Επισκευές στην Citroen DS μου

Πόντοι
1.297
Νικηφόρε, ειλικρινά, πρέπει να συγκεντρώσουμε τα μηνύματα σου σε βιβλίο!
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Απλά ο άνθρωπος είναι ερωτευμένος με την Citroen και σε συνδυασμό με την ευφράδεια λόγου που χαίρει, ζωγραφίζει.
:respect:

Πόντοι
897
Περιοχή
Αθήνα
Νικηφόρε, ειλικρινά, πρέπει να συγκεντρώσουμε τα μηνύματα σου σε βιβλίο!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αγαπητέ μου Τάσο, αλλά το φόρουμ ολόκληρο με τις υπέροχες ιστορίες αναπαλαίωσης, συντήρησης και αγάπης των υπέροχων αυτών αυτοκινήτων αξίζει πολύ περισσότερο από τα λόγια ενός "θεωρητικού" λάτρη... Θα μπορούσε, όπως είπα και πριν από λίγες ημέρες, η επίσημη Citroen να μαθαίνει από αυτές τις ιστορίες μπας και βρει λίγο το δρόμο της, ίσως ακόμα και τον εμπορικό δρόμο της, εάν αυτό μόνο επιθυμεί...

Πόντοι
897
Περιοχή
Αθήνα
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Απλά ο άνθρωπος είναι ερωτευμένος με την Citroen και σε συνδυασμό με την ευφράδεια λόγου που χαίρει, ζωγραφίζει.
:respect:
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Απόστολε, αλλά όπως απήντησα και στον Τάσο πριν από λίγο, εγώ είμαι ένας απλώς "θιασώτης" του καναπέ... Μακάρι να είχα τις γνώσεις σας και τις τεχνικές δεξιότητες να ακολουθήσω τα υπόλοιπα μέλη του φόρουμ. Και αυτός είναι ο λόγος που απέχω λίγο τον τελευταίο καιρό από το να γράφω (κάνω μόνο Like!) γιατί πιστεύω ότι στις επισκευές της DS σου και σε όλες τις υπέροχες λοιπές Citroen που φτιάχνονται με τόση αγάπη και γνώσεις είναι η πραγματική ομορφιά του φόρουμ, και όχι στην πολυλογία μου...:citrolove::citroen::DSsuspension::classic:

Πόντοι
1.297
Σεπτέμβριος... Ο μήνας που ανοίγουν τα σχολεία... ..
Αν και και η 28η Οκτωβρίου.. Πάντα μου άρεσε σαν γιορτή.... :lol::lol::nagger::ninja:

:citrolove::clap::citroen::citroen:
:lol::lol:
Από τη γρουσουζιά σου αργούμε.. Θα γίνει κούκλα πάντως..

Πόντοι
1.237
Ο υπολογισμός.. δεν.. μεταφράζεται.. Σε γρουσουζιά... Αγαπητέ μου silekti... φίλε...
Εάν μίρλαρα... η ανέφερα side strap... etc.. Etc... τότε.. Να μου την έλεγες...
keep going... popcorn:citrolove::citroen:

Top Bottom