Νέο ΦΕΚ για τη χρήση ιστορικών

22528193_10155792271139812_1816452886569683804_n.jpg

Νομίζω πως αν δεν υπάρξει αλλαγή τελειώσαμε. Έχετε καμία πληροφορία εσείς ρε παιδιά? :(

Last edited:

Comments

Από μας δεν θα τα ξαναπάρουν όπως τα έπαιρναν!!!
Κάναμε πολλές θυσίες για να τα αποκτήσουμε , να τα συντηρούμε για να τα χαιρόμαστε!! Δυστυχώς μας έκοψαν τη χαρά οπότε μονόδρομος

Last edited:
από μας δεν θα τα ξαναπάρουν όπως τα έπαιρναν!!!
Και εγω αυτο θα κανω...:protest:
Με λυπει το γεγονος..αλλα ειναι ο μονος τροπος που εχω σαν ιδιωτης... να αντιδρασω...
Η καρτα ειναι για 10 χρονια...οκ 10 ευρω τον χρονο θα πει καποιος.... αμ δεν ειναι ετσι ρε.... αγαπητοι... φωστηρες που τα μαθατε ολα....που μια θεση στα kina η και ακομα και η ενεργη παρουσια σε μεσα κοινωνικης δυκτιωσης για καποιους ειναι αξιομα καρεκλα..... και παρασημο επαρσης............:rocket:
Οταν σταματησετε να τα βλεπετε ολα ροδινα και ασχολειστε με μονο ποσο επιτυχια εχουν οι εκδηλωσεις .....ποσες καρτες - πινακιδες μαζεψαμε.... η ποσα βαλαμε στην τσεπη απο την εξεταση των αυτοκινητων ...τα ξαναλεμε...........:whip::chair::chair:

Θα χασω εκδηλωσεις που μου λειπουν... αλλα και εγω θα βλεπω τα αμαξακια μου μονος μου... και στα γκαραζακια που μαζευομαστε η παμε βολτες.....ideapopcornpopcorn

Στο τελος βλεπω να κανω και refresh στα καλαμια μου ...ε και ενταξει....flowersrubik
Αυτα...
Προσωπικη αποψη...αντιδραση.... :citroen:

Keep going....:citroen:

Με την κάρτα FIA σε περίπτωση ατυχήματος είναι το αυτοκίνητο διασφαλισμένο ως ιστορικό και αποζημιώνεται αναλόγως?
Αυτη είναι ή απορία μου..
Θα κοιτάξω αν και πότε λήγει

Top Bottom