ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ : Παρουσίαση τεχνικών επιδιόρθωσης - επισκευής αυτοκινητων

visa chrono

Member
Reaction score
19.331
Πόντοι
1.487
Αγαπητά μέλη και φίλοi,
Η Ελληνική Λέσχη Φίλων 2CV & Citroen, σας προσκαλεί να παρευρεθείτε σε μία παρουσίαση τεχνικών επιδιόρθωσης – επισκευής αυτοκινήτων σε θέματα βαφής και φανοποιείας την Παρασκευή 29.11.2019 και ώρα 21.00 στο χώρο εντευκτηρίου της λέσχης μας Θεσσαλονίκης 38, Γκάζι, Αθήνα.

Την παρουσίαση θα πραγματοποιήσουν εξειδικευμένα στελέχη της εταιρείας BASF Ελλάς ΑΒΕΕ, που ανήκει στον όμιλο της BASF AG , την μεγαλύτερη εταιρεία χημικών παγκοσμίως, με ειδικευμένα προϊόντα στο τομέα βαφής και επισκευής αυτοκινήτων και προμηθευτής των μεγαλύτερων κατασκευαστών αυτοκινήτου, όπως Citroen , Peugeot, Alfa Romeo, BMW, Mercedes, Renault, FIAT, κλπ

Επίσης εξιδεικευμένοι τεχνίτες – φανοποιοί θα παρουσιάσουν τεχνικές επισκευής και βαφής και θα μοιραστούν με τους συμμετέχοντες συμβουλές για την αποτελεσματικότερη επισκευή και συντήρηση του χρώματος και των μεταλλικών τμημάτων του αυτοκινήτου με ενδεδειγμένα προϊόντα και μεθόδους.

Προσκαλούμε όλα τα μέλη της λέσχης, μέλη άλλων λεσχών και όλους τους φίλους του αυτοκινήτου να συμμετάσχουν σε αυτή την παρουσίαση, με μοναδικό τους όφελος την συγκομιδή συμβουλών και γνώσεων για την επιδιόρθωση-επισκευή και συντήρηση του χρώματος και των μεταλλικών τμημάτων του που αποτελούν το βασικότερο συστατικό ενός ασφαλούς ευπαρουσίαστου αυτοκινήτου.

Εκ μέρους του Δ.Σ.

Δημήτριος Αμούργης Ιωάννης Χωριανόπουλος

Πρόεδρος Δ.Σ. Γεν. Γραμματέας

nonos

Member
Reaction score
10.386
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Δουβλινο
Θέλω να πάω θα έρθει κάνεις ακόμα? :)

Nikephoros

Member
Reaction score
8.233
Πόντοι
947
Περιοχή
Αθήνα
Θα ερχομουν οπωσδηποτε, αλλα ατυχια... Την ιδια ωρα εχω ανειλημμενη υποχρεωση σε συνεδριο. Πως θα μπορουσαμε να αποκτησουμε καποιο ενημερωτικο/εκπαιδευτικο υλικο αραγε, εαν υπαρχει. Οπως βγαζει κατα καιρους το Practical Classics.

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
17.264
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
@Flaminio Bertoni θα είναι εκεί ο μάστορας που έφτιαξε την Μιλεζίμ του Δημήτρη στην οποία έχει γίνει τρελή δουλειά. Μου είπε αν πάμε θα μας φέρει σε επαφή και θα ζητήσει πολύ καλή τιμή. Τι λες?

nonos

Member
Reaction score
10.386
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Δουβλινο
Παμε ξαδερφακια, θα ρθω κι εγω.

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Reaction score
12.853
Πόντοι
1.137
Περιοχή
Italy Milan
@Flaminio Bertoni θα είναι εκεί ο μάστορας που έφτιαξε την Μιλεζίμ του Δημήτρη στην οποία έχει γίνει τρελή δουλειά. Μου είπε αν πάμε θα μας φέρει σε επαφή και θα ζητήσει πολύ καλή τιμή. Τι λες?
Ωραία...

Nikephoros

Member
Reaction score
8.233
Πόντοι
947
Περιοχή
Αθήνα
Γνωρίζετε πόση ώρα θα κρατήσει μήπως και καταφέρω να έλθω? Το βλέπω κατά τις 21:30 να έρχομαι, εάν τα καταφέρω.

Last edited:

visa chrono

Member
Reaction score
19.331
Πόντοι
1.487
Ωραία...
Τι ώρα θα κατηφορίσεις? - κατηφορίσει το κόμβοι ?.
Μήπως θα μπορούσατε να με μαζέψετε εάν έχω γυρίσει?
Δυστυχώς το asfalitiko που διάλεξα για αμάξι έκανε φτερά...... Αααα...

Μιλάμε..

Top Bottom