Άλλα κλασσικά!

tryphon

Member
Εγγραφή
25 Νοεμβρίου 2015
Μηνύματα
1.283
Reaction score
2.214
Πόντοι
697
Safe house , Βλαχία, νεοπλουτισμος και μόστρα με λεφτά του πασοκ
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Μάλλον χάθηκες αγαπητέ..
Το μέρος αυτό είναι... (
Για όλα τα υπόλοιπα μάλλον διαφωνούμε και το αυτοκίνητο δεν αποκτηθηκε με χρήματα του κάθε κόμματος που αναφέρεις... Οι βλάχοι μια χαρά είναι... Και... Αλλά μάλλον δεν ενδιαφέρει κανέναν......

Filakia se olous
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.545
Reaction score
19.703
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Τι θεϊκο σχεδιο αυτη η SL, μη τα ξαναλεω:O
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Νόμιζα ότι ήταν το δικό μου...με έπιασε νοσταλγία όταν το πετυχα
View attachment 16381
Το είδα και εγώ χθες ή προχθές! Δεν πρόλαβα να το φωτογραφίσω και ειλικρινά σκέφτηκα από μέσα μου "αν το έβλεπε ο Μπατίστα θα χαιρόταν!".
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.652
Reaction score
13.151
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Τι θεϊκο σχεδιο αυτη η SL, μη τα ξαναλεω:O
Θα πω την εξής ιστορία: την R129 την είδα για 1η φορά το... 1986! Ναι, σχεδόν ακριβώς όπως είναι το τελικό της σχέδιο! Είχε παρουσιαστεί ως μη καμουφλαμουρισμενο πρωτότυπο στους 4Τ και μόλις την είδα στην κυριολεξία μου έκοψε την ανάσα. Τα έχουμε ξαναπεί, η επιτομή της δημιουργικότητας και της αισθητικής του Μπρούνο Σάκο. ( Μολις είδα.στο ίντερνετ πρωτότυπα με σχεδόν το τελικό σχέδιο από το 1982!).
 

rondalson

Member
Εγγραφή
8 Ιουλίου 2019
Μηνύματα
1
Reaction score
1
Πόντοι
222
Age
41
Περιοχή
Athens
Crossblade όπως και ο Χρήστος λέει...
Δεν γούσταρα ποτέ τα Smart ούτε το Crossblade αλλά μπήκα στην Μπριζα καθαρά από μοναδικότητα..
Φυσικά βλέποντας την κατάσταση έχοντας επεξεργαστή το αμαξάκι για ώρα.. Μάλλον ήταν μύθος το στέγνωνε από τα νερά...
Θέλει ήθελε και αυτό το προδεμ. του...
Αυτα..
Καλησπερα και απο εμενα! Το συγκεριμενο crossblade ειναι στο συγκεκριμενο σημειο περιπου δυο χρονια. Η κατασταση του ειναι στη κυριολεξια δραματικη μιας και τα παντα τα εχουν φαει το αλατι και η υγρασια μιας και βρισκεται μια ανασα απο τη θαλασσα. Οποτε επι δυο χρονια εκτος απο τις βροχες και την υγρασια δεχεται και την αλμυρα! Οποτε η κατασταση στην οποια βρισκεται δικαιολογειται απολυτα. Προσεγγισα τον ιδιοκτητη να το αγορασω αλλα με ενημερωσε πως ακομα και στη κατασταση που ειναι δε το δινει ουτε για 15.000 ευρω!!!
Btw οσο αφορα αυτο που λες για το οτι ηταν μυθος οτι στεγνωνε θα διαφωνησω λογω εμπειρας. Το δικο μου το επλενα κανονικα (στα βενζιναδικα γελαγαν οταν τους ελεγα "βαλτε κανονικα μανικα μεσα, εχει ταπες κατω θα στραγγιξει"), απλα καθε φορα εβαζα τα προστατευτικα καλυμματα σε τιμονι και ραδιοφωνο. Γενικα παντως και με βροχη που ειχε φαει σε ταξιδια που εχω κανει αλλα και σε απειρα πλυσιματα ποτε δε μου παρουσιασε ουτε λειτουργικο προβλημα ουτε καποιο σκουριασμα ή οτιδηποτε αλλο.

Για του λογου το αληθες

16394
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.419
Reaction score
16.749
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
και το e-mehari το πλένεις με λάστιχο και στο εσωτερικό
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.538
Reaction score
19.056
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Κ εγώ που νόμιζα ότι μιλαγατε για το mehari...μέχρι που είδα την εικόνα του smart...
 

tryphon

Member
Εγγραφή
25 Νοεμβρίου 2015
Μηνύματα
1.283
Reaction score
2.214
Πόντοι
697
911 και ζεστη ειναι πολυ κακος συνδυασμος
16434
 
Top Bottom