Ο δρόμος έχει τη δική του ιστορία...

visa chrono

Member
Reaction score
17.821
Πόντοι
1.387
Τόσο ωραίο 2cv χωρίς τρίτο παράθυρο και το κακοποιημένο μόνο Ελλάδα θα μπορούσε να είναι..
Μία κουκούλα έχει mate με καπό.. Τ άλλο είναι κάργα ενδιαφέρων στα μάτια μου..

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
15.998
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
Πολύ ωραία φωτογραφία.. Πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι κάποιος για να βανδαλίσει ένα ξένο αυτοκίνητο..

minas

Member
Reaction score
482
Πόντοι
387
Πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι κάποιος για να βανδαλίσει ένα ξένο αυτοκίνητο..
Mεχρι και τη δεκαετια του 90,ηταν αρκετα συχνο φαινομενο για μικρα παιδια,να παιζουν σπαζοντας καποιο παρατημενο αμαξι,η να μπαινουν μεσα για να ''κανουν τιμονι''.Ειδικα αυτο το τελευταιο,πιστευω οτι το εχουμε κανει και πολλοι απο εδω μεσα ως μικροι..
Εκεινα τα χρονια λοιπον,αλλα και αργοτερα,θυμαμαι οτι εβλεπα παρατημενα και βανδαλισμενα αυτοκινητα στα πρανη των εθνικων οδων.Και ευλογα αναρωτιωμουν,με ποιο τροπο εφτασαν εως εκει τα πιτσιρικια που τα εσπασαν.Ουτε που μου περναγε απο το μυαλο τοτε,οτι δεν το ειχαν κανει πιτσιρικια,αλλα ενηλικες..:whatever

KostasX

Member
Reaction score
2.345
Πόντοι
677
Περιοχή
Γρεβενα
Mεχρι και τη δεκαετια του 90,ηταν αρκετα συχνο φαινομενο για μικρα παιδια,να παιζουν σπαζοντας καποιο παρατημενο αμαξι,η να μπαινουν μεσα για να ''κανουν τιμονι''.Ειδικα αυτο το τελευταιο,πιστευω οτι το εχουμε κανει και πολλοι απο εδω μεσα ως μικροι..
Εκεινα τα χρονια λοιπον,αλλα και αργοτερα,θυμαμαι οτι εβλεπα παρατημενα και βανδαλισμενα αυτοκινητα στα πρανη των εθνικων οδων.Και ευλογα αναρωτιωμουν,με ποιο τροπο εφτασαν εως εκει τα πιτσιρικια που τα εσπασαν.Ουτε που μου περναγε απο το μυαλο τοτε,οτι δεν το ειχαν κανει πιτσιρικια,αλλα ενηλικες..:whatever
Προσωπικα δε το εκανα ποτέ και με στεναχωρεί πολύ η εικόνα...

KostasX

Member
Reaction score
2.345
Πόντοι
677
Περιοχή
Γρεβενα
Πολύ ωραία φωτογραφία.. Πόσο ηλίθιος πρέπει να είναι κάποιος για να βανδαλίσει ένα ξένο αυτοκίνητο..
Ψάχνω να βρω ιδιοκτήτη και αμα πει μια λογική τιμή θα την πάρω για μελλοντικό πρότζεκτ...

minas

Member
Reaction score
482
Πόντοι
387
Προσωπικα δε το εκανα ποτέ και με στεναχωρεί πολύ η εικόνα...
Δεν εννοω τον βανδαλισμο προφανως.Εννοω οτι πολλοι απο εμας που μας αρεσουν τα παλια αυτοκινητα,ως μικροι πιθανοτατα ειχαμε τρυπωσει σε καποιο για να κατσουμε στη θεση του οδηγου..:baby:
Εγω ας πουμε,θυμαμαι ακομα τη φορα που επιασα το τιμονι ενος opel olympia,το οποιο μου ειχε τραβηξει την προσοχη με το παραξενο,παλιομοδιτικο σουλουπι του..

PapatasosCX77

Member
Reaction score
2.144
Πόντοι
697
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
15071

15072

15073

2CV 6 σε απίθανη κατάσταση. Αθηναϊκές πινακίδες αλλά κυκλοφορεί πολύ εδώ απάνω τελευταία.

2cv01

Member
Reaction score
2.790
Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
Top Bottom