Κάτοχοι GS / GSA - Πόσοι είμαστε???

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
65
Υπαρχει και μια GS κοκκινη που απεκτησε ο δημητρησ πριν λιγο καιρο.........θελει μαζεματα και αυτη.....
 

harisman

Member
Εγγραφή
2 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
175
Reaction score
481
Πόντοι
417
Age
46
Περιοχή
Αθήνα
Xari ναι και νεο μελοσ στην οικογενεια gsa ειναι η λευκη στο car με αριθμο αγγελιασ 6761620 ειναι χ3 σε παρα πολυ καλη κατασταση.. ομωσ λογω ακινησιασ 5 χρονων θελει καποια μαζεματα .........
Την πήρες βρε Μίλτο, ΜΠΡΑΒΟ!!!
Την είχα δει φυσικά στο car.
Αν οι φωτός είναι πρόσφατες, φαίνεται πλήρης και σε καλή κατάσταση, όσο μπορείς να κρίνεις από 3 φωτογραφίες βεβαια. Και 1300!!! Είμαι σίγουρος ότι θα την επαναφέρεις όπως της αξίζει.
Edit: ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ανυπομονώ να δω και την μπλε έτοιμη....!!!!

ΥΓ: η μπεζ από Θεσααλονίκη ακόμη ξεφευγει......αν κ φαινεται αξιολογότατη κ με προίκα......
 

harisman

Member
Εγγραφή
2 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
175
Reaction score
481
Πόντοι
417
Age
46
Περιοχή
Αθήνα
Υπαρχει και μια GS κοκκινη που απεκτησε ο δημητρησ πριν λιγο καιρο.........θελει μαζεματα και αυτη.....
Δεν άντεξε ο Δημήτρης!!!! Κόκκινη GS? Δεν νομίζω να έχω ξαναδει......αν είναι μαμά, θα πρέπει να είναι σπάνιο χρώμα. Μήπως είναι κεραμυδί ? (αισθάνομαι σαν γκόμενα: "όχι, δεν είναι μπλε, είναι μπλε ραφ...προς το σομον")
 

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
65
Ευχαριστω πολυ....... ναι ειναι 1300 θελει ενα καλο καθαρισμα και καποιεσ σωληνοσεισ υδραυλικου που λογω ακινησιασ εχουν ξεραθει και σπασει...... Η μπλε ειναι σχεδον ετοιμη καποια μικροπραγματα θελει.........και ξεκινα τα δρομολογια???????
 

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
65
Του δημητρη ηταν κεραμιδι αλλα ο παππουσ που την ειχε την εβαψε ενα περιεργο κοκκινο .......ο παππουσ την ειχε απο το 1979 ......
 

GiAnniS

Member
Εγγραφή
24 Ιουνίου 2014
Μηνύματα
2.869
Reaction score
7.908
Πόντοι
957
Age
52
Περιοχή
Lion France
Καλησπέρα σε όλους.
Μια πρόταση έκανα, φυσικά αν δεν μαζευόμαστε - όπως βλέπω - θα πρέπει να το αναβάλουμε. Άλλωστε έτσι όπως γύρισε ο καιρός, μάλλον για καμμια βροχή το βλέπω την Κυριακή.....
Να προτείνω την επόμενη Κυριακή 4/10?
Φυσικά οποιαδήποτε Citroen θα είναι καλοδεχούμενη με χαρά- πόσω μάλλον DS, CX, 2CVs.......!!!!

BTW, είχα καιρό να μπω, αλλά σαν συνδρομητής στο θέμα, είχα την εντύπωση ότι έρχονται ειδοποιήσεις email για νέες δημοσιευσεις. Δεν έλαβα καμμία για τα μηνύματα που ακολούθησαν το δικό μου (πλην του πρώτου, του Pierre...) κ έλεγα δεν υπήρχε ανταπόκριση, αλλά βλέπω έχουμε απαντήσεις!!!
Ειμαστε μεσα για 4/10 με 2 αυτοκινητα αυτη τη φορα!
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.580
Reaction score
19.816
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Xari ναι και νεο μελοσ στην οικογενεια gsa ειναι η λευκη στο car με αριθμο αγγελιασ 6761620 ειναι χ3 σε παρα πολυ καλη κατασταση.. ομωσ λογω ακινησιασ 5 χρονων θελει καποια μαζεματα .........
Γιατι με δινεις ετσι στεγνα..? ουτε να θολωσω λιγο τα νερα...:lol:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.238
Reaction score
23.934
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Καλησπέρα σε όλους.
Μια πρόταση έκανα, φυσικά αν δεν μαζευόμαστε - όπως βλέπω - θα πρέπει να το αναβάλουμε. Άλλωστε έτσι όπως γύρισε ο καιρός, μάλλον για καμμια βροχή το βλέπω την Κυριακή.....
Να προτείνω την επόμενη Κυριακή 4/10?
Φυσικά οποιαδήποτε Citroen θα είναι καλοδεχούμενη με χαρά- πόσω μάλλον DS, CX, 2CVs.......!!!!

BTW, είχα καιρό να μπω, αλλά σαν συνδρομητής στο θέμα, είχα την εντύπωση ότι έρχονται ειδοποιήσεις email για νέες δημοσιευσεις. Δεν έλαβα καμμία για τα μηνύματα που ακολούθησαν το δικό μου (πλην του πρώτου, του Pierre...) κ έλεγα δεν υπήρχε ανταπόκριση, αλλά βλέπω έχουμε απαντήσεις!!!
Για που λέτε?
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.580
Reaction score
19.816
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Του δημητρη ηταν κεραμιδι αλλα ο παππουσ που την ειχε την εβαψε ενα περιεργο κοκκινο .......ο παππουσ την ειχε απο το 1979 ......
Αποδειχθη οτι αφησε την γραμμη παραγωγης σε ζαχαρι χρωμα!! Βαφτηκε μπλε,μετα κοκκινη και τελικα αυτο το σκουρο κοκκινο που ολοι την ειδαμε.. Με 412,000km ή 512,000km παρακαλω!
 

harisman

Member
Εγγραφή
2 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
175
Reaction score
481
Πόντοι
417
Age
46
Περιοχή
Αθήνα
Λοιπόν μαζευόμαστε....? Εγω μέσα, ο GiAnnis μέσα με 2 συμμετοχές (!!).
Μίλτο? Δημήτρη? Nonos? Pierre? Λοιποί?
Το που το βλέπουμε, όπου βολευει τους περισσότερους. Νομίζω όλοι είμαστε Αθήνα. Είχα προτείνει Πόρτο Ράφτη / Λούτσα αλλά προτείνετε κι εσείς αν δεν βολευει. Θέλετε να πούμε πουθενά πιο κεντρικά (Λυκαβητό / Αττικό Άλσος) να βολευει όλους?

ΥΓ: Υπάρχει περίπτωση εγώ να μην μπορώ να φέρω την κυρία (την GSA ντε...) διότι από την περασμένη Κυριακή αποφάσισε να κάνει μια μόνιμη διακοπή στην λειτουργία της, σαν να δίνει ρευμα σε 3 κυλίνδρους.....
Εχω λύσει το ντιστιμπιτερ να αλλάξω πλατίνες προς το παρόν - πρωτη φορά στην GSA με τα χεράκια μου -. Ίδωμεν........
Το διάκενο πρέπει να είναι 0,35-0,45mm σωστά?
Ακόμη κι έτσι, αν πουμε να βρεθούμε, θα έρθω έστω κ χωρίς Citroen...........
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.580
Reaction score
19.816
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Χαρη το ειχα γραψει και παραπανω οτι δε θα μπορεσω.. Βρισκομαι στη Πατρα και σιγουρα θα κατσω αλλη μια βδομαδα και πολυ πιθανο και αρκετα παραπανω. καλα να περασετε!
 

GiAnniS

Member
Εγγραφή
24 Ιουνίου 2014
Μηνύματα
2.869
Reaction score
7.908
Πόντοι
957
Age
52
Περιοχή
Lion France
Λοιπόν μαζευόμαστε....? Εγω μέσα, ο GiAnnis μέσα με 2 συμμετοχές (!!).
Μίλτο? Δημήτρη? Nonos? Pierre? Λοιποί?
Το που το βλέπουμε, όπου βολευει τους περισσότερους. Νομίζω όλοι είμαστε Αθήνα. Είχα προτείνει Πόρτο Ράφτη / Λούτσα αλλά προτείνετε κι εσείς αν δεν βολευει. Θέλετε να πούμε πουθενά πιο κεντρικά (Λυκαβητό / Αττικό Άλσος) να βολευει όλους?

ΥΓ: Υπάρχει περίπτωση εγώ να μην μπορώ να φέρω την κυρία (την GSA ντε...) διότι από την περασμένη Κυριακή αποφάσισε να κάνει μια μόνιμη διακοπή στην λειτουργία της, σαν να δίνει ρευμα σε 3 κυλίνδρους.....
Εχω λύσει το ντιστιμπιτερ να αλλάξω πλατίνες προς το παρόν - πρωτη φορά στην GSA με τα χεράκια μου -. Ίδωμεν........
Το διάκενο πρέπει να είναι 0,35-0,45mm σωστά?
Ακόμη κι έτσι, αν πουμε να βρεθούμε, θα έρθω έστω κ χωρίς Citroen...........
Eμείς είμαστε μέσα για τη Κυριακή!
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.316
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
Λοιπόν μαζευόμαστε....? Εγω μέσα, ο GiAnnis μέσα με 2 συμμετοχές (!!).
Μίλτο? Δημήτρη? Nonos? Pierre? Λοιποί?
Το που το βλέπουμε, όπου βολευει τους περισσότερους. Νομίζω όλοι είμαστε Αθήνα. Είχα προτείνει Πόρτο Ράφτη / Λούτσα αλλά προτείνετε κι εσείς αν δεν βολευει. Θέλετε να πούμε πουθενά πιο κεντρικά (Λυκαβητό / Αττικό Άλσος) να βολευει όλους?

ΥΓ: Υπάρχει περίπτωση εγώ να μην μπορώ να φέρω την κυρία (την GSA ντε...) διότι από την περασμένη Κυριακή αποφάσισε να κάνει μια μόνιμη διακοπή στην λειτουργία της, σαν να δίνει ρευμα σε 3 κυλίνδρους.....
Εχω λύσει το ντιστιμπιτερ να αλλάξω πλατίνες προς το παρόν - πρωτη φορά στην GSA με τα χεράκια μου -. Ίδωμεν........
Το διάκενο πρέπει να είναι 0,35-0,45mm σωστά?
Ακόμη κι έτσι, αν πουμε να βρεθούμε, θα έρθω έστω κ χωρίς Citroen...........
Kita ta bougie, an ine Bosch echune tin tasi na kapnisounte poli ke na min dinune spinthira...echo trabiksi ego ma davta...
 

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
65
Παιδια σορυ για την καθυστερημενη μου ανταποκριση αλλα βρισκομαι εξωτερικο και μολις μπορεσα να γραψω δυστηχως θα επισρεψω τεταρτη η πεμπτη οποτε για αυριο αδυνατον απο το αλλο σκ σιγουρα ειμαι μεσα με 2gs ισως και με gsa ???
 

harisman

Member
Εγγραφή
2 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
175
Reaction score
481
Πόντοι
417
Age
46
Περιοχή
Αθήνα
Μιας που δεν μπορεί κ ο Μίλτος κ εγώ πιθανότατα αυριο δεν θα μπορώ να κινήσω την GSA (το πρόβλημα με την ανάφλεξη επιμένει....btw, κ τα μπουζί μου ειναι "EYQUEM RC72LS") πάμε για άλλη μια παράταση........?
GiAnnis τι λες? Για αυριο μόνο οι δυο μας μαζευόμαστε - κι εγώ χωρίς GSA.....
Για το άλλο ΣΚ (10/10) ο Μίλτος έχει "υποσχεθεί" ότι θα κατεβάσει στρατό με GS/GSA.......
Ελπίζω να έχω λύσει κ εγώ το πρόβλημα κ να έρθω με την δικιά μου. Αλλά ακόμη κι αν δεν, κ το κανονίσουμε, θα έρθω σίγουρα αλλά με άλλο "potential historic" - όχι Citroen όμως -................
 

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
65
Για το gsa δεν υποσχομαι δεν ξερω αν θα προλαβω να το μαζεψω....
 

ΜΙΛΤΟΣ

Member
Εγγραφή
21 Φεβρουαρίου 2014
Μηνύματα
294
Reaction score
652
Πόντοι
447
Age
65
Παιδια αν κανονισεται συναντηση για το σκ 10/11 ειμαι μεσα πιθανοτατα με 2gs ....
 

harisman

Member
Εγγραφή
2 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
175
Reaction score
481
Πόντοι
417
Age
46
Περιοχή
Αθήνα
Ελα να μαζευομαστε.....!!!!
Κ ο Δημήτρης λέει μάλλον μέσα!!!
Κι εγώ κατα πάσα βεβαιότητα θα είμαι οκ (αυριο θα δείξει......εκτιμώ ότι το πολύ να βαράει λιγο πειράκια)
GiAnnis? Λοιποί?

Τι λέτε για Κυριακή 11/10 κατά τις 11 π.μ.? Προτείνετε μέρος.
Ειδα τον Αυγουστο βρεθήκατε με "Θεες" κ 2CV.
Αντε να βρεθούμε κι εμείς κ κανονίζουμε κ επόμενη παν-citroenικη (Θεες - 2CV - CX - BX - GS/GSA - άντε κ ΖΧ.......νονέ ) εαν θέλετε.
 
Top Bottom