Ανακατασκευή Citroen DS DSUPER 1974

Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΗΝ DS.. EKEI ΣΤΙΣ ΝΤΙΖΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ????? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.228
Reaction score
23.918
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΗΝ DS.. EKEI ΣΤΙΣ ΝΤΙΖΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ????? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??
Θα τραβήξω μια Χάρη μου και θα βάλω.. Όπως και τις φώτος που μου έστειλες..
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.717
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Σχεδον ετοιμος ε?
Το αμαξι πηγε φανοποιο-φουρνο για βαψιμο η μονοι σας?!
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.735
Reaction score
4.016
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
αν κρινω και από το πισω μερος που είναι σηκωμενο πρεπει να το βαλατε και μπροστα!!!!!
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
αν κρινω και από το πισω μερος που είναι σηκωμενο πρεπει να το βαλατε και μπροστα!!!!!
καναμε και μια βολτα τα παει μια χαρα η κουκλα και θα ταξιδεψει αθηνα τον αλλο μηνα!!!!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.228
Reaction score
23.918
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
καναμε και μια βολτα τα παει μια χαρα η κουκλα και θα ταξιδεψει αθηνα τον αλλο μηνα!!!!
Να μας ενημερώσεις να βρεθούμε :)
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Να μας ενημερώσεις να βρεθούμε :)
ΘΑ ταξιδεψει οθειοσ μου με την γυναικα του εγω δεν μπορω γιατι εχω 2 σκυλια στο σπιτι και δεν θελω να τα αφησω καπου να τα κοιτανε αδυναμιεs βλεπειs......... ΑΚΟΜΑ και διακοπεσ οταν παω ειναι μαζι μου οικογενεια....
γιατι οχι να βρεθειται με το θειο μου........ και αν γυρισει μια γνωστη μου εκεινη την περιοδο που μονο σε εκεινη εμπιστευομαι τα σκυλια θα ερθω ευχαριστωs...
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.548
Reaction score
19.717
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
οχι ολα μονοι μαs...:D
Ξερεις ποσο σ εκτιμαω και ποσο γνωριζω οτι η χαρα της δημιουργιας δεν εχει υποκαταστατο..! Θεωρω ομως οτι με λιγο καλυτερη διαχειριση του budget (πχ.χ καποια extra οπως το ραδιοφωνο) θα ειχε βγει ενα μεριδιο για επαγγελματια φανοποιο γιατι η διαφορα φαινεται..

Με ταπεινοφροσυνη η αποψη μου γιατι ανακατασκευη δεν εχω αξιωθει να κανω σε κατι (ακομα...)

Κοιτα να την χαρεις τωρα!
 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Θα συμφωνήσω πως ένας επαγγελματίας φαναρτζής με δεδομένο το μεγάλο ποσό που πληρώσατε θα ήταν must :)
ο θειοσ μου οταν σπουδασε στην ιταλι εβαφε αυτοκινητα 4 χρονια αμα δειτε οταν με τρακαραν στο 2cv και αλλαξα την πορτα καινιυργια πισω ι βαψιμο εκανε ο επαγγελματιασ θα γελατε μεχρι δακρυων..... το γκαραζ που βαφηκε η ds καθαριστικε απο εντομα και μηκαν σομπεσ η θερμοκρασια ανεβηκε αρκετα και υπηρχε τουρμπινα εξαερισμοσ.... ευχαριστω για τισ συμβουλεσ σασ αλλα αυτα τα αυτοκινητα δεν ειναι να τα πιανει ο καθενασ στα χερια του τα βανδαλιζουν γιατι εμεθαν απο τα καινιυργια οι παλιοι πηραν συνταξοι και πρεπει να ειναι καποιοσ γνωστησ.. φιλικα ο cireoenacias σασ χαρησ..
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.228
Reaction score
23.918
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΣΤΗΝ DS.. EKEI ΣΤΙΣ ΝΤΙΖΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΑΙΝΕΙ????? ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ??
Χάρη ελπίζω να σου κάνει αυτή η φωτογραφία.. Την τράβηξα σήμερα

 
Εγγραφή
10 Μαρτίου 2014
Μηνύματα
524
Reaction score
477
Πόντοι
107
Age
43
Περιοχή
κοζανη
Χάρη ελπίζω να σου κάνει αυτή η φωτογραφία.. Την τράβηξα σήμερα

δε με βοηθα η φωτογραφια μπορεισ να μου στελεισ μια πιο μεγαλη που να δειχνει το πι πανω μεροσ τησ μηχανησ ευχαριστω...
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.735
Reaction score
4.016
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
εχτες γνωρισα ένα παλλικαρι από κοζανη με ένα ξανθια σειρα 2 βυσσινι αυτοματο 2 εισήχθησαν επισημά στην ελλαδα καναμε μια διορθωση στην λειτουργια του αεριου και μετα πηγαμε βολτιτσα...Χαρη του ειπα για σενα και του ειπα ότι εχεις το πιο σενιο 2cv στην κοζανη πρεπει να σε εχει δει...
 
Top Bottom