Διάσημοι σε ιστορικά Citroen

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
:dizzy::dizzy::dash::dash:..οι τα του γρίφου...φορουμιστες..σε Ελλάδα και ιταλια ...δια μέσου Γαλλίας....:tease::whistle:
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Αληθεια θυμαται κανεις το ''Νυχτερινο δελτιο'' (εξαιρετικη αστυνομικη σειρα κατα τη γνωμη μου, μακρια απο υπερβολες που σου κραταγε το ενδιαφερων) με το Μηνα Χατζησαββα ως πρωταγωνιστη να οδηγει συνεχως μια ταλαιπωρη citroen gs?!
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.632
Reaction score
13.101
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Αληθεια θυμαται κανεις το ''Νυχτερινο δελτιο'' (εξαιρετικη αστυνομικη σειρα κατα τη γνωμη μου, μακρια απο υπερβολες που σου κραταγε το ενδιαφερων) με το Μηνα Χατζησαββα ως πρωταγωνιστη να οδηγει συνεχως μια ταλαιπωρη citroen gs?!
Ναι! Εν τω μεταξύ, πριν από λίγες ημέρες έδειξε πάλι την Ελληνική "Ο Κυρ Γιώργης εκπαιδεύεται" και εγώ για άλλη μια φορά στήθηκα για να δω τη GS 1ης γενιάς του Δαδινόπουλου...
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Εντωμεταξυ ταιριαζε τοσο πολυ αυτη η εικονα στο χαρακτηρα του πρωταγωστη και στην εικονα. Πετυχαν διανα με την επιλογη και το συγκεκριμενο διελυμενο αυτοκινητο.
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Ναι! Εν τω μεταξύ, πριν από λίγες ημέρες έδειξε πάλι την Ελληνική "Ο Κυρ Γιώργης εκπαιδεύεται" και εγώ για άλλη μια φορά στήθηκα για να δω τη GS 1ης γενιάς του Δαδινόπουλου...
Η οποία ηταν και το πραγματικό του αυτοκίνητο..
 

ami8_gs_ds_bx

Member
Εγγραφή
31 Δεκεμβρίου 2013
Μηνύματα
1.827
Reaction score
4.165
Πόντοι
777
Age
48
Αληθεια θυμαται κανεις το ''Νυχτερινο δελτιο'' (εξαιρετικη αστυνομικη σειρα κατα τη γνωμη μου, μακρια απο υπερβολες που σου κραταγε το ενδιαφερων) με το Μηνα Χατζησαββα ως πρωταγωνιστη να οδηγει συνεχως μια ταλαιπωρη citroen gs?!
Αν μπεις στο youtube.com θα βρεις όλη την σειρά. Επίσης στη σειρά "ΖΩΝΗ ΆΜΥΝΑΣ" πάλι με τον Χατζησαββα και παλι βασισμένη σε βιβλίο του Πέτρου Μαρκαρη, οπως και το ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ, πρωταγωνιστούν, περα απο τα υπηρεσιακά xsara, μια Xantia και ένα Mirafiori
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Εντωμεταξυ στο ''Νυχτερινο δελτιο'' εμφανιζονταν συχνα πυκνα και τα 2λιτρα xantia της ασφαλειας και ενα πρασινο zx elegant ως κομπαρσος. Δε θυμαμαι ομως xantia στην ''Αμυνα Ζωνης''

Η οποία ηταν και το πραγματικό του αυτοκίνητο..
Πως το γνωριζεις αυτο Αποστολη?
 
Last edited:

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Εντωμεταξυ στο ''Νυχτερινο δελτιο'' εμφανιζονταν συχνα πυκνα και τα 2λιτρα xantia της ασφαλειας και ενα πρασινο zx elegant ως κομπαρσος. Δε θυμαμαι ομως xantia στην ''Αμυνα Ζωνης''


Πως το γνωριζεις αυτο Αποστολη?
Το διάβασα σε μια συνέντευξη του Χρηστάρα
 

ami8_gs_ds_bx

Member
Εγγραφή
31 Δεκεμβρίου 2013
Μηνύματα
1.827
Reaction score
4.165
Πόντοι
777
Age
48
Εντωμεταξυ στο ''Νυχτερινο δελτιο'' εμφανιζονταν συχνα πυκνα και τα 2λιτρα xantia της ασφαλειας και ενα πρασινο zx elegant ως κομπαρσος. Δε θυμαμαι ομως xantia στην ''Αμυνα Ζώνης"
Πιθανόν να έχεις δίκιο και να μη θυμάμαι καλά
 
Top Bottom