Ενδιαφέρουσες αγγελίες από το Internet

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.538
Reaction score
19.056
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Κι ακόμα μια που ανέβηκε σήμερα. Τελικά η λευκή της Λάρισας και η λευκή της Πάτρας που την ξέρω κιόλας φαντάζουν αρκετά καλές περιπτώσεις.
View attachment 17128

View attachment 17129

View attachment 17131
Δεν αξίζει τα λεφ7 σαπια όλη
Κι ακόμα μια που ανέβηκε σήμερα. Τελικά η λευκή της Λάρισας και η λευκή της Πάτρας που την ξέρω κιόλας φαντάζουν αρκετά καλές περιπτώσεις.
View attachment 17128

View attachment 17129

View attachment 17131
Δυστυχώς είναι σάπιο...
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
17243


17244



 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.228
Reaction score
23.918
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Άρα ισχύει αυτό που μου είπε ο Κώστας.
Οτι αν θέλω έχω αύριο 30.000 αν αποφασίσω να την δώσω.
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.718
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Μηπως το ψαχνει κανεις?? Γιατι βλεπω ο τυπος σηκωνει στη ψυχρα, με τις πινακιδες πανω και καλα αυτοκινητα... Εχουν αποθρασυνθει τελειως...
17329


Πχ αλλο...
17330
 

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
966
Reaction score
2.823
Πόντοι
587
Age
35
Δεν ειναι απαραιτητο οτι τα σηκωνει στην ψυχρα,επειδη εχουν πινακιδες επανω.Πολλοι δημοι εχουν συμβαση με καποιο ανακυκλωτη,και σε καποιες περιπτωσεις παει και τα μαζευει απευθειας ο ιδιος ο ανακυκλωτης(ναι,ο δημος εχει δικαιωμα να σηκωσει αμαξι με πινακιδες..)Εδω που μενω πχ,ξερω οτι παλαιοτερα ο δημος ειχε συμβαση με το Νεονακη.Αν μαλιστα,κοιταξεις προσεκτικοτερα τις φωτογραφιες,θα δεις οτι ολα τα ειδοποιητηρια στα παρμπριζ,φαινεται να ειναι απο τον ιδιο δημο,καθως και το ''υφος'' των φωτογραφιων θυμιζει φωτογραφια που τραβηχτηκε απο την εκαστοτε υπηρεσια καθαριοτητας κατα την αποκομιδη(σε πολλες φαινεται στο φοντο ο γερανος,ας πουμε).Το οτι βεβαια,οι πινακιδες ακολουθουν το αμαξι στο ανακυκλωτηριο και δεν ξηλωνονται επιτοπου απο καποιον αρμοδιο φορεα προφανως ειναι φαουλ,αλλα το εχω δει με τα ματια μου να συμβαινει αρκετα συχνα..:fool:

Ωστοσο,κραταω μια επιφυλαξη για τα παραπανω,καθοτι η κοκκινη mercedes ηταν κοντα στο σπιτι μου,και δε θυμαμαι να ειχε αυτοκολλητο δημου..:ninja:

Μου κανει εντυπωση παντως,που δεν εκανες σχολιο για τον γαλαζιο βατραχο που πουλαει..
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.750
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne

βχ α' σειρ'ας στην ηλιούπολη
17333
17334
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.750
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne

Ξανθούλα με 27.000 σε καταπληκτική τιμη
17335
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.433
Reaction score
5.011
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Δεν ειναι απαραιτητο οτι τα σηκωνει στην ψυχρα,επειδη εχουν πινακιδες επανω.Πολλοι δημοι εχουν συμβαση με καποιο ανακυκλωτη,και σε καποιες περιπτωσεις παει και τα μαζευει απευθειας ο ιδιος ο ανακυκλωτης(ναι,ο δημος εχει δικαιωμα να σηκωσει αμαξι με πινακιδες..)Εδω που μενω πχ,ξερω οτι παλαιοτερα ο δημος ειχε συμβαση με το Νεονακη.Αν μαλιστα,κοιταξεις προσεκτικοτερα τις φωτογραφιες,θα δεις οτι ολα τα ειδοποιητηρια στα παρμπριζ,φαινεται να ειναι απο τον ιδιο δημο,καθως και το ''υφος'' των φωτογραφιων θυμιζει φωτογραφια που τραβηχτηκε απο την εκαστοτε υπηρεσια καθαριοτητας κατα την αποκομιδη(σε πολλες φαινεται στο φοντο ο γερανος,ας πουμε).Το οτι βεβαια,οι πινακιδες ακολουθουν το αμαξι στο ανακυκλωτηριο και δεν ξηλωνονται επιτοπου απο καποιον αρμοδιο φορεα προφανως ειναι φαουλ,αλλα το εχω δει με τα ματια μου να συμβαινει αρκετα συχνα..:fool:

Ωστοσο,κραταω μια επιφυλαξη για τα παραπανω,καθοτι η κοκκινη mercedes ηταν κοντα στο σπιτι μου,και δε θυμαμαι να ειχε αυτοκολλητο δημου..:ninja:

Μου κανει εντυπωση παντως,που δεν εκανες σχολιο για τον γαλαζιο βατραχο που πουλαει..
Εγώ δεν καταλαβαίνω όμως το λόγο που ο Δήμος σηκώνει ένα αυτοκίνητο με πινακίδες... Δηλαδή με το έτσι θέλω?
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Εγώ δεν καταλαβαίνω όμως το λόγο που ο Δήμος σηκώνει ένα αυτοκίνητο με πινακίδες... Δηλαδή με το έτσι θέλω?
Αμαξι που μένει για παραπάνω καιρό σε ένα σημείο και αφορά εστία μόλυνσης και αφού πρώτα ο ιδιοκτητης δεν έχει ανταποκριθεί στις ειδοποίησης που βάζουν πάνω στο τζάμι.. Τουλάχιστον τρεις..
Μετά μαζεύετε και υπάρχουν 15 ημέρες να επιστραφεί στον ιδιοκτήτη εάν αναζητηθεί..
Καλήμερες..
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.718
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Δεν ειναι απαραιτητο οτι τα σηκωνει στην ψυχρα,επειδη εχουν πινακιδες επανω.Πολλοι δημοι εχουν συμβαση με καποιο ανακυκλωτη,και σε καποιες περιπτωσεις παει και τα μαζευει απευθειας ο ιδιος ο ανακυκλωτης(ναι,ο δημος εχει δικαιωμα να σηκωσει αμαξι με πινακιδες..)Εδω που μενω πχ,ξερω οτι παλαιοτερα ο δημος ειχε συμβαση με το Νεονακη.Αν μαλιστα,κοιταξεις προσεκτικοτερα τις φωτογραφιες,θα δεις οτι ολα τα ειδοποιητηρια στα παρμπριζ,φαινεται να ειναι απο τον ιδιο δημο,καθως και το ''υφος'' των φωτογραφιων θυμιζει φωτογραφια που τραβηχτηκε απο την εκαστοτε υπηρεσια καθαριοτητας κατα την αποκομιδη(σε πολλες φαινεται στο φοντο ο γερανος,ας πουμε).Το οτι βεβαια,οι πινακιδες ακολουθουν το αμαξι στο ανακυκλωτηριο και δεν ξηλωνονται επιτοπου απο καποιον αρμοδιο φορεα προφανως ειναι φαουλ,αλλα το εχω δει με τα ματια μου να συμβαινει αρκετα συχνα..:fool:

Ωστοσο,κραταω μια επιφυλαξη για τα παραπανω,καθοτι η κοκκινη mercedes ηταν κοντα στο σπιτι μου,και δε θυμαμαι να ειχε αυτοκολλητο δημου..:ninja:

Μου κανει εντυπωση παντως,που δεν εκανες σχολιο για τον γαλαζιο βατραχο που πουλαει..
Καλα κανεις και τα επισημαινεις αυτα και ειναι γνωστα αλλα αυτο δεν αναιρει το ανηθικο του ολου πραγματος οπως και το οτι πηρα την ευκαιρια να αναδειξω το θεμα ακομα μαι φορα.
Στις φωτογραφιες υπαρχουν αυτοκινητα αξιας τα οποιοι οι ατυχοι ιδιοκτητες λογω τελων κυριως δε μπορεσαν να μαντρωσουν σε ιδιοκτητο χωρο ενω αλλα εχουν πληρωμενα τελη και πινακιδες.
Ειναι απλα επαισχυντο να μου σηκωνει ο αλλος τη περιουσια ενω εχω πληρωσει τελη επειδη δε μπορω να του βαλω βενζινη πχ και εμεινε στην ιδια θεση. Αν ο αλλος δλδ περασει 3 μηνες σε νοσοκομειο το κρατος του παιρνει το αυτοκινητο. Αυτα ειναι στοχευμενες αθλιοτητες... Για μενα το ολο σκηνικο ειναι μια απλη ''νομιμοποιηση κλοπης'' με τις ευλογιες κυβερνησεων επι κυβερνησεων οι οποιες αποθεωσαν και εδωσαν απειρα δικαιωματα στους ανακυκλωτες απο το 2007. Οι οποιοι ανακυκλωτες ευτυχως και δυστυχως δε κανουν καλα τη δουλεια τους... και αυτο ειναι αλλη μεγαλη κουβεντα. Και το εννοω το ευτυχως και δυστυχως γιατι το νομισμα εχει δυο οψεις.

Το γαλαζιο βατραχο τον εχω δει απο κοντα, ποσταρει στο αναλογο θεμα και ζηταει 1500e....
 
Last edited:

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.718
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα

Ξανθούλα με 27.000 σε καταπληκτική τιμη
View attachment 17335
Κι εγω ετσι νομιζα αλλα απο κοντα οταν την ειδα τυχαια, στη Παιανια το καλοκαιρι με πωλητηριο, το αυτοκινητο δεν ειναι αυτο που λεμε ''εκθεσιακο' αν και οντως πολυ καλο. Εχουν γινει και εργασιες φανοποιϊας.
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.718
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Ηταν στα αυτοκινητα αλλα μετακινηθηκε στα ανταλλακτικα. Μοιαζει ''ελληνοϊταλικη'' gti 1.6

17441


17443
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.718
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Πολυ bx τωρα τελευταια.
17446
 

maxtsif

Member
Εγγραφή
31 Μαϊου 2018
Μηνύματα
968
Reaction score
3.738
Πόντοι
757
Age
54
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Ηταν στα αυτοκινητα αλλα μετακινηθηκε στα ανταλλακτικα. Μοιαζει ''ελληνοϊταλικη'' gti 1.6

View attachment 17441

View attachment 17443
Αυτό αν ήμουν κοντα μπορει και να το αγόραζα για ανταλλακτικά, είναι ολοιδιο με το δικό μου.
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.718
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Με εξτρα 250e (στο περιπου?) το χεις στη πορτα σου. (2 γερανοι και το τρενο)
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.750
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
μεχρι θεσσαλονικη πάει το βαγόνι με τα αυτοκίνητα
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Ηταν στα αυτοκινητα αλλα μετακινηθηκε στα ανταλλακτικα. Μοιαζει ''ελληνοϊταλικη'' gti 1.6

View attachment 17441

View attachment 17443
Τετοια ειναι Χρηστακο που δυστυχως δεν εχει χαρτια η καλυτερα δεν μπορει να τα εχει...
Κριμα..
Ρε τι ειπα μολις....
 
Top Bottom