Ενδιαφέρουσες αγγελίες από το Internet

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.530
Reaction score
19.032
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
συμφωνω για την αποψη για το τζι εσ α του Σταυρου η κοκκινη ειναι ολα τα λεφτα...
για το βιζα εχω μεινει μαλακας....ατιμη τροικα και νομοθεσια που δεν μπορουμε να το κανουμε εισαγωγη για κανονικη κυκλοφορια....
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Το εισαγεις ΑΤΕΛΩΣ ως ιστορικο αν ειναι μεχρι 7/'83 ,πινακιδες ελπα,φιλπα κτλπ και το κατεβαζεις σε καμια εκδηλωση ή το κυκλοφορεις σπανια και για συντηρηση.. Και να πα να κουρευτει η τροικα...
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
nonos said:
ή το κυκλοφορεις σπανια και για συντηρηση.. Και να πα να κουρευτει η τροικα...
Τώρα θα αρχίσω να φουντώνω πάλι.. rant2
Γιατί να μην μπορώ να το κυκλοφορώ λίγο τακτικότερα και όχι μόνο σε εκδηλώσεις και να νιώθω και παράνομος όταν κάνω κάποια χλμ συντήρησης.. Άσε που ουσιαστικά στα χλμ συντήρησης είμαι ανασφάλιστος (σωστά?)

Αλλά θα φάνε καλά με τον βάτραχο όταν έρθει η ώρα rant2
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
ενταξει ρε παιδια να το παρω αλλα να το χαρω και τις ωραιες ηλιολουστες κυριακες με την γυναικα μου στην βολτα μου!!!!και οχι οποτε γουσταρουν αυτοι..
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
Πας με την γυναικα σου στη Ιταλια(κανεις και ενα ροματζο τουρ δηθεν) :D ,γυριζεις οδικως πληρωνεις τελωνειο και το χαιρεσε οποτε γουσταρεις εσυ.
Τελωνειο παντως ειχε και πριν την τροικα παιδεια (τελη και ασφαλεια ειναι λγα λογω 1.1)
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα

PPZ

Member
Εγγραφή
16 Ιουνίου 2013
Μηνύματα
27
Reaction score
23
Πόντοι
42
Age
50
Re: Одг: Ενδιαφέρουσες αγγελίες από το Internet

Πολλα λεφτα για τετοια κατασταση...
Αλλα κανα 150-200 αξίζει...
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Οι κατοχοι σιγουρα ξερουν περισσοτερα :)
αλλα με σωστο σασσι (αν εχει...) και καθαρη πεταλιερα που βλεπουμε και σχετικα καλη εξωτερικη φανοποια και καλη τεντα οπως λεει δε μου φαινεται και ακριβο... Αν σκεφτουμε δε οτι ειναι και το φτηνοτερο που εχει εμφανιστει εδω και αρκετους μηνες.. :O
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Καλύτερα να δώσει κάποιος κάτι παραπάνω και να δουλέψει πάνω σε μια καλύτερη βάση.. Είναι σε απελπιστική κατάσταση :worry:
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
visa chrono said:
Πας με την γυναικα σου στη Ιταλια(κανεις και ενα ροματζο τουρ δηθεν) :D ,γυριζεις οδικως πληρωνεις τελωνειο και το χαιρεσε οποτε γουσταρεις εσυ.
Τελωνειο παντως ειχε και πριν την τροικα παιδεια (τελη και ασφαλεια ειναι λγα λογω 1.1)
ναι το τελωνειο υπηρχε απο ανεκαθεν δεν φταιε η τροικα για αυτο....μπορω ομως να το εισαγω κανονικα να πληρωσω αυτα που πρεπει και να το κυκλοφορησω με κανονικες πινακιδες γιατι κατι ακουσα οτι επιτρεπετε μονο απο EURO 4 η εισαγωγη αυτοκινητων γιατι ενα βιζα καμπριο η ντε σε βω η βιζα 652 μοντελα 1985-1987 δεν νομιζω οτι σε αυτα υπηρχαν οι κατηγοριες ρυπων?
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
xantiamanolis said:
visa chrono said:
Πας με την γυναικα σου στη Ιταλια(κανεις και ενα ροματζο τουρ δηθεν) :D ,γυριζεις οδικως πληρωνεις τελωνειο και το χαιρεσε οποτε γουσταρεις εσυ.
Τελωνειο παντως ειχε και πριν την τροικα παιδεια (τελη και ασφαλεια ειναι λγα λογω 1.1)
ναι το τελωνειο υπηρχε απο ανεκαθεν δεν φταιε η τροικα για αυτο....μπορω ομως να το εισαγω κανονικα να πληρωσω αυτα που πρεπει και να το κυκλοφορησω με κανονικες πινακιδες γιατι κατι ακουσα οτι επιτρεπετε μονο απο EURO 4 η εισαγωγη αυτοκινητων γιατι ενα βιζα καμπριο η ντε σε βω η βιζα 652 μοντελα 1985-1987 δεν νομιζω οτι σε αυτα υπηρχαν οι κατηγοριες ρυπων?
Mπορεις να το εισαγεις ,να το περασεις κτεο,πινακιδες (κοστος ολα αυτα για 2cv -visa κτλ γυρω στα 1300 ευρα)
Εγω ολα τα τουτου μου ανεξαρτητα που τα χρησιμοποιω εχουν πινακιδες και καρτα fiva.
Πιστευω πως με καλο ψαξιμο ενα visa cabrio erxetai stin ελλαδα κομπλε με αγορα γυρω στα 3500 .
Καλημερα
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.734
Reaction score
4.014
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
visa chrono ευχαριστω για τις πληροφοριες ειναι πολυ ενδιαφερουσες
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
xantiamanolis said:
Pierre Boulanger said:
xantiamanolis said:
και γω εχω μεινει ακομα τουλαχιστον....
Δεν θα πας πουθενά?
εχω αδεια απο αυριο για συνολικα 7 μερες ισως παρω το τροχοσπιτο και παω κανα 2 μερες αναλογα πως θα ξυπνησω ειδαλλως τον αυγουστο θα παω σιγουρα....
Καλά να περάσεις αν φύγεις.. ;)
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
Pierre Boulanger said:
5.500 λεει γιατι θελεις και περιπου 12000 για ενα μοτερ μαζι με τα παρελκομενα που λειπουν :lol:
Αρα μετα την σουμα ανεβαινεις και πανω απο μια ετοιμη!!!
Και για να καταλαβαινουμε και λιγο τα νουμερα κοιτα αυτο απο κατω και χωρις τροφοδοσια και χωρις ανακατασκευη!!

http://www.leboncoin.fr/equipement_auto ... tm?ca=12_s
Εαν καποιος του περναει απο το μυαλο καλυτερα ετοιμη παρα χρεπη
Και εδω ενας αμερικανος με σχεδων τα παντα απο sm
http://www.excelsiormotors.com/parts_and_service.php
Καλημερα σας
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Αααααα... Δεν διάβασα ότι δεν έχει μοτέρ :worry:
Είναι πολύ μπέρδεμα το SM.. μου είπε ο ξάδελφος μου που γνωρίζει αρκετά επί του θέματος ότι αν η DS είναι μια φορά ρίσκο η αγορά της και μεγάλο μπέρδεμα αν προκύψει κάποιο πρόβλημα με την SM είναι ακόμα πιο περίπλοκα τα πράγματα με δεδομένο ότι τα ανταλλακτικά είναι σπανιότατα!

Κούκλα φαίνεται πάντως από τις φωτογραφίες!
 
Top Bottom