

Member
Εγγραφή
13 Απριλίου 2013
Μηνύματα
20
Reaction score
17
Πόντοι
42
Age
44
Βασικά τρώγανε μεσα οι άνθρωποι και δεν ήθελα να ειμαι αδιακριτος... Θυμάμαι στην παγκόσμια το 1999 πούλαγανε ενα λευκό.... Μεγαλη ευκαιρία εκείνη την εποχή αν και δεν ξέρω πως θα έβγαινε ελληνική άδεια για ενα παρόμοιο...
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Να μπορούσες να τράβαγες και καμία φωτογραφία από μέσα.. Είχα δει ένα στην Ολλανδία και μου έφυγε το κεφάλι.. Σπίτι κανονικό :)
σλουρπ που τρεχουμε τα σαλια!!! μεχρι τωρα εχω στην κατοχη μου 1 2cv kai mia ds. θελω να ολοκληρωσω τη συλλογη μου με 1 dyanne.. υπομονη ομωσ σειρα εχει να παρω ενα σκαραβαιο που θα αποδειξω με βιντεο και ντοκουμενα οτι δεν ειναι τιποτα αλλο παρα ενα καρο με 4 ροδεσ.. θα αναδειξω την υπεροχη toy 2cv απεναντι του.. χεχεχε θα το διασκεδασω αφανταστα ηδη φυτιλιαζω και μου αναβουν τα αιματα.. υστερα απο ολλα αυτα που θα τραβηξει ο σκαραβαιοσ η θα τον καμω γλαστρα εδω που τα λεμε δεν κανει και για τιποτα καλυτερο η θα του πουλησω για παλιοσιδερα!!!:devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil::devil:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Βασικά τρώγανε μεσα οι άνθρωποι και δεν ήθελα να ειμαι αδιακριτος... Θυμάμαι στην παγκόσμια το 1999 πούλαγανε ενα λευκό.... Μεγαλη ευκαιρία εκείνη την εποχή αν και δεν ξέρω πως θα έβγαινε ελληνική άδεια για ενα παρόμοιο...
Την έχω πατήσει και εγώ με ένα ΑΡΙΣΤΟ ΑΚ. Τώρα έμαθα αλλά είναι αργά. Το αγοράζεις και μετά σκέφτεσαι για άδειες κλπ..
 
Top Bottom