Ολοκλήρωση αποκατάστασης της Χιονάτης

Μετά από σχεδόν 20 μήνες είναι πάλι μαζί μου η Χιονάτη :love:
Την παρέλαβα σήμερα και κατευθείαν βγήκα Αττική οδό και πήγα μια μέχρι το αεροδρόμιο.. Πόσο μου είχε λείψει :love:



 
Last edited:

Comments

Αποστόλη να την χαίρεσαι την θεα πανέμορφη !! Πολλα και ασφαλή χιλιόμετρα σου εύχομαι :love: !
Ελπίζω να την δω σε καμία συνάντηση που θα οργανώσει το φορουμ :)
Υ.Γ Οι σιτες μ αρέσουν και εμενα πολύ της δίνει και άλλο στυλ !!
Ειναι αξεσουάρ εποχής παντως. Και εμένα μου αρέσου Καλορίζικη
 
Ρε φιλε ...πολυ Ωραια ολα ...
Αλλα μεγαλωνεις .... 20 μηνες περασαν ...και ξεχασες να βαλεις το ποιο σημαντικο ...στην Χιονατη.......

.... Θα σου παρω Γαλακτομπουρεκο με ασημενια κουταλια ...να φας .... για να μην ξεχνας ...
 
Αποστόλη να την χαίρεσαι την θεα πανέμορφη !! Πολλα και ασφαλή χιλιόμετρα σου εύχομαι :love: !
Ελπίζω να την δω σε καμία συνάντηση που θα οργανώσει το φορουμ :)
Υ.Γ Οι σιτες μ αρέσουν και εμενα πολύ της δίνει και άλλο στυλ !!
Στορια η Περσιδες .....λεμε ....
Θα μας μαλωσουν ...οι συλλεκτες...
 
Σου εύχομαι καλά χιλιόμετρα να τη χαρείς στο έπακρο!!!Περιμένουμε κ άλλες φώτο!!!
Είναι κόσμημααααα!!!!!
(Οι Περσίδες τα σπάνε :-))
 
Απόστολε καλησπέρα. Στις φωτογραφίες είδα ότι τα μαύρα λάστιχα στις κεντρικές κολώνες στο εσωτερικό δεν τα έχουν βάλει σωστά. Αν παρατηρήσεις το μαύρο λάστιχο εκεί που ακουμπάει με το γκρίζο διακοσμητικό λαστιχάκι έχει ένα δόντι. Αυτό πρέπει να χωθεί πίσω από το γκρίζο λαστιχάκι και να τα δαγκώσει και τα 2 μαζί το λαμάκι
 
Και αυτό πρέπει να γίνει γύρω γύρω στο εσωτερικό τελάρο των πορτών. Το μαύρο πάει πίσω από το γκρί. Βάζοντάς το σωστά θα ασκεί μεγαλύτερη πίεση στα τζάμια οπότε καλύτερη μόνωση στον αέρα και το θόρυβο. Θα με βρίζουν τα μαστόρια που το είδα γιατί είναι μεγάλο πακέτο να μπεί σωστά.
 
Γιατρέ μου δεν νομίζω πως κατάλαβα καλά τι εννοείς.. Το είδες σε αυτές τις φωτογραφίες εδώ σε άλλο θέμα με παλιότερες?
 
Top Bottom