Νέο Citroën C4 2020

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.530
Reaction score
19.032
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Κ αυτο στις πισω πόρτες τα παράθυρα θα ανοίγουν σαν τριπορτο μισό χιλιοστό? Α ρε citroen...ποσο χαμηλά...
 
Last edited:
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Κ αυτο στις Πισο πόρτες τα παράθυρα θα ανοίγουν σαν τριπορτο μισό χιλιοστό χαχα citroenara...
Den exei parathira, finistrinia exoun meinei pia....
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
Den to les kai mikrouli....

Me ton rithmo pou megalonoun ta aytokinita, ayto tha einai pio megalo apo mia Xantia...
ma i Xantia ine minion prosta,..as poume apo ena Pluriel....blepo ke tromaso kathe mera poso mikri ine i BX...parkarismeni anamesa, DS4, Pluriel, C6,DS7
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
ma i Xantia ine minion prosta,..as poume apo ena Pluriel....blepo ke tromaso kathe mera poso mikri ine i BX...parkarismeni anamesa, DS4, Pluriel, C6,DS7
edo ego tromazo tan parkaro tin CX kai siniditopoio oti einai pio steni apo ena C3 pleon...

Ki otan imoun mikros to BX edixne stous dromous terastio brosta sta alla aytokinita...
Tora, sto ipogeio, to parkaro dipla sto Fiat Tipo (to neo) tou geitona kai einai miniatoura...
 

ami8_gs_ds_bx

Member
Εγγραφή
31 Δεκεμβρίου 2013
Μηνύματα
1.827
Reaction score
4.165
Πόντοι
777
Age
48
Να σας θυμίσω ότι έχουμε κάνει την κουβέντα με τις διαστάσεις των θέσεων στα πάρκινγκ των σούπερ μάρκετ, που έχουν μείνει σταθερά σε διαστάσεις, αλλά τα αυτοκίνητα έχουν αλλάξει διαστάσεις με αποτέλεσμα να μη μπορεί να ανοίξει η πόρτα ούτε του 107
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
edo ego tromazo tan parkaro tin CX kai siniditopoio oti einai pio steni apo ena C3 pleon...

Ki otan imoun mikros to BX edixne stous dromous terastio brosta sta alla aytokinita...
Tora, sto ipogeio, to parkaro dipla sto Fiat Tipo (to neo) tou geitona kai einai miniatoura...
akribos opos ta les...otan protopirame BX to 85 itane thorikto, teras supercar...tora katantise Matchbox
....
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.632
Reaction score
13.101
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Όπως και με το πίσω μέρος της τελευταίας C5, πάλι αντιγράφει την BMW? Αντί να είναι η ίδια πρότυπο, όπως ήταν παλαιότερα, τώρα αντιγράφει σαν τους Κορεάτες της δεκαετίας του '80?
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Κάθε πέρσυ και καλύτερα...Έκτρωμα!
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
An theorite to neo C4 idio me tin BMW pou oute to onoma tis den ksero--- na pate na klisete rendezvous ston ophthalmiatro...ke malista grigora...
ektos to oti ine ke oi dio lefkes ke echoune 4 rodes den blepo tipota to kino...
xaxaxaxaxa
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
An theorite to neo C4 idio me tin BMW pou oute to onoma tis den ksero--- na pate na klisete rendezvous ston ophthalmiatro...ke malista grigora...
ektos to oti ine ke oi dio lefkes ke echoune 4 rodes den blepo tipota to kino...
xaxaxaxaxa
hmmm
Μήπως θα πρέπει να πας εσύ σε οφθαλμίατρο? Σύναδελφοι είστε δεν θα σου πάρει και λεφτά :lol:
 

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Κοίτα να δεις, και εγώ που νόμιζα ότι ο μόνος γκρινιάρης για τη citroen ήμουν εγώ, ξαφνικά παρουσιάζονται κι'άλλοι.
Ομοιότητα. Πού την είδατε, για να τη δώ κι εγώ;
Μοιάζουν οι προβολείς; Όχι.
Μοιάζουν τα προβολάκια; Όχι.
Μοιάζουν οι καθρέπτες; Όχι.
Μοιάζουν οι μάσκες; Όχι.
Μοιάζουν οι ζάντες; Όχι.
Τα λάστιχα,.........μμμμ......ίσως να μοιάζουν. Μπορεί. Δε παίρνω καί όρκο. Λέω μπορεί.
Ούτε τα σήματα δε μοιάζουν. Είναι ίδιος ο λοχίας της citroen, με τη προπέλα της BMW; Όχι βέβαια.
Και είναι και σε περίοπτη θέση.
Διαβάζω περί πρωτοπορίας και τα τοιάυτα. Τσ, τσ, τσ, τσ. Κακίες. Λίγο πράγμα είναι να κυνηγάς τους μετρ της αντιγραφής, τους κινέζους; Το θεωρείται εύκολο; Πού θα πάει; Τα δείγματα είναι εντυπωσιακά. Όπου νά'ναι τους πιάνουμε και θα τους περάσουμε. Τρέξε τρέξε οδηγέ...... συγγνώμη PSA ήθελα να πώ.
Άν μέχρι τότε δε κλείσει η citroen. Λέω εγώ.
Ο γιατρός έχει δίκιο. Ο μόνος που έχει δίκιο. Μαζί σου γιατρέ. Είσται όλοι για οφθαλμίατρο.
Ήμαρτον πιά.
Απλά πρόσθεσε στις πρωτοπορίες και άλλον ένα τομέα.
Να πιάσει τους κινέζους.
Πού να καταλάβετε όμως εσείς. Πού.
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
hmmm
Μήπως θα πρέπει να πας εσύ σε οφθαλμίατρο? Σύναδελφοι είστε δεν θα σου πάρει και λεφτά :lol:
ah...ego ime aetos...but thanx.
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
Κοίτα να δεις, και εγώ που νόμιζα ότι ο μόνος γκρινιάρης για τη citroen ήμουν εγώ, ξαφνικά παρουσιάζονται κι'άλλοι.
Ομοιότητα. Πού την είδατε, για να τη δώ κι εγώ;
Μοιάζουν οι προβολείς; Όχι.
Μοιάζουν τα προβολάκια; Όχι.
Μοιάζουν οι καθρέπτες; Όχι.
Μοιάζουν οι μάσκες; Όχι.
Μοιάζουν οι ζάντες; Όχι.
Τα λάστιχα,.........μμμμ......ίσως να μοιάζουν. Μπορεί. Δε παίρνω καί όρκο. Λέω μπορεί.
Ούτε τα σήματα δε μοιάζουν. Είναι ίδιος ο λοχίας της citroen, με τη προπέλα της BMW; Όχι βέβαια.
Και είναι και σε περίοπτη θέση.
Διαβάζω περί πρωτοπορίας και τα τοιάυτα. Τσ, τσ, τσ, τσ. Κακίες. Λίγο πράγμα είναι να κυνηγάς τους μετρ της αντιγραφής, τους κινέζους; Το θεωρείται εύκολο; Πού θα πάει; Τα δείγματα είναι εντυπωσιακά. Όπου νά'ναι τους πιάνουμε και θα τους περάσουμε. Τρέξε τρέξε οδηγέ...... συγγνώμη PSA ήθελα να πώ.
Άν μέχρι τότε δε κλείσει η citroen. Λέω εγώ.
Ο γιατρός έχει δίκιο. Ο μόνος που έχει δίκιο. Μαζί σου γιατρέ. Είσται όλοι για οφθαλμίατρο.
Ήμαρτον πιά.
Απλά πρόσθεσε στις πρωτοπορίες και άλλον ένα τομέα.
Να πιάσει τους κινέζους.
Πού να καταλάβετε όμως εσείς. Πού.
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!!!!
Bravo agapite Citroenakia...tha grapso argotera epi tou thematos, tora prepi na figo...me theloune oi gynekes mou na tis pao gia psonia...shopping pou les.
 

Citroenakis

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2018
Μηνύματα
313
Reaction score
649
Πόντοι
427
Age
57
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Bravo agapite Citroenakia...tha grapso argotera epi tou thematos, tora prepi na figo...me theloune oi gynekes mou na tis pao gia psonia...shopping pou les.
Πάρε τη bx πού όταν τη φορτώνεις δε κάθεται σούζα.
Κι έχει καί 440 lt πορτ μπαγκάζ.
Και δεν μας την αντέγραψε η BMW ακόμα.
:devil:grom
 
Last edited:
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Πάρε τη bx πού όταν τη φορτώνεις δε κάθεται σούζα.
Κι έχει καί 440 lt πορτ μπαγκάζ.
Και δεν μας την αντέγραψε η BMW ακόμα.
:devil:grom
exei aytos polla na dialeksei
 
Top Bottom