23 παγκόσμια συνάντηση 2cv Κροατία 2019

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.052
Reaction score
26.870
Πόντοι
1.607
Κοιτα να δεις ολα τα αμαξια ...να πας στο παζαρι... να μαζεψεις εικονες πολλες....

Μην αφησεις δευτερολεπτο.....

Καλα να περνας....

Και το αλλο ηταν πλακα για τους φιλους μου......Εχει συγουρα πανω απο 3000 αυτοκινητα....
 

KostasX

Member
Εγγραφή
25 Αυγούστου 2017
Μηνύματα
1.433
Reaction score
5.011
Πόντοι
847
Age
36
Περιοχή
Γρεβενα
Κοιτα να δεις ολα τα αμαξια ...να πας στο παζαρι... να μαζεψεις εικονες πολλες....

Μην αφησεις δευτερολεπτο.....

Καλα να περνας....

Και το αλλο ηταν πλακα για τους φιλους μου......Εχει συγουρα πανω απο 3000 αυτοκινητα....
Ναι αυτό μου είπε και ο τραφικ και τα άλλα παιδιά... Αύριο πρωί παζάρι για ψώνια για κάποια πράγματα που θέλω... Εαν θέλεις κάτι ή έχεις κάποια λίστα η θέλει κάποιος κάτι από το φόρουμ κάτι πολύ ευχαρίστως να ψάξω!!!!
(παρανόηση του γραπτού λόγου, το σχόλιο μου ήτανε καλοπροαιρετο ) :-)
Έμεινα εκπλεικτος πάντως σαν πρωτάρης ότι θα υπάρχει τέτοια συμμετοχή και με τέτοιες καιρικές συνθηκες!
 

Flaminio Bertoni

Super Moderator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
6.538
Reaction score
19.056
Πόντοι
1.287
Age
51
Περιοχή
Italy Milan
Ναι αυτό μου είπε και ο τραφικ και τα άλλα παιδιά... Αύριο πρωί παζάρι για ψώνια για κάποια πράγματα που θέλω... Εαν θέλεις κάτι ή έχεις κάποια λίστα η θέλει κάποιος κάτι από το φόρουμ κάτι πολύ ευχαρίστως να ψάξω!!!!
(παρανόηση του γραπτού λόγου, το σχόλιο μου ήτανε καλοπροαιρετο ) :-)
Έμεινα εκπλεικτος πάντως σαν πρωτάρης ότι θα υπάρχει τέτοια συμμετοχή και με τέτοιες καιρικές συνθηκες!
Είναι απίστευτη εμπειρία !!! Πιες μια μπυρα για μένα
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.228
Reaction score
23.917
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Έχω αρρωστήσει.. Μπράβο ρε Κωστάρα. Κοίτα να το ζήσεις όσο καλύετρα μπορείς.
Πρόσεξε μην καταστραφείς οικονομικά. Στην πρώτη παγκόσμια ξόδεψα όλα μου τα λεφτά στις πρώτες 3 ώρες το πρώτο πρωινό :lol:

Ταξιδεύουμε μαζί σας όλοι :love:
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.228
Reaction score
23.917
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Μου θυμίζει Ολλανδία... Δεν υπάρχει χειρότερη κατάσταση.. Μέσα στην λασπουριά.. Ελπίζω να φτιάξει ο καιρός και να περάσουν όμορφα τα παιδιά που πήγαν..
 
Top Bottom