Ενδιαφέρουσες αγγελίες από το Internet

tryphon

Member
Εγγραφή
25 Νοεμβρίου 2015
Μηνύματα
1.283
Reaction score
2.214
Πόντοι
697
Επειδή μίλησα με τον ιδιοκτήτη , το αυτοκίνητο πωλείται ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ και επίσης δεν είναι matching numbers , δηλαδή έχει μοτέρ αλλαγμένο από σειρά 2! Οπότε το αυτοκίνητο μόνο χάρισμα δεν είναι κατά τη γνώμη μου και αυτό αποδεικνύεται επειδή τόσους μήνες είναι απουλητο! Βέβαια ο Γιάννης ξέρει καλύτερα μιας και το είχε παλαιότερα οπότε μπορεί να μας διαφωτίσει περισσότερο
Προσφορά και ζήτηση...
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.054
Reaction score
26.874
Πόντοι
1.607
Καλησπερα σε ολους .....
Με αφορμη την αγγελια που υπαρχει και επειδη ο Γιαννης ταξιδευει για αργεντινη... χωρις να με εχει εξουσιοδοτησει ...Τι ειπα ..


Για οποιον του κινει την περιεργεια μπορει να δει το αμαξι ,,στο αναλογο τοπικ και να μαθει για αυτο...
Ο φιλος μου στο παρων δεν εχει καποια σχεση με το αμαξι... το οποιο το πουλησε.. σε εξαιρετικη κατασταση και με μοτερ gti με κατι λιγα χλμ .. ( οπως και αναφερετε στο τοπικ)

Δυστυχως το αμαξι απο τον τωρινο ιδιοκτητη καταθετικαν οι πινακιδες για διαγραφη .. οπως και ο καθενας κανει οτι θελει με την ιδιοκτησια του .. .. αλλα δυστυχως ..εγινε ..)
Τωρα matching δεν ηταν ποτε και ουτε πουληθηκε σαν κατι τετοιο ...( φυσικα εαν ειναι ακριβο η φτηνο ..ο καθ ενας κρινει) Το μεγαλυτερο προβλημα που εχει κατα την γνωμη μου ειναι πως η αγγελια ανεβοκατεβαινει σαν ασανσερ ...και τωρα ολοι μας οι συλλεκτες περιμενουμε να αγορασουμε τσαμπα ...και λεμε ...¨Ελα ρε το εφτασε 3 ..σε λιγο θα παει 2 ..και λιγο απο εδω και λιγο απο εκει ..."

Τωρα για τα υπολοιπα υπαρχει τηλεφωνο ..και ο καθ ενας κρινει τι αξιζει και τι οχι....


Αυτα ... μην κανετε ton κοπο δεν θα απαντησω .. σε κατι αλλο .... ( και δεν αναφερομαι σε κανεναν προσωπικα ..γενικο σχολιο σε οτι διαβαζω και βλεπω και καταλαβαινω ...σαν ενα μικρο παιδι)

...Τωρα προσπαθω να βρω τον φιλο μου ..που ταξιδευει......... @GiAnniS


ciao.................
 

xantiamanolis

Member
Εγγραφή
7 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
2.735
Reaction score
4.016
Πόντοι
827
Age
50
Περιοχή
Πρεβεζα
μαλλον η πουληθηκε η διαβασε τα ποστ και θα την δεις με κανα 6.000 ευρα
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.550
Reaction score
19.727
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Οτι και να έγινε ή να μην έγινε, αν ήμουν κάτοχος και είχα διαβάσει ιδίως κάποια συγκεκριμένα ποσταρισματα και τώρα και παλιότερα θα είχα φρικαρει.. :lol:
Και σκεφτείτε το λεω εγώ που κάποτε λογω ηλικιας-ανωριμοτητας-ενθουσιασμου δεν ημουν και ο πιο διακριτικος τύπος. Αλλά έμαθα και κατάλαβα.:O

In other news:

Είχε ανέβει και παλιότερα. Μια λαδι, με ζάντες gti σε εργοστασιακή διχρωμία, με κάφε δερματινα και προσθηκη την αεροτομή της gti. Θα δω αν έχω σώσει και φωτογραφίες. Είναι πολύ συμπαθής άνθρωπος ο ιδιοκτήτης της, είχαμε μιλησει προσφατα με άλλη αφορμή.
 
Last edited:
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.421
Reaction score
16.751
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
. Μια λαδι, με ζάντες gti σε εργοστασιακή διχρωμία,
sorry pou ginomai spastikos me tis CX, alla apo to '81 kai meta oi dixromes zantes alouminiou itan proeretikes kai se Athéna, Pallas kai Prestige :D:D:D
To leo kirios gia aytous pou exoun mania me tin gnisiotita...

Kai apo to '78 to injection epapse na einai apokleistiko ton Gti, kai bike proeretika kai se Pallas/Prestige
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.231
Reaction score
23.923
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.421
Reaction score
16.751
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
12,5 για την ακρίβεια :lol:
Πιθανότα μια καλή βγαίνει από όλες αυτές αλλά με 17 χιλιάρικα αγοράζεις πολλές περισσότερες και καλύτερες

ektos an eisai mandras me antallaktika gia istrorikes Citroen
 

Sotos77

Member
Εγγραφή
18 Απριλίου 2020
Μηνύματα
144
Reaction score
172
Πόντοι
287
Age
46
Επειδή μίλησα με τον ιδιοκτήτη , το αυτοκίνητο πωλείται ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ και επίσης δεν είναι matching numbers , δηλαδή έχει μοτέρ αλλαγμένο από σειρά 2! Οπότε το αυτοκίνητο μόνο χάρισμα δεν είναι κατά τη γνώμη μου και αυτό αποδεικνύεται επειδή τόσους μήνες είναι απουλητο! Βέβαια ο Γιάννης ξέρει καλύτερα μιας και το είχε παλαιότερα οπότε μπορεί να μας διαφωτίσει περισσότερο
Καλησπέρα. Μια Διευκρίνηση επειδή το έψαξα κι εγώ. Το αυτοκίνητο έχει αρκετά χρόνια κατατεθειμένες πινακίδες. Η συναισθηματική αξία ενός αυτοκινήτου δεν συμβαδίζει αναγκαστικά με την πραγματική.
 

maxtsif

Member
Εγγραφή
31 Μαϊου 2018
Μηνύματα
968
Reaction score
3.738
Πόντοι
757
Age
54
Περιοχή
Θεσσαλονίκη

21313
 

Sotos77

Member
Εγγραφή
18 Απριλίου 2020
Μηνύματα
144
Reaction score
172
Πόντοι
287
Age
46
Σχετικά με την ευκαιρία που εμφανίστηκε :

Λίγες διορθώσεις
Μοτέρ XU10J2 ---> 8 V , 121 HP
Εδώ το δίνει σας σειρά ΙΙ και Βελγικο....
Το start of warranty πάντα λάθος, για τα παλιά Citroen στο service box.
Η φωτό της αγγελίας πάντως το κολακεύουν.


21347


21346
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.550
Reaction score
19.727
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Επειδή το έχω δει από κοντά 2 φορές ,η τελευταία τον περασμένο Νοέμβρη θεωρώ ότι οι φωτογραφίες αποτυπώνουν 100% τη πραγματικότητα με τον κίνδυνο να έχει αλλάξει κάτι το τελευταίο 6μηνο.
Ειναι εμφανες-γνωστο ότι είναι 121 αλογα.
 

citrobella

Citroën Guru
Εγγραφή
23 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
3.937
Reaction score
8.315
Πόντοι
947
Age
59
Περιοχή
Zwettl Niederösterreich Austria
Website
www.citrobella.com
Πας πληρωνεις περνεις φευγεις...
Απλα και ωραια ...εαν σου αρεσει κατι τετοιο .. ειναι ετοιμη .. ...
Τα αλλα ειναι για να γραφουμε να περνα η ωρα .......


Ciao σε ολους .........
poli omorfi XM, mavri ke olla pou mou aresi, an itane edo avstria den tha glitone se afti tin timi...
Leo kapios forumistas pou mbori tha eprepe na tin pari!
 
Top Bottom