Ο Παππούς μου!!

Πόντοι
597
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Φυσικά ειμαι σίγουρος πως κάπου εκεί έξω υπάρχει κάτι ενδιαφέρων σε 2cv που δεν έχει δει το φως...
Πάντα θα υπάρχουν Citroen Barn Finds... Ακόμη και όταν φτάσω εγώ στην ηλικία σας...

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
Το τσαρλεστον μου αρχικά ήταν από 2cv az 1958 αλλα αργότερα εγινε ενα 2cv τσαρλεστον ( απο οτι ξέρω αρχικα αλλαξε σασί μοτέρ και έμεινε με μετατροπή η καμπίνα !! Αργότερα μπήκε και η καμπίνα με 3 παράθυρο !! Βεβαια οταν ειχαν γίνει αυτα το 1995 εγω δεν ειχα γεννηθεί ακομα για να το αποτρεψω !! Για αυτο με πιάνει μια μικρη μελαγχολία οταν το επισκευάσω
:(

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
Το τσαρλεστον μου αρχικά ήταν από 2cv az 1958 αλλα αργότερα εγινε ενα 2cv τσαρλεστον ( απο οτι ξέρω αρχικα αλλαξε σασί μοτέρ και έμεινε με μετατροπή η καμπίνα !! Αργότερα μπήκε και η καμπίνα με 3 παράθυρο !! Βεβαια οταν ειχαν γίνει αυτα το 1995 εγω δεν ειχα γεννηθεί ακομα για να το αποτρεψω !! Για αυτο με πιάνει μια μικρη μελαγχολία οταν το επισκευάσω
:(
Το VIN αρχίζει απο ΑΖ μέχρι και σημερα :(

Πόντοι
1.237
Δυστυχως οτι υπηρχε στην ελλαδα και ειχε πολλα εγιναν οπως και το δικο σου..
Φυσιολογικο εγκλημα εαν αναλογιστης πως για καποιους ηταν το πρωτο αυτοκινητο..και επρεπε να μετακινηθουν αξιοπρεπες στις συνθηκες των ελληνικωνδρομων
Αυτα και μενουμε Παππου..

Top Bottom