Ο Σκαραβαίος #2 1302L

tryphon

Member
Reaction score
2.098
Πόντοι
697
Ναι ρε Τρύφων αλλά δεν είμαι 15 χρόνων και να υποστηρίζω αυτό που μου αρέσει.. Αντικειμενικά μιλάω..
προφανώς! κοιτα και τα δύο καλώς η ´ κακώς κουβαλάνε ενα τεραστιο κομμάτι ιστοριάς στην πλάτη τους... τα σέβομαι και τα δύο.. απλα μου εκατσε το vw. θα μπορούσε να ήταν το 2cv..

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
16.204
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
προφανώς! κοιτα και τα δύο καλώς η ´ κακώς κουβαλάνε ενα τεραστιο κομμάτι ιστοριάς στην πλάτη τους... τα σέβομαι και τα δύο.. απλα μου εκατσε το vw. θα μπορούσε να ήταν το 2cv..
Μαζί σου.. Σου λέω θα ήθελα σαν τρελός ένα σκαραβαίο του 1960.. Μιλάω πάντα με σεβασμό για ένα αυτοκίνητο που έχει αδιάλειπτη παρουσία στους δρόμους όλου του πλανήτη τόσες 10ετιες... Υπάρχουν όμως και κάποια δεδομένα που δεν πρέπει να παραγνωρίζουμε..

Την DS που λατρεύω για παράδειγμα λέω και γράφω παντού πως δεν υπάρχει χειρότερος σχεδιασμός και υλοποίηση των μηχανικών μερών που για να αλλάξεις δίσκους πρέπει να κατεβάσεις το μισό μοτέρ.

nonos

Member
Reaction score
9.475
Πόντοι
1.007
Περιοχή
Δουβλινο
Οκ Αποστολη, εφοσον το αποφασισες απ οτι φαινεται μπορω να σε απαλλαξω απο την παρουσια της για κανα 300αρι ευρω.. κομματια να γινει ,επειδη σ αγαπαω..:lol:

Pierre Boulanger

Administrator
Reaction score
16.204
Πόντοι
1.547
Περιοχή
Paris in the sixties
Οκ Αποστολη, εφοσον το αποφασισες απ οτι φαινεται μπορω να σε απαλλαξω απο την παρουσια της για κανα 300αρι ευρω.. κομματια να γινει ,επειδη σ αγαπαω..:lol:
Είσαι μεγάλη καρδιά και φίλος :lol:

tryphon

Member
Reaction score
2.098
Πόντοι
697
Με εκπλήσσει που είσαι τόσο μικρός σε ηλικία και έχεις τέτοια αγάπη στα ιστορικά.. Μου το εξηγείς?
δεν έχω ιδέα.. πάντοτε μου άρεσαν.. σίγουρα σημαντικό ρόλο έπαιξε ο γείτονας μου, ενα πρωην μεγαλο στέλεγχος τράπεζας (εποχη 1993-1998) καθε πρωί που περίμενα το σχολικό, αυτός έφευγε με μια πανέμορφη χρύση ds με οδηγό... σιγουρα πήρα και λίγο το μικρόβιο από τον πατέρα μου.. αλλά επίσης είναι να μην πάρεις το πρώτο... μετά το έχασεσ το παιχνίδι!! λες θα πάρω άλλο ενα και τέλος... αντε βρήκα άλλη μια ευκαιρία...χαχαχ

citrobella

Citroën Guru
Reaction score
7.702
Πόντοι
947
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
γιατρέ πως κόβεται αυτός ο εθισμός??
...kobete mono an telika to apodechtis ke den to blepis pia san kati kako...ala san kati pou sou dini dinami...
Ke agorasis ke agorasis ke agorasis...

tryphon

Member
Reaction score
2.098
Πόντοι
697
καλησπέρα μαγκές! η αποκατάσταση του σκαραβαίου ξεκίνησε. αγόρασα τα 2 πίσω φτερά και τα σωστά πίσω φανάρια(μικρα).

φόραγε του super beetle τα οποία είναι λάθος

και προχωράμε

nonos

Member
Reaction score
9.475
Πόντοι
1.007
Περιοχή
Δουβλινο
Θα εστελνα για νικελωμα οτι νικελ εχει. Τι λες?
Και μπροστα φλασακια για ειναι ξεθοριασμενα.
Ιδεες ριχνω!

Top Bottom