Τι κάναμε σήμερα με το 2cv/DS/CX ή κάποιο άλλο ιστορικό μας Citroen?

Πόντοι
397
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Πολλα λαικ για την εργασια την εχω προγραμματοσεμνη για το ξανθια καποια στιγμη απλα δεν εχω διαρροη ακομα αλλα εχει χαλασει το φουσκακι που καλυπτει την διαδρομη του εμβολου...
ομως εχω μια πολυ σοβαρη ενσταση......ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΚΛΕΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΦΙΞΟΥΜΕ ΒΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΓΡΥΛΛΟ...ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΙΠΟΔΑ Ο ΟΠΟΙΟς ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΣΤΗ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥς ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΥΣ ΤΑΚΟΥΣ

συγνωμη φωναζω να με ακουσεις θελω ειναι για την δικη σου ασφαλεια.......
Ναι φιλε, εχεις δικιο.
Παρασυρθηκα απο το οτι η δουλεια ηταν ολη απο εξω και οχι απο κατω, και το μονο που εκανα ηταν να βαλω τη ροδα απο κατω σε περιπτωση που πεσει. Εννοειται δεν αρκει, ειναι λαθος.
Επισης ειναι λαθος που ανεβαζω τη φωτο, ειμαι παραδειγμα προς αποφυγη.

Πόντοι
747
Περιοχή
Πρεβεζα
οχι δεν τα λες σωστα....ανεβαζουμε φωτο διοτι ετσι μπορουμε να διορθωσουμε εναν φιλο που ισως κατι δε γνωριζει...πχ πες οτι δε το ηξερες....το εμαθες....δεν ειναι κακο..εδω ειμαστε να διορθωσουμε τα λαθη μας και τις παραλειψεις μας

Πόντοι
597
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Βόλτα σήμερα την ντεσεβάρα μετα απο sevice στα φρένα και στο μοτεράκι του !!
Δουλευεί ρολόι :love:
View attachment 13686
Υπέροχο!!!

Ασχετο... Η μάσκα ήταν στραβή, ή τη στράβωσες;;;

Πόντοι
747
Περιοχή
Πρεβεζα
Βολτα κ μάζεμα φρέσκων αβγών...
View attachment 13688
απο πια φωλια τα μαζεψες.......και τωρα θα κανεις το τεστ με το ντεσεβαδι σε οργωμενο χωραφι να πας το αμαξι χωρις να σπασουν τα αυγα......αν το κανεις παρακαλω βιντεο....

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
Πολύ καλή δουλειά τα led. Έβαλα στην DS
Βγάζουν υπεροχο λευκο φως στο κοντερ του 2cv ωστόσο δεν σε τυφλώνει το βράδυ !!

Πόντοι
747
Περιοχή
Πρεβεζα
να ρωτησω τα λεντ τα βαλατε μονο σε σηματοδοτηση πχ αλαρμ η αλλη ενδειξη η και για να φωτισει το ταχυμετρο?
γιατι ρωταω διοτι αν βαλω στο ταχυμετρο που θελει το φως να απλωθει θα φωτισει σε συγκριση με την πυρακυωσεως?

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
να ρωτησω τα λεντ τα βαλατε μονο σε σηματοδοτηση πχ αλαρμ η αλλη ενδειξη η και για να φωτισει το ταχυμετρο?
γιατι ρωταω διοτι αν βαλω στο ταχυμετρο που θελει το φως να απλωθει θα φωτισει σε συγκριση με την πυρακυωσεως?
Στο ταχύμετρο έβαλα led το οποιο απλώνει το φως !! Έχει πολλά led γύρο γύρο !

Πόντοι
1.297
Εγώ τα έβαλα,παντού..

Δες:

Πόντοι
747
Περιοχή
Πρεβεζα
θα παραγγειλω και θα τα βαλω καποια στιγμη αρκει να μην καιγονται γρηγορα λογω ποιοτητας και αναγκαστω να ξαναβγαλω καντραν

Πόντοι
947
Aλλαξαμε μπροστινές σφαίρες στο κουτάκι με την πολύτιμη βοήθεια του Γιάννη.

Επίσης κατάφερα με εξαιρετικά βίαια άστοχους χειρισμούς σχεδόν να αποκολλήσω τον λεβιέ των ταχυτήτων :thumbsdown::thumbsdown:

Top Bottom