Ενδιαφέρουσες αγγελίες από το Internet

Πόντοι
517
Όταν το είδα εγώ, είχε φωτογραφία από το σαλόνι και το ταμπλό! Μετά δεν ξέρω τι έκανε...
Κανονικά τα 1.4 δεν ειχαν στροφομετρο. Η ελληνική έκδοση. Στην Ευρώπη κυκλοφορούσαν δεκάδες διαφορετικές εκδόσεις και κάποιες πιθανόν να είχαν.

Πόντοι
897
Περιοχή
Αθήνα
Κανονικά τα 1.4 δεν ειχαν στροφομετρο. Η ελληνική έκδοση. Στην Ευρώπη κυκλοφορούσαν δεκάδες διαφορετικές εκδόσεις και κάποιες πιθανόν να είχαν.
Για αυτό το αναφέρω, γιατί το συγκεκριμένο είχε!

Πόντοι
697
Περιοχή
Πρεβεζα
εμπαινε και μετα στα καταλυτικα απλα εβγαζες το ρολοι και εβαζες το στροφομετρο....

Πόντοι
1.387
Τι είναι αυτό?
:confused:
1969 έως 1974 286 κατασκευάστηκαν!!!!Ελληνικό αυτοκίνητο!!!
Και μετα μου λέτε 'δεν καταλαβαίνουμε τι λες' :toilet::citrolove:popcornpopcorn:lovecitroen:

Εμ δεν φταίω εγώ...
Iso.. My friend silekti... @Pierre Boulanger

Ανεκτίμητο για εμένα να άκουγα την ελληνική ιστορία του.. αυγουστιατικο βράδυ.. με αεράκι καλοκαιρινό μπύρα.. και προσουτο με πεπόνι.. και να ταξιδεύω στην αφήγηση του ομιλητή....

Πόντοι
957
Περιοχή
Ν. ΣΜΥΡΝΗ
Και μετα μου λέτε 'δεν καταλαβαίνουμε τι λες' :toilet::citrolove:popcornpopcorn:lovecitroen:

Εμ δεν φταίω εγώ...
Iso.. My friend silekti... @Pierre Boulanger

Ανεκτίμητο για εμένα να άκουγα την ελληνική ιστορία του.. αυγουστιατικο βράδυ.. με αεράκι καλοκαιρινό μπύρα.. και προσουτο με πεπόνι.. και να ταξιδεύω στην αφήγηση του ομιλητή....
Από τα 286 κομμάτια τα 13 μόνο χειροκίνητα (Όπως αυτό) και με τον δυνατότερο κινητήρα των 350hp!!!!

Πόντοι
897
Περιοχή
Αθήνα
Ο Νίκος εγκυκλοπαίδεια που ειναι;
Εάν λες για εμένα αγαπητέ μου Γιάννη, σε βάπτιση στη Σύμη βρίσκομαι! Ξεκλεψα λίγο το τάμπλετ της κόρης μου.... Άλλο ένα ιδιαίτερο δημιούργημα του αγαπημένου μου Marcello Gandini... Ιταλικό σχέδιο, Αμερικανική καρδιά! Όλα τα αυτοκίνητα της Iso (A3C, Rivolta, Grifo, Lele, Fidia) ήταν υπέροχα, έστω και υβρίδια. Έχω δει το κουφάρι ενός τέτοιου στο Καρπενήσι!

Top Bottom