Ο δρόμος έχει τη δική του ιστορία (άλλα Citroen)

Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Γιατι ο αρρωστος σιτροενακιας Τασο σταματαει στη μεση του πουθενα...


Πεταει το δικο του στα χωραφια με αλαρμ...


και τρεχει στην απεναντι μερια...:lol: Καλα που μου το θυμισες γιατι δε το χα βαλει ποσταρει στην εκδρομη προ μηνος! Απο Ανω Πεδινα προς Ασπραγγελους Ιωαννινων.
Respect.

Αν και... πρέπει να σε δει γιατρος!!
 

PapatasosCX77

Member
Εγγραφή
28 Ιουνίου 2017
Μηνύματα
2.141
Reaction score
2.404
Πόντοι
747
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Γιατι ο αρρωστος σιτροενακιας Τασο σταματαει στη μεση του πουθενα...


Πεταει το δικο του στα χωραφια με αλαρμ...


και τρεχει στην απεναντι μερια...:lol: Καλα που μου το θυμισες γιατι δε το χα βαλει ποσταρει στην εκδρομη προ μηνος! Απο Ανω Πεδινα προς Ασπραγγελους Ιωαννινων.
Θα το έκανα και εγώ αλλά έχε χάρη που ήμουν σε λεωφορείο... :chair:
 

minas

Member
Εγγραφή
22 Δεκεμβρίου 2017
Μηνύματα
949
Reaction score
2.771
Πόντοι
587
Age
35
Respect.

Αν και... πρέπει να σε δει γιατρος!!
Πριν καμμια 20ρια χρονια που πηγαινα δημοτικο,αναγκασα τον πατερα μου να σταματησει σε κατι χωραφια εξω απο την Αρεοπολη Λακωνιας.Κατεβηκα,παραμερισα τα υψους 2 μετρων ξεροχορτα,και φωτογραφισα ενα Ford Fairlaine ΤΑΞΙ του 1956,και 2 φορτηγα Mercedes ιδιας εποχης,που σαπιζαν εκει.Το πιο ενδιαφερον ειναι οτι τοτε δεν ηξερα καν τι μαρκα ειναι..:baby:

Οποτε νομιζω οτι ο νονος χαιρει ακρας υγειας..
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
:lol: σας απολαμβανω!
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Σε μια έκθεση στο Καματερό όπου φιλοξενούνται και αλλα πολλά ιστορικά φωτιγραφίες των οποίων θα βάλω στο σχετικό θέμα..
Πολύ καλη δουλειά έχει γίνει αν και δεν ξέρω αν υπήρχε ο συγκεκριμένος χρωματισμός..



 

PapatasosCX77

Member
Εγγραφή
28 Ιουνίου 2017
Μηνύματα
2.141
Reaction score
2.404
Πόντοι
747
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Σε μια έκθεση στο Καματερό όπου φιλοξενούνται και αλλα πολλά ιστορικά φωτιγραφίες των οποίων θα βάλω στο σχετικό θέμα..
Πολύ καλη δουλειά έχει γίνει αν και δεν ξέρω αν υπήρχε ο συγκεκριμένος χρωματισμός..



Α, τελικά το είδες...
 

visa chrono

Member
Εγγραφή
1 Δεκεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.040
Reaction score
26.833
Πόντοι
1.607
Oχωρος δεν είναι έκθεση ..
Είναι χώρος που ο άνθρωπος βάζει και παρκάρει την συλλογή του..
Φυσικά μπορεί κάποιος να το δει και σαν έκθεση...:dizzy::lol::lol:
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
Αντε να το δεχθω οτι αυτο ποσταριστηκε επειδη ειχε ιδιο ο Νικος!
 
Εγγραφή
18 Οκτωβρίου 2014
Μηνύματα
6.394
Reaction score
16.660
Πόντοι
1.287
Περιοχή
Région parisienne
Αντε να το δεχθω οτι αυτο ποσταριστηκε επειδη ειχε ιδιο ο Νικος!
:D:D:D
Εγιναν και τα ΑΧ κλασικά!
 

Alex Kon

Member
Εγγραφή
27 Απριλίου 2017
Μηνύματα
562
Reaction score
1.320
Πόντοι
577
Age
30
Η φώτογραφία μου εδώ στο φόρουμ περιλαμβάνει ενα Dsuper. Όποιος μπορέσει, ας το διασώσει, είναι μόνο για ανταλλακτικά. Έχει έρθει από πρέσα και μαραζώνει μονάχο του. 3000 ευρώ έλεγε ο υπεύθυνος εκει (και μόνο με τιμολόγιο). Δεν μπορώ να βλέπω τέτοιο θέαμα. Είναι ακριβώς έξω απο το Κτελ της Λιοσίων, στην Σεβάλ.
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Η φώτογραφία μου εδώ στο φόρουμ περιλαμβάνει ενα Dsuper. Όποιος μπορέσει, ας το διασώσει, είναι μόνο για ανταλλακτικά. Έχει έρθει από πρέσα και μαραζώνει μονάχο του. 3000 ευρώ έλεγε ο υπεύθυνος εκει (και μόνο με τιμολόγιο). Δεν μπορώ να βλέπω τέτοιο θέαμα. Είναι ακριβώς έξω απο το Κτελ της Λιοσίων, στην Σεβάλ.
Σε τι κατάσταση είναι? Φαίνεται αξιοπρεπές ή είναι η ιδέα μου?
 

Alex Kon

Member
Εγγραφή
27 Απριλίου 2017
Μηνύματα
562
Reaction score
1.320
Πόντοι
577
Age
30
Σε τι κατάσταση είναι? Φαίνεται αξιοπρεπές ή είναι η ιδέα μου?
Φαίνεται και ειναι. Εξωτερικά, εχει σπάσει κάποιος Μα....ς το πίσω αριστερό τζάμι και του έχουν πετάξει μεσα χαρτιά απο σουβλάκια. ΣΤΗΝ ΘΕΑ! Μονο στην δεξιά πόρτα εχει φάει ενα χτύπημα να, το οποίο και σκουριαζει σιγα σιγα. Κατά τα αλλα το αμάξι ειναι πλήρες (θέλω να πιστεύω). Να το πάρει κάποιος να βοηθήσει τουλάχιστον άλλο DS.
 

PapatasosCX77

Member
Εγγραφή
28 Ιουνίου 2017
Μηνύματα
2.141
Reaction score
2.404
Πόντοι
747
Περιοχή
Ιωάννινα, Ελλάς
Φαίνεται και ειναι. Εξωτερικά, εχει σπάσει κάποιος Μα....ς το πίσω αριστερό τζάμι και του έχουν πετάξει μεσα χαρτιά απο σουβλάκια. ΣΤΗΝ ΘΕΑ! Μονο στην δεξιά πόρτα εχει φάει ενα χτύπημα να, το οποίο και σκουριαζει σιγα σιγα. Κατά τα αλλα το αμάξι ειναι πλήρες (θέλω να πιστεύω). Να το πάρει κάποιος να βοηθήσει τουλάχιστον άλλο DS.
Μιά προσωρινή λύση για το τζαμί, (ιδέα του @minas) είναι να κόψεις ένα κομμάτι διαφανές πλαστικό και να το περάσεις στους οδηγούς του παραθύρου.
 

Alex Kon

Member
Εγγραφή
27 Απριλίου 2017
Μηνύματα
562
Reaction score
1.320
Πόντοι
577
Age
30
Μιά προσωρινή λύση για το τζαμί, (ιδέα του @minas) είναι να κόψεις ένα κομμάτι διαφανές πλαστικό και να το περάσεις στους οδηγούς του παραθύρου.
ή πλεξιγκλας. δεν τον ενδιαφερει αυτον τίποτα τέτοιο. 100% σίγουρος. Όποιος φιλοτιμηθεί να το πάρει μόνο.
 

Pierre Boulanger

Administrator
Εγγραφή
13 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
13.215
Reaction score
23.877
Πόντοι
1.667
Age
51
Περιοχή
Paris in the sixties
Φαίνεται και ειναι. Εξωτερικά, εχει σπάσει κάποιος Μα....ς το πίσω αριστερό τζάμι και του έχουν πετάξει μεσα χαρτιά απο σουβλάκια. ΣΤΗΝ ΘΕΑ! Μονο στην δεξιά πόρτα εχει φάει ενα χτύπημα να, το οποίο και σκουριαζει σιγα σιγα. Κατά τα αλλα το αμάξι ειναι πλήρες (θέλω να πιστεύω). Να το πάρει κάποιος να βοηθήσει τουλάχιστον άλλο DS.
Πόσο έχει αληθεια?
 

nonos

Member
Εγγραφή
30 Νοεμβρίου 2012
Μηνύματα
8.457
Reaction score
19.472
Πόντοι
1.387
Περιοχή
Ex Πατρα, ex Δουβλινο, now Αθηνα
4 μερες Φαρο και περιξ, νότια Πορτογαλια.. Μιλαμε για αγαπη στα citroen. Απειρα ΑΧ ακομα σε κυκλοφορια, μεγαλες εκδοσεις της xantia, αρκετα zx, μεχρι και μια XM break, ενα mehari,μια bx, ενα 2cv και 2 CX πετυχα! Παρτυ απο saxo.. Θα ανεβασω πρωτη ευκαιρια τη bx και τη μια cx που πετυχα πεζος και μπορεσα να φωτογραφισω.
 
Top Bottom