Άλλα κλασσικά!

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
for the history

Επιτελους! Ο Στεφανης αφησε για λιγο τις χαζοχαρουμενες παρουσιασεις με "celebrities" και τις διαφημιστικες παρουσιασεις συγχρονων οικιακων συσκευων για να δειξει κατι που το ξερει πολυ καλα, γνησια ιστορια του αυτοκινητου με ενα απο τα πιο εξωτικα και σπουδαια αντιπροσωπευτικα της δειγματα, τη Στρατος.
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.750
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Επιτελους! Ο Στεφανης αφησε για λιγο τις χαζοχαρουμενες παρουσιασεις με "celebrities" και τις διαφημιστικες παρουσιασεις συγχρονων οικιακων συσκευων για να δειξει κατι που το ξερει πολυ καλα, γνησια ιστορια του αυτοκινητου με ενα απο τα πιο εξωτικα και σπουδαια αντιπροσωπευτικα της δειγματα, τη Στρατος.
μιας και πιάσαμε κουβέντα για την κακή δημοσιογραφία στο αυτοκίνητο, τρία blog, που τα βρίσκω εξαιρετικά ενεδαφέροντα, και ποιοτικότερα από οποιδήποτε έντυπο ευτοκινήτου. Και ευτυχώς, στην εποχή μας, χάρη στην τεχνολογία, μπορεί να φτάνουν εύκολα τα γραπτά αξιόλογων ανθρώπων που αγαπούν το αυτοκίνητο, χωρίς την εγκριση των εκδοτών του ειδικού τύπου



 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
View attachment 16885

Κόκκινη πρησμένη και Lancia!
Πρέπει να είναι μία στην Πετρούπολη την οποία είχαν σε τάκους για μεγάλο χρονικό διάστημα, τρακαρισμένη και την έφτιαχναν σιγά-σιγά. Έχω την αίσθηση, χωρίς να την έχω παρατηρήσει πολύ καλά από κοντά μια και περνούσα με το αυτοκίνητο από το σημείο, ότι ίσως είναι γνήσια integrale.
 

Alex Kon

Member
Εγγραφή
27 Απριλίου 2017
Μηνύματα
562
Reaction score
1.320
Πόντοι
577
Age
30
Πρέπει να είναι μία στην Πετρούπολη την οποία είχαν σε τάκους για μεγάλο χρονικό διάστημα, τρακαρισμένη και την έφτιαχναν σιγά-σιγά. Έχω την αίσθηση, χωρίς να την έχω παρατηρήσει πολύ καλά από κοντά μια και περνούσα με το αυτοκίνητο από το σημείο, ότι ίσως είναι γνήσια integrale.
Αυτη ήταν. Αρα ίσως και να ειναι η εν λόγω.
 
Top Bottom