Καφενείον "Το δικύλινδρο" (Bar)

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.718
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
to exete kanei my_koloxarto.gr re seis...
Εδώ είναι καφενειο όλα επιτρέπονται, για να είναι καθαρα όλα τα υπολοιπα...:lol:
 

maxtsif

Member
Εγγραφή
31 Μαϊου 2018
Μηνύματα
968
Reaction score
3.738
Πόντοι
757
Age
54
Περιοχή
Θεσσαλονίκη

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
966
Reaction score
2.823
Πόντοι
587
Age
35
Δεν βλεπω να υπαρχει θεμα του τυπου ''κουιζ:βρειτε το αυτοκινητο'',γι αυτο το βαζω εδω.Πιθανολογω οτι ειναι για γερους λυτες..
22821


Και η υπολοιπη αγγελια εδω

Τι ειναι;Αρχικα το περασα για Μοσκοβιτς,αλλα φαινεται πως ειναι κατι αρκετα σπανιο.Ουτε ο πωλητης γνωριζει τι ειναι.Τουλαχιστον το χαριζει..
 

maxtsif

Member
Εγγραφή
31 Μαϊου 2018
Μηνύματα
968
Reaction score
3.738
Πόντοι
757
Age
54
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Δεν βλεπω να υπαρχει θεμα του τυπου ''κουιζ:βρειτε το αυτοκινητο'',γι αυτο το βαζω εδω.Πιθανολογω οτι ειναι για γερους λυτες..
View attachment 22821

Και η υπολοιπη αγγελια εδω

Τι ειναι;Αρχικα το περασα για Μοσκοβιτς,αλλα φαινεται πως ειναι κατι αρκετα σπανιο.Ουτε ο πωλητης γνωριζει τι ειναι.Τουλαχιστον το χαριζει..
Μαλλον ειναι (δηλαδη ήταν καποτε) αυτο

1962 Rambler Classic 4-door sedan

22823
 

maxtsif

Member
Εγγραφή
31 Μαϊου 2018
Μηνύματα
968
Reaction score
3.738
Πόντοι
757
Age
54
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Pethane o agapimenos mou podosfairistis ton pedikon mou xronon
Και δικός μου αγαπημένος... Πολύ λυπήθηκα... ακόμα είμαι φαν της Νάπολι και της Εθνικής Αργεντινής εξ'αιτίας του.
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.750
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Και δικός μου αγαπημένος... Πολύ λυπήθηκα... ακόμα είμαι φαν της Νάπολι και της Εθνικής Αργεντινής εξ'αιτίας του.
Ego den ton prolava na ton thimamai stin Napoli, thimamai to deftero kommati tis poreisa tou, pou itan kai arketa provlimatiko, alla apo tin alli edeine kai ena pio endiaferon se sigrisi me allous athlites, teleious san mixanes
 

maxtsif

Member
Εγγραφή
31 Μαϊου 2018
Μηνύματα
968
Reaction score
3.738
Πόντοι
757
Age
54
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Ego den ton prolava na ton thimamai stin Napoli, thimamai to deftero kommati tis poreisa tou, pou itan kai arketa provlimatiko, alla apo tin alli edeine kai ena pio endiaferon se sigrisi me allous athlites, teleious san mixanes
Μαλλον ειμαι μεγαλύτερος!! τον ειδα και live με τη Ναπολι. Συμφωνώ με αυτό που έγραψες, πολύ ανθρώπινος, δηλαδη με απίθανο ταλέντο και μεγάλα προβλήματα...
 
Top Bottom