Άλλα μη κλασσικά παλιά αυτοκίνητα

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
949
Reaction score
2.771
Πόντοι
587
Age
35
Ελλειψει καταλληλοτερου θεματος το βαζω εδω.Η φωτογραφια δεν μου ανηκει,τη βρηκα απο το ιντερνετ.

Ισως το παλαιοτερο ελληνικο λεωφορειο..και σε πληρη λειτουργια...:hypno:




Υγ.Φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να μην μπω στη σχετικη σελιδα του υπουργειου,ωστε να τσεκαρω σε τι κατασταση βρισκεται..:ninja:Εννοειται οτι κυκλοφορει κανονικοτατα και ειναι ΚΑΙ ασφαλισμενο...:yahoo:
 

maxtsif

Member
Εγγραφή
31 Μαϊου 2018
Μηνύματα
956
Reaction score
3.705
Πόντοι
757
Age
54
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Ελλειψει καταλληλοτερου θεματος το βαζω εδω.Η φωτογραφια δεν μου ανηκει,τη βρηκα απο το ιντερνετ.

Ισως το παλαιοτερο ελληνικο λεωφορειο..και σε πληρη λειτουργια...:hypno:




Υγ.Φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να μην μπω στη σχετικη σελιδα του υπουργειου,ωστε να τσεκαρω σε τι κατασταση βρισκεται..:ninja:Εννοειται οτι κυκλοφορει κανονικοτατα και ειναι ΚΑΙ ασφαλισμενο...:yahoo:
Μάρκας REO, σαν τα στρατιωτικά!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Αθάνατο.
Εκεί μάθαμε να οδηγάμε. Ακόμα θυμάμαι την κατασκευή των μπροστινών καθισμάτων που σου επέτρεπαν να απλώνουν όσοι κάθονται πίσω και τα 2 πόδια τους στο πλάι..
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
Αθάνατο.
Εκεί μάθαμε να οδηγάμε. Ακόμα θυμάμαι την κατασκευή των μπροστινών καθισμάτων που σου επέτρεπαν να απλώνουν όσοι κάθονται πίσω και τα 2 πόδια τους στο πλάι..
Ψαχνει ενα :ninja::lock::grin:
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
:offtopic:
 

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
949
Reaction score
2.771
Πόντοι
587
Age
35
Σε απίστευτη κατάσταση για Lancia των 80s.
View attachment 30972
Noτια προαστεια ειναι αυτο;
Μου θυμιζει ενα που το περιφερουν απο μαντρα σε μαντρα και τελικα (μαλλον) μενει απουλητο.
Δυστυχως εχω πετυχει καποιες τετοιες περιπτωσεις αυτοκινητων,και συνηθως η καταληξη ειναι το αυτοκινητο να καταστρεφεται σιγα σιγα, και τελικα να πηγαινει αχρηστο.:(
Οποτε αν υπαρχει καποιος που ενδιαφερεται,ισως θα αξιζε να εκδηλωσει ενδιαφερον με ενα χαρτακι...Μπορει τελικα να ειναι και μια πολυ καλη αγορα,αν υπαρξει το σωστο timing..
 

Taskos

Member
Εγγραφή
24 Απριλίου 2013
Μηνύματα
1.241
Reaction score
2.959
Πόντοι
697
Age
54
(Θεσσαλονίκη-Δυτικά.)
Πόσο δίκιο έχεις...
 

Nikephoros

Member
Εγγραφή
3 Σεπτεμβρίου 2015
Μηνύματα
4.632
Reaction score
13.101
Πόντοι
1.077
Age
50
Περιοχή
Αθήνα
Και εάν δε με απατά η μνήμη μου, "job well done" διότι σχεδιαστής ήταν ο Giugiaro.
 
Top Bottom