Προς KostasX - Επείγον - ΣΟΣ

nonos

Member
Reaction score
9.207
Πόντοι
1.007
Περιοχή
Δουβλινο
Φιλε την ασημι cx των Γρεβενων τη σηκωσαν στις 16/02.. Μιλα με ιδιοκτητη παλι θεωρω μπας και αλλαζει κατι ακομα.

KostasX

Member
Reaction score
2.345
Πόντοι
677
Περιοχή
Γρεβενα
Καλημέρα Νονε!!!
Φίλε εγώ είμαι Ναύπλιο για λίγες μέρες να ξεκουραστώ από το μπαρκο και τα έμαθα και στεναχωρηθηκα πολυ...
Ελικρινα σ ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.. (Απορώ που το έμαθες....)
Έχω ήδη ξεκινήσει συνομιλίες ώστε να την αγορασω.
Προς ενημέρωση σου πάντως το αμάξωμα έχει πολύ σαπίλα, έκανα αυτοψία στους θόλους και στο πίσω μέρος της.. (Όσο μπορουσα να δω μιας και ειναι καθισμένη πάτωμα). Το αυτοκίνητο ξεφουσκωσαν τα λάστιχα και λόγω του πολύ χαμηλού ύψους της κρατούσε σακούλες και λάσπες που κατέβαζε η βροχή με αποτέλεσμα να κάνει σαπίλες... Εν πάση περίπτωση εγώ επιμένω να την αγοράσω τώρα με τα χαρτιά της γιατί μετά θα πάει σε μάντρα και ο μάντρας θα ζητήσει ότι του λείπει για να την πουλήσει χωρίς χαρτιά και μόνο για ανταλλακτικά... Θα σας κρατήσω ενήμερους πάντως!!!!

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
15.994
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
Φιλε την ασημι cx των Γρεβενων τη σηκωσαν στις 16/02.. Μιλα με ιδιοκτητη παλι θεωρω μπας και αλλαζει κατι ακομα.
:bow:

KostasX

Member
Reaction score
2.345
Πόντοι
677
Περιοχή
Γρεβενα
Παρακαλώ το θέμα να κλείσει... Το αυτοκίνητο θα σωθεί από τον ιδιοκτήτη του... Τη Δευτέρα θα πάω Θεσσαλονίκη για να δω αυτή που πουλιέται στα 700 ευρώ αν αξίζει για ανταλλακτικά μοτέρ κτλπ

nonos

Member
Reaction score
9.207
Πόντοι
1.007
Περιοχή
Δουβλινο
Αν δε σωθει παντως για καρφιτσες παει και αυτο ειναι σιγουρο.

KostasX

Member
Reaction score
2.345
Πόντοι
677
Περιοχή
Γρεβενα
Αν δε σωθει παντως για καρφιτσες παει και αυτο ειναι σιγουρο.
Όχι αγαπητέ Νονε... Ευτυχως δεν πήγε για καρφίτσες :-) , ο ιδιοκτήτης την πήρε από τη μάντρα του Δήμου και την πήγε σε χώρο δικό του..

KostasX

Member
Reaction score
2.345
Πόντοι
677
Περιοχή
Γρεβενα
Αγαπητοί φίλοι @visa chrono @Pierre Boulanger η αλήθεια είναι ότι το ήθελα πάρα πολύ το αυτοκίνητο... (Από παιδί θυμάμαι κάποιες βόλτες που μας έκανε ο γιος του ιδιοκτήτη και χαμογελούσα λόγω των αναρτήσεων που αλλάζανε ύψος, επίσης δε προκειτε να ξεχάσω το δερμάτινο σαλόνι της... Φοβερό αίσθημα,ακομα και η ανάμνηση της...) Η αλήθεια είναι ότι ήμουν 99% σίγουρος ότι θα την αποκτήσω λόγω του ότι είχε φτάσει ο κόμπος στο χτένι λόγω των καταστάσεων αλλά... Δεν.... Τέλος πάντων το μόνο θετικό είναι ότι ευτυχώς το αυτοκίνητο σώθηκε από την πρεσσα... Η αναζήτηση για κάποιο υδροπνευματικο συνεχίζεται... Θέλω πάρα πολύ να ασχοληθώ με την αναπαλαίωση κάποιας υδροπνευματικης Σιτροεν...
:-) και όπως λέει και ο @visa chrono i will keep going :-) :-)

nonos

Member
Reaction score
9.207
Πόντοι
1.007
Περιοχή
Δουβλινο
:lol::ninja:
:ninja:
Ma και εσυ μετα απο τοσους γριφους δεν εμαθες?

Το αμαξι ο Κωστας το εχει...απλος ταπεινα το κρβει..:lol:
Μα το Θεο κι εγω αυτο σκεφτηκα στην αρχη!

Top Bottom