Ανακατασκευή 2CV 6 1973 - Blue

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
Τα χρώματα μονής εχουν το βερνικι και το χρωμα μαζί !!! Ενω στα χρωματα διπλής το βερνικι περνιεται μετά !! :)
Τρύφων απο την στιγμή που τρίβεται το ασταρι δεν σημαίνει οτι έχει στεγνώσει ??
Και να σημειώσω οτι στεγνώνει σε θερμοκρασια 55 βαθμών !!
Με αυτον τον τροπο ειχα βάψει και τον πισω προφυλακτήρα απο το rallye και εδω και 5 χρονια ειναι κομπλε !!! :)

Πόντοι
597
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Πόντοι
747
Περιοχή
Πρεβεζα
αγαλια αγαλια γινετε η αγουριδα μελι....

Πόντοι
1.297
Απλά θα σου πώ πως περίμενα 2 χρόνια να τελειώσει το 2cv και περιμένω ήδη 1.5 για να τελειώσει η DS + την αναμονή να μαζέψω τα χρήματα αλλά και τα ανταλλακτικά που χρειαζόμουν. Το τελευταίο ήταν πιο επίπονο από το χρόνο που χρειάστηκε

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
Το θέμα είναι οτι το ευχαριστιέμαι αρκετά διωτι το φτιαχνω μονος μου !! Βρήκα και σασί !!! Να φανταστείτε το συγκεκριμενο αυτοκίνητο απο το 1972 μεχρι και σήμερα δεν εχει δει ποτε συνεργείο !! Στην αρχη το εφτιαχνε ο παππούς και μετά εγώ !!! Τι στο καλο κάποια στιγμή θα τελειώσει !!! :)

Πόντοι
1.297
Αποστολη οι ανακατασκευες σου ειναι concours ομως εσενα.:respect::thumbs:
Χρήστο μου ο σκοπός μου είναι να αντέξουν στο χρόνο. Προσπάθειες σαν του @2cv01 έχουν ιδιαίτερη αξία γιατί γίνονται με προσωπικό κόπο αλλά και πολύ μεράκι.
Σε κάθε περίπτωση και με κάθε τρόπο αξία έχει να τα έχουμε να τα φροντίζουμε και να τα αγαπάμε..

Last edited:
Πόντοι
957
Περιοχή
Ν. ΣΜΥΡΝΗ
Εχουν περασει 5 μηνες και περιμένω πως και πως να το ξανα οδηγησω ωστοσο πηγαίνουμε αργα και σταθερά !!

View attachment 13015
πολύ ωραίο χρώμα και πολύ καλή δουλειά!!!! Μας έχουν φτιάξει πολλά αυτοκίνητα αλλά αυτά που αγαπώ περισσοτερο είναι αυτά που αναγεννήθηκαν από τα δικά μας χέρια …………………….μπραβο σου!!!!!!!!!!!

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
πολύ ωραίο χρώμα και πολύ καλή δουλειά!!!! Μας έχουν φτιάξει πολλά αυτοκίνητα αλλά αυτά που αγαπώ περισσοτερο είναι αυτά που αναγεννήθηκαν από τα δικά μας χέρια …………………….μπραβο σου!!!!!!!!!!!
Χρήστο μου ο σκοπός μου είναι να αντέξουν στο χρόνο. Προσπάθειες σαν του @2cv01 έχουν ιδιαίτερη αξία γιατί γίνονται με προσωπικό κόπο αλλά και πολύ μεράκι.
Σε κάθε περίπτωση και με κάθε τρόπο αξία έχει να τα έχουμε να φροντίζουμε και να τα αγαπάμε..
Σας ευχάριστω πάρα πολύ παιδια για την υποστήριξη !!! Μέσα απο το φόρουμ πέρνω δύναμη και συνεχίζω για να πετύχω το καλήτερο δυνατό αποτέλεσμα για το ντεσεβάκι μου !!! :)

Πόντοι
597
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Σας ευχάριστω πάρα πολύ παιδια για την υποστήριξη !!! Μέσα απο το φόρουμ πέρνω δύναμη και συνεχίζω για να πετύχω το καλήτερο δυνατό αποτέλεσμα για το ντεσεβάκι μου !!! :)
Συνέχισε γερά αδερφέ!!!

Πόντοι
1.007
Περιοχή
Δουβλινο
Σε κάθε περίπτωση και με κάθε τρόπο αξία έχει να τα έχουμε να τα φροντίζουμε και να τα αγαπάμε..
Συμφωνω απολυτα και τωρα που ξαναδιαβαζω το σχολιο φαινεται σα να μειωνω τη προσπαθεια του φιλτατου. Καμια σχεση, δεν ειχα τετοιο σκοπο.

Πόντοι
697
Περιοχή
ioannina, Greece
Συμφωνω απολυτα και τωρα που ξαναδιαβαζω το σχολιο φαινεται σα να μειωνω τη προσπαθεια του φιλτατου. Καμια σχεση, δεν ειχα τετοιο σκοπο.
Φίλε μου καταλαβένω πια σχολία γίνονται κακοπροαίρετα !! Σε καμία περίπτωση δεν το πήρα σαν αρνητικό σχόλιο, όπως και κανένος απτο φορουμ !!
:)

Top Bottom